reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Malinka to wy na te koce nie wyrabiacie! Wiem jak ciężko oduczyć psa! U mojej mamy wszystkie drzewka i buty obgryzione;)

Jak dobrze że mój M to maniak sprzątania bo ja mam to z głowy;) Ja jak sie budzę w sobotę to już pranie kończy się prać i śniadanie czeka;) Zaraz idzie na pocztę i na zakupy do marketu hehe a ja zrobiłam listę i ugotuję obiad i tyle mojej pracy:)

Na koce i kapcie :/ Kupiłam ostatnio nowe, to po 2 dniach już była wyżarta dziura :p No ale dobrze wyszło, bo się okazały zbyt ślizgie na naszych podłogach hahahahaha

Fajnie masz z mężem czyściochem, zazdroszczenie...... Mój wychodzą stwierdził, że nie będzie na razie czyścił auta, bo jak będzie zmieniał klocki to i tak się wybrudzi, potem potem ech..


Olka piękne widoki :D U nas też biało :D I chyba mrozek jets, bo nie topnieje :D
 
reklama
Ola- widoki cudne zarówno dla mnie jak i dla mojego aparatu:tak::tak::tak:
Pabella-Ewi- bułeczki z szyneczką + eklerka wcinałam:-p:-p
Malina- o to ja bym nie przezyła normalnie tych dziur:-D:-D bo ja to pedant jestem:-p:-) okrooooooopny.............
własnie zrobilam polowe zamówienia jeszcze druga przedemną a mi sie nie chce
 
Cholera, zjadłam serek czosnkowy i teraz dopiero boli mnie głowa i padam na pyszczek, ciśnienie sobie chyba nieźle obniżyłam :baffled:
Pożarłam się z M, bo po tej nocy jestem wykończona, a wszystko się zaczęło od tego, że zauważyłam plamę od herbaty na nowej firanie. Wpadłam w furie, bo M ciągle je i pije w łóżku i właśnie ostatnio machnął ogromniastą plamę na prześcieradle, pościeli i świeżo pomalowanej ścianie, bo mu kubek spadł z parapetu. Ja jestem wyrozumiała, obiecał,że pozbędzie się plam, na obietnicy się skończyło i przy firanie nie wytrzymałam.
Zachowuję się okropnie w ciąży jak się nie wyśpię, zdążyłam 2 razy wpaść w histerię i się popłakać, to będzie ciężki dzień. Chciałam trochę odespać, to mój ukochany stwierdził, że też się nie wyspał i dalej chrapie. Jest 13, a on wciąż chrapie! Zaraz znowu się poryczę :sad: Mam ochotę urwać mu jaja i wepchnąć mu w gardło :angry: Idę się uczyć :frown:
Pinka, a melisa mi nie obniży ciśnienia?
 
nio ja juz wstalam zjadlam moja zielenine na kanapce - wszystko dla maluszka! a co do wczorajszego dnia to masakra wogole zasnac nie moglam i gadalam o glupotach z milu pol nocy:) sama w to nie wierze:) i jeszcze bym spala gdyby nie sasiedzi z tym mlotkiem o 8 rano na caly regulator!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:ojej i teraz przestali palanty jakby pare godzin pozniej zaczac nie mogli bo i tak szybko skonczyli:wściekła/y:a co do chrapania to ja tez robie o to wojny mojemu m bo on to jak zrobi pruuuuuu przez sen to az sie czasami sam obudzi i mnie przy okazji:-Da potem sie z tego smieje:tak:
 
Koncia nie urywaj jaj bo one się jeszcze przydadzą;) zdejmij firank.e i upierz a M niech ją powiesi;) U mnie to ja jestem ta co je w łóżku;) ale staram się nie nabrudzić;)

Pinka ale bym zjadła tego eklerka:( w Anglii zawsze kupowałam takie pyszne z czekoladą na wierzchu. W Tesko były... Mniam... A kto będzie za Ciebie pracował w sklepie po porodzie???

Malinka czyścioch wydusił z siebie właśnie że kolega odchodzi z pracy i zaprosił go na imprezę pożegnalną! Tak coś czułam że coś kombinuje! Kapcie ja sama muszę kupić bo mam w domu deficyt i jak przychodzą goście to muszą chodzić boso:) moje też już w opłakanym stanie!
 
KONCIA- przede wszystkim cie uspokoi:tak::tak: cisnienia nie obnizy bo ja jestem nisko-cisnieniowiec i pije jest ok wiec Tobie tym bardziej sie przyda........
Ewi- zatrudnimy dziewczyne juz mamy wybrana po nowym roku zaczyna przyuczanie ze tak powiem no i na zmiane zmezem bedzie.........

mąz wlanie wpadł do sklepu wiec go zaangażowałam do przestawiania regałów i kwiatów bo mam wizje poukładania towaru( inaczej) no to sie chłop zdenerwował bo stwierdził ze w tej ciazy to tylko siedze i wymyslam co by tu pozmieniac hahah no ale w koncu regały przestawił:-D:tak:
 
witajcie babulki
składam tylko szybki meldunek, że rozpoczynam sprzątanie poremontowe więc jakby moja aktywność na forum przez kilka dni znacząco osłabła to znaczy, że po prostu pochłonęła mnie czarna dziura bałaganu ;)
ściskam cieplutko i przekazuję pozdrowienia od Papci, która boryka się z realiami polskiego szpitalnictwa (czytaj: warunki sanitarne, opieka...)
p.s. w Krakowie też spadł śnieg!! :-)
 
PINKA25 melisę na lepsze spanie masz na myśli herbatkę czy taka skoncentrowaną melisane klosterfrau rozcieńczoną z wodą? Bo wczoraj tez nie mogłam zasnąć aż do 4ej :baffled:

Ruda ode mnie też życzenia udanej imprezy!
Ewi82 twój M to SKARB! Ja też tak chcę! A z ta imprezą to faktycznie cwana bestia :-D
koncia nie denerwuj się tak, spokojnie. Ja tez mam ostatnio napady histerii. Dwa dni temu przez 10 min nie mogłam się uspokoić że Marcin już nie wiedział co powiedzieć i jak mnie uspokajać. Wszystko się nazbiera i się człowiek rozkleja... tylko spokój może nas uratować :tak: Tylko jaj mu nie urywaj - zdecydowanie się jeszcze przydadzą ;-)

W Krk też biało gdzieniegdzie. Ślisko!
A mała się nudzi i kopie...
 
Barbra- taka zwykła herbatke expresowa:tak::tak: tez miałam ogromne problemy ze spaniem budziłam sie o 2:00 i mogłam nie spac nawet do 6:00 a odka pije 2 razy melisk epo poludniu spie jak suseł:-p:-p co prawda wstaje siku po 10 razy chyba ale jak sie kłade to odrazu zasypiam a przedtem tak nie bylo........
 
reklama
WIECIE CO? jako ze my jeszcze nie zaczelismy dzidziusiowych zakupow ciagle tylko ogladamy to postanowilam sie za to powolij zabierac chociaz myslami! i co zrobilam ? wydrukowalam liste z bb i sie przerazilam po odrzuceniu tego co wydaje mi sie zbedne wyszlo mi tych zakupkow na styczen tatata uwaga bo zawal - 3 i pol strony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry