reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Milutek ja nie wiem co gorsze czy moje mdłosci ktore pewnie o niczym nie swiadcza czy Twoje bole ktore moga byc zagrozeniem ciazy itd,ale masz racje musimy byc dzielne.
Po tej ciezkiej nocy nic mi sie nie chce a miałam zrobic dzis to co odpusciłam sobie wczoraj,pranko wstawiłam ale chyba z prasowania nici i ze spaceru chyba tez bo zaczyna padac.
 
reklama
masala, ja poszłam do kina, bo 11-14 listopada jest promocja - bilet za 11zł. A poza promocją, to raczej nie warto :D
ola i Milusia, wracajcie do formy, przesyłam pozytywną energię, bo dziś mam ciut więcej :* :p
 
Ola- u mnie słonce daje po oczach ze aż oślepia. Ja teraz sobie bede grzecznie wmawiac ze te bóle to rozciagajacy sie brzuszek i pracujaca macica- w koncu mam w brzuszku dwa szkraby a nie jednego wiec i pewnie ciezej to wszytsko musi przechodzic w fazie rośnięcia maluszków. Po prostu wszytsko szybko przebiega...

Koncia- dzięki za przesył pozytywnych fluidów:)

Malinka- a nie mówiłam ze wszystko będzie oki- super ze imprezka sie udała:-)

Dziewczyny patrze do lustra i wyglądam jakbym cała noc piła. miała kaca i poszła spać ze wschodem słońca:rofl2:. Wstyd dzisiaj z domu nawet wychodzić...hoc i tak sie raczej nigdzie nie wybieram:)
 
Koncia, a do ktorego kina poszlas???

Milutku, dobrze, ze lepiej. Mnie tez czasami dzidzius okopie tak, ze mam obolaly i jak na plecach leze to juz w ogole czuje sie jakby mialo sie wszystko poodrywac tam...

Masala, nie strasz mnie IKEA bo ja zamierzam tam kupic meble do salonu... i nie beda to te najdrozsze tez..no, ale nie stac mnie na nic lepszego, a poza tym, to co juz kupilam bylo calkiem spoko...

Malina, chce zobaczyc zdjecia! Koniecznie:) I napisz jak twoja Mama zareagowala...I babcia z reszta tez! Ja lubie takich rzeczy sluchac :) I ty chyba masz meble z IKEA??? I nie sa chyba takie zle, co?

Ola, biedaczku, niech juz te mdlosci spadaja....
 
Witam się niedzielnie
U mnie piękna pogoda, chyba ze 20 stopni w słońcu, więc przesyłam promyczek tym u których za oknem chmurki:-)
Ola, Milutek wracajcie do formy:tak: Mnie od wczoraj brzusio też pobolewa, ale zrzucam to na karb rozciągania, bo co rano to coraz większy Najbardziej wkurza mnie jednak to ze w poniedziałek skończyłam brać antybiotyk, a od piątku boli mnie znowu gardło:-( A na prawdę dbam o siebie. Mam nadzieję, że czosnek tym razem zadziała:-)
Muszę pochwalic swojego Tż, wczoraj wziął się za remont pokoju dla maluszka i mimo tego, że kolega do pomocy nie dopisał sam wziął się za kładzenie paneli:happy: Dzisiaj dalszy ciąg, jutro listwy i będzie git:tak:
No i jeszcze jedna zmiana się szykuje, w piątek byliśmy w urzędzie i 18 grudnia zalegalizujemy nasz związek:happy::-):happy2:
 
Hej laseczki-marcóweczki
Mimo wekendu wczoraj masa postów powstała. mam nadzieję, że wszystkie dolegliwości są przejsciowe.
We wroclawiu piekne słońce, mój M oczywiscie na dyżurze a Młody jeszcze u babci więc mam dzień dla siebie. Może wybiore sie pobuszować troszkę po sklepach dla dzidziusiów? Hmmm
A we wtorek mam w koncu to wyczekane usg połówkowe ale tak to jest jak sie ma termin na 31.03 to i stwki wszelki badań sie zamyka
Miłej niedzieli
 
Harsharani- mamy przejścia z tymi naszymi dzieciątkami...ja to cały czas powtarzam ze do takich cierpień to tylko my kobiety się nadajemy- chłopy by już dawno wymiękły!!!

Magdzior- współczuje tego wrednego choróbska- może to już będzie urok który będzie Ci towarzyszyć do końca ciąży. Ja tak mamz katarem....ciagnie sie za mną od 4 miesięcy:(. Gratulacje wybrania terminu ślubu:-D- super data:) to już tak prawie świątecznie:)

Ruda- ja dziękuje- mam zrobiony kisielek:)

Vetka-...i nawzajem.... to masz babski dzień...:) fajnie w sam raz tak jak mówisz na pobuszowanie po sklepach dla dzieciaczków:)
 
reklama
Do góry