reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Futrzak oj dzieje się dzieje, dobrze że tylko pozytywnie bo złego już mi w życiu wystarczy!!!

Cliford ja mam ochotę na placki i to straszną tylko nie mamochoty trzeć ziemniaków!

Harsharani ale niespodzianka! Ja mojemu obiadek szykuję taki jak lubi najbardziej a on myśli że tylko bigos będzie hehe;)

Milenka moja wszędzie kopie ale nabardziej czuję u góry brzucha.

Mi włosy nie wypadają i paznokcie też mam mocne. Mam nadzieję że tak zostanie!
 
reklama
Wpadam do Was tylko zameldować się, że żyję (chociaż ledwo ;-)), bo pracy przed urlopem mam tyle, że już nie wiem, za co się łapać w pierwszej kolejności.
Jak przyjadę do domku, zjem i odgruzuję kuchnię po śniadaniu jeszcze - to siadam grzecznie do BB i staram się Was nadrobić!

Niech ktoś zatrzyma wreszcie świaaat.....
 
Niech ktoś zatrzyma wreszcie świaaat.....

Nie, nie, nie zgadzam sie. Niech czas szybciej plynie i niech dzieciaki sie juz rodza :) juz nie moge doczekac sie macierzynskiego...

Ide sikac (nie wiem ktory raz juz dzisiaj) i ogladne kolejny odcinek 'Desperatek'. potem do mamy zadzwonie, bo chyba juz z tydzien nie dzwonilam i musze zdjecia wlozyc do albumu. Na obiad mam pizze z wczoraj. Ale tego bigosu co Ewi robila to bym zjadla... cos kwasnego mi sie chce, ale mnie zemdlilo po tym mini marsie. Bleee
 
Witam wszystkie marcóweczki poniedziałkowo!
Ja ze swoim mężusiem "chodziłam" przez ponad 7 lat i dwukrotnie odkładaliśmy termin ślubu, aż w końcu zbuntowała się moja mama mówiąc ileż można:-). Dodam, że zamieszkaliśmy razem po 3 m-cach zanjomości, jeszcze jak chodziłam do technikum, co wywołało wielkie wzburzenie nauczycieli (rodzice przyjęli to z podniesioną głową ufając nam). Przez te 7 lat nigdy specjalnie nie zabezpieczaliśmy się, a tu dwa tygodnie przed ślubem zaszłam w ciąże:-D. Teraz wszyscy śmieją się z nas, że mieliśmy prawdziwą noc poślubną skoro dzidzia przyjdzie na świat 9 m-cy po;-).
 
Ewi82 super historia i jakbym widziała mnie i M. Tak samo po pierwszych spotkaniach (już podczas drugiego podejścia na Sympatii) doszłam do wniosku, że chciałabym kogoś wyższego. I to był największy jego mankament, że jest tylko 7cm ode mnie wyższy ;-) Zniechęcałam go do siebie jak tylko mogłam, ale nie odpuszczał tak jak Twój mąż aż się przekonałam :-) I to bynajmniej nie ciąża zdecydowała o tym że ostatecznie jesteśmy razem. Jakoś nie widzę sytuacji, że spotykam się z gościem, nie jest w moim typie, albo coś mi nie pasuje totalnie, zachodzę w ciążę i nagle BUM, zako****ę się bez pamięci... ;-)
A to że jak to piszesz "byliśmy sobie pisani" to chyba naprawdę coś w tym jest :tak:
Na Sympatii zdarzają się różne dziwne typy, mnie też 21-letni chłopak napisał (to jakiś szablon chyba i wysyła do wszystkich po kolei, bo dostałam to co najmniej dwa razy ;-)) że ma przerwę w zajęciach i chętnie spotkałby się w tym czasie na niezobowiązujący numerek gdzieś w mieście :szok:
 
Barbra ale typek haha, na pewno szablon! Miałam takich kilka. On pisze, pisze aż jakaś głupia spotka sie z nim tylko na ten sex. Mój jest wysoki bo ja ja jestem wysoka;) 175 i 192;) Mi się mój nie podobał na pierwszym spotkaniu przy kolejnym miałam ochotę się na niego w restauracji przez stół rzucić haha, coś mi nagle odbiło:) i później im dłuzej go znałam tym bardziej mi odpowiadał;)

Agacina mój bigos jest na słodko bo ze świeżej kapusty;) ze śliwkami i grzybami na winie, pycha!

Latife a mój maluch powstał tydzień po ślubie w Turcji i wszyscy mówią " termin na marzec? to Ty już na ślubie w ciąży byłaś" no i muszę im tłumaczyć hehe
 
program o wózkach ... przespałam :D:D:D

my pobraliśmy się w kwietniu zaszłam w czerwcu, a ostatnio zdarzyła mi sie panna która pytała czy ślub był dlatego że wpadliśmy o_O
 
Również miłego wieczorku życzę - zabieram się za robienie obiadku dla mojego mężusia,będą naleśniki z serem :-) jak ktoś ma ochotę to zapraszam
 
reklama
Truskawka było jej odpowiedzieć że człowiek to nie słoń i w ciąży aż tyle nie chodzi;)

Ja uciekam i teraz czas tylko dla M a później jeszcze Was trochę podczytam i się odezwę;)***
 
Do góry