reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć dziewczynki!!!
Ja dziś ostatni dzień w pracy, bo wzięłam sobie urlop na piątek ;-P Się wyśpimy, bo i mąż bierze - a w sobotę na wycieczkę to Łodzi z rana sobie jedziemy!!!
Wczoraj udało się parę mebelków zakupić.. W tym upragniony od dzieciństwa przeze mnie fotel bujany, we wtorek powinni nam wszystko przywieźć. Będziemy z dzidziusiem się na nim karmić ;-) Do tego jeszcze regał i komoda - co prawda do naszego pokoju, ale na razie i tak chce tam wpakowac ubranka malego :-) W końcu będę mogła przejżeć to co mi siostra przywiozła i jakoś rozmiarami posegregować. Cieszczę sie.. choć rano zmroziła mnie informacja o tragicznym wypadku mojej koleżanki w podstawówki.. Dziś jest jej pogrzeb.. Nie mogę w to uwierzyć..
 
reklama
Maruda, to dziś będzie się Tobie dzień niemiłosiernie ciągnął;-):tak:. Przykre jak młodzi ludzie tak szybko odchodzą :-:)-(- a to może ona wypadała z bloku po imprezie:confused:, bo na innym wątku koleżanka pisała że 22-latka zgineła?
 
Cześć dziewczyny,

Ruch tu od samego rana, widzę że chyba spać nie możecie, natomiast ja od paru dni padam ze zmęczenia, mogłabym spać wszędzie. Wstać rano do pracy mam wielki problem i tak chyba będzie do póki nie zmienią czasu, ta ciemność poranna powoduje niechęć do wstawania.
Idąc wczoraj na USG tylko myślałam czy potwierdzi się wieść o noszonym synu, bo po przygodach dziewczyn, którym chłopcy zmienili się w dziewczęta nie byłam już niczego pewna. Lekarz potwierdził jest syn, tak więc Franek ujawni się w marcu.
Oleniolek powiadasz sałatka jarzynowa, uhmm. W zeszłym tygodniu zrobiłam i tak mi smakowała, że przez bite 4 dni ją jadłam i wcale bym nie pogardziła jakby ktoś mnie nią poczęstował :)
Miłego dnia życzę i słoneczka, tak mi się marzy taka ciepła jesień :)
 
Maruda, to dziś będzie się Tobie dzień niemiłosiernie ciągnął;-):tak:. Przykre jak młodzi ludzie tak szybko odchodzą :-:)-(- a to może ona wypadała z bloku po imprezie:confused:, bo na innym wątku koleżanka pisała że 22-latka zgineła?
Nie, wypadek samochodowy, wbili się w ciężarówkę, z bak.. i się zapaliło.. Nie no masakra.. 28 lat.. Oj będzie się ciągło.. Po wczorajszej eufori zakupów.. dziś nie będzie już tak fajnie
 
Boshe,jaka tragedia...trzymaj się Maruda...

Dziewczynom po usg serdecznie gratuluje!!! Ja czekam do 30 pąździernika.

Mam dziś mase rzeczy do zrobienia,a nic mi się nie chce.....
 
Bry dzionek:-)

Ja tylko na chwilkę bo dziś mam audyt w firmie więc cały dzień zleeeci... trzymajcie się cieplutko brzuchatki :* i wyczekujcie pierwszego jesiennego śniegu :-)
 
Dzień dobry Marcóweczki!
u nas szykuje się zabiegany dzień, od urzędu do urzędu - nie znoszę tego:no: ale mus to mus...czekam tylko na M. aż troszkę odeśpi nockę. Moja mała rozrabiaka kopie mamę coraz częściej:-) fajniutkie uczucie:-) zaraz się ogarnę i biegnę z Hanka do sklepu bo w lodówce pustki a trzeba coś na obiad wymyśleć:tak:
miłego dnia Wam życzę:-)
Maruda to strasznie przykre że musimy żegnać tak młodych ludzi:-(
 
reklama
Witam wszystkie brzuszki i ich właścicielki!
A ja po ciężkiej nocce już w pracy. Pół nocy nie przespałam przewracając się z boku na bok i oglądając z braku lepszych pomysłów "W miejskiej dżungli" czyli szkoła przetrwania w mieście wg Beara Gryllsa. Lubię kolesia, ale jego programy naprawdę usypiające nie są.
A ran straszne mdłości i seria pawi, jakiej nie miałam od początku ciąży. Masakra. Organizm chyba odreagowywał zmęczenie.

W pracy mam za to "biurową dżunglę" i muszę się nią intensywnie zająć! Już zawinęłam rękawy nawet!

Maruda
, serdecznie współczuję śmierci koleżanki. To straszne, kiedy odchodzą w tak niepotrzebny sposób, tak młodzi ludzie.

Oleniolek, sałatka warzywna, mniam!
 
Do góry