reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

slub.jpg
Lokata w tym pięknym dla Was dniu, Wszystkiego Naj, i chyba sopkojne mogę napisać ,że wszystkie jesteśmy z Tobą -Wielki BUZIAK:tak:

I cześć wszystkim mamusiom i ich brzuchusiom ,brrrrr, ale zimno na dworze a musze jaechać na zakupy . U WAs też taki ziąb?
 
reklama
My już po pysznym śniadanku made by M. i w ramach tradycji popijamy teraz kawkę oglądając nagrane ciekawe dokumenty z Discovery Historia. Od razu czuję, że jest weekend :-)

Lokata, wszystkiego najlepszego w tym pięknym dniu! Dużo uśmiechu, udanej fryzurki i makijażu, a ciążową promienność masz w pakiecie :-)! Bądźcie szczęśliwi i kochajcie się!!!
Czekamy na roześmiane i wzruszone zdjęcia.

bosonóżka/oleniołek a może pochwalicie się mebelkami? mam hopla na punkcie urządzania wnętrz:cool2:
jestem w szoku, że robicie już zakupy, meblujecie;-) dla mnie to dopiero początki a przgotowaniami zajmę się luty/marzec;-)

Madzikm, duszo bratnia w hoplu! Moja największa pasja to właśnie urządzanie wnętrz. Meblami mogę się pochwalić, ale to nie dla Stelli na razie, tylko dla mnie i M., bo my jeszcze od majowej wprowadzki nie daliśmy rady się do końca umeblować. Za dużo kasy poszło na remont "twardy" - te wszystkie płytki, kamień, przesuwanie elektryki i hydrauliki, a na meble poza kuchnią nie starczyło. Tzn. starczyłoby, ale na takie najzwyklejsze. A ja nie chciałam niczego kupować tymczasowego, tylko od razu to, co nam się naprawdę podoba. I tak kupowaliśmy/zamawialiśmy po trochu. Nie wzięłam tylko pod uwagę, jak dłuuuugo czeka się na zamówione meble. Na te, co przyszły w czwartek wieczorem, czekaliśmy 10 tygodni! Nadal czekam na łóżko, fotel. Muszę sprawdzić, jak długo czeka się na wybrane przez nas meble do dziecinnego, żebym się nie zdziwiła potem. Generalnie przyjęłam, że podany czas oczekiwania mnożę razy dwa i otrzymuję bliższy prawdzie czas realizacji zamówienia.
A mebelki przyszły mi takie (jeszcze nie wyczyszczone, nie ustawione docelowo i nie zapełnione:
DSCF3328.jpgDSCF3333.jpgDSCF3332.jpg
 
Witajcie kochane dziewczyny:):-):-)

Ja dzisiaj tak skromnie na BB- w południe lecę do szkoły i nie wiem ile tam będę siedzieć. Wieczorem imieniny teściowej wiec znowu pewnie się powkurzam trochę.:wściekła/y: licze na dużą ilość gości i dobre jedzenie:) jedzie z nami tez moja mama wiec przynajmniej ona będzie mnie wspierać duchowo:-):-).

Lokata to dla Ciebie:-):-) (teraz już dla was:):))wszystkiego naj...
zdjecie1817-630x441.jpg
 
hej mamusie :-D
Wreszcie weekend! Mogę w spokoju odrobić lekcje zadane w tym tyg. :sorry:
Niestety na weekend dopadła mnie migrena,ale nie popsuje to mojego dobrego nastroju!
Moje maleństwo wierciło się dziś całą noc. Niesamowite jak mocno je czuję. Tatuś głaskał brzuszek wieczorem i był w niebo wzięty, bo maluch co chwilę przybijał mu piątkę :laugh2:
Praktyki przebiegły spokojnie, mogłam sobie posiedzieć, ponieważ na zajęciach była wczoraj młodzież,a nie dzieci, a oni są bardziej samodzielni ;-) No i panie opiekunki już wiedzą o moim odmiennym stanie.
Pani od zajęć tanecznych także pozwoliła posiedzieć i popatrzeć ciężarnej, więc się nie przemęczyłam. Za to maluszek łyknął trochę muzyki klasycznej i pewnie wieczorem sobie tańczył :rofl2:

Podobno w listopadzie ma być -30' C...

Bosa, jak mi się podoba jak ty mówisz do maluszka Stellka :laugh2: też już bym chciała się do mojego zwracać po imieniu.

futrzaku, co do gotujących kobiet, to ja strasznie cierpię, że nie mam czasu nic ugotować, bo uwielbiam sobie podmaślać moimi obiadkami. :-( Ostatni raz robiłam zrazy w zeszły weekend. Dziś ugotuję spaghetti, bo nie mam siły na nic innego, a jutro zrobię kotlety na cały tydzień znowu... A tak bym sobie zjadła coś lepszego, ale cholernie mi się nie chce stać nad garami po tym całym tygodniu. To co będzie, kiedy pojawi się dziecko?
I wszystkiego najlepszego z okazji niedzielnej rocznicy i imienin! :laugh2::rofl2::laugh2::rofl2:

Lokata, a tobie życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia!:-):-):-) czekam na relacje.
 
witam sobotnio:-) przy obiadku, deserku i z całą rodziną w komplecie - to kocham:happy:

bosonóżka mebelki piękne i na solidne wyglądają, te brązowe kojarzą mi się z jakimś egzotycznym drewnem....
w jadalni mam malezyjskie...może kiedyś się pochwalę moimi dokonaniami;-)
Starsza córa w pokoju ma Leksvika w młodsze jeszcze nie wiem, ale chyba na zamówienie, lita sosna bejcowana na biało....

Pochwalę się Wam, że od dziś czuję ruchy Maleństwa:-):-):-)

co mam zrobić żeby być na liście marcowych mam?
 
a ja dzisiaj jestem jakaś nie w sosie...:hmm:

goście poszli wczoraj o 2:00 więc jestem dziś totalnie niewyspana
siedzę sama w domu bo Mężuś polazł na jakieś całodniowe spotkanie firmowe

nic mi się nie chce, jestem marudząco-zrzędząca
fujć, bleeee i do d....
 
Madzikm, miło, że mebelki się podobają. Brązowa komoda i stolik to czarny mdf i egzotyczny palisander lakierowane na połysk fortepianowy. A Ty koniecznie pochwal się swoimi dokonaniami wnętrzarskimi! Co do mebelków dziecięcych - zapraszam na wątek o urządzaniu pokojów naszych maluchów.
 
Zła dziś jestem od samego rana,właściwie bez powodu.

bosa,śliczne te Twoje meble.

futrzakowa wszystkiego najlepszego z okazji imienin i rocznicy ślubu.

lokata dużo szczęścia,pomyślności i nieustającej namiętności Wam życzę.
 
reklama
dolaczam dzis do grona zrzedzacych ;-)
w sumie to zazwyczaj mam zly humor jak wiem,ze popoludniu bede musiala sie spotkac z rodzina mojego m. :baffled:
nie wiem,chyba nigdy nie przyzwyczaje sie do ich charakterow i stylu bycia. najgorsze,ze tez tu mieszkaja i spotykamy sie dosc czesto ;/

no to sobie pomarudzilam :)
 
Do góry