reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

:confused:a to ja nie jestem chiba jeszcze na tej liscie... w kazdym razie ale ci fajnie az ci zazdroszcze smiesznie tak ze masz dwoje ja z jednym tam w brzuszku mam juz dosc:p uhhh my mamy 2 usg 14.10 wiec moze wtedy dzidzius albo dzidziusiowa sie nam okaze:)
a imiona juz wybraliscie?
Tak Amelka i ewent. Oliwier a jak bedzie druga dziewczynka to jeszcze nie wiemy:) M sobie najwyzej wybierze bo ja mam Amelka:):-):-)

Trzebiska-Fifronka ma racje- wyłóż lekarzowi kawe na ławe i może Ci da zwolnienie jak nie to go zmien. Moja siostra tak musiala zrobic bo lekarz jej nie chcial go dac a pracowala na mega produkcji i wielkich smrodach. Zmienila lekarza i miala spokoj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Trzebiska ja jestem w 17 tygodniu i cera mi się pogorszyła i się nie poprawia. Babcia mówi że to córka zabiera urodę matce hehe, ze zwolnieniem to nie powinien robić problemów. Powiedź że się żle czujesz, wymiotujesz i że nie możesz spać po nocach i jesteś ciągle zmeczona;) i musi dać. A skąd dojeżdzasz tymi Mazowieckimi???

Wierka ja sama jestem w szoku co ona wyprawia bo do tej pory była jak kumpela i bardzo się lubiłyśmy i często odwiedzałyśmy. A tego teraz to nie rozumiem dlatego tak przeżywam...

Byłam przed chwilą na zakupach i kupiłam podstawowe rzeczy bez spełniania zachcianek itd. i zapłaciłam 60zł! Wszystko idze w górę tylko nie pensja...

U mnie jak będzie chłopczyk to Adaś a jak dziewczynka to Julia;) chyba że mąż się uprze to zmienimy. Jak powiedziałam Julia tro kręcił nosem że za dużo ttych Julii naokoło. Ale mi sie najbardziej podoba...

Ps. poszłam sprawdzać cellulit i go nie mam..
 
Ostatnia edycja:
wymioty mecza dzisiaj na równi ze zgaga juz 2 pawiki zaliczone i juz czuje że to nie koniec dobrze że jutro do tego nowego gina ide bo wkurza mnie juz to ciągłe kłocie w szyjce ciekawe co to znaczy
aha rozwaliła mnie dzisiaj babcia tekstem że nie mam sie kąpać tylko brać prysznic bo jak mi sie lekko szyjka uchyli to utopie dziecko rece mi opadły na te bzdury wystarczyło by że troche by pomyślała że jak może sie utopić jak jest w pecherzu w którym i tak pływa w płynie owodniowym nie mam pojecia z kad im sie takie bzdury biora
widze że Amelek bedzie dużo ja próbuje ema przekonac do Amelki w razie gdyby była dziewusia bo miała być Amanda ale nie ma fajnego zdrobnienia a chłopiec bedzie filip albo igor
 
Papciarkowa- normalnie Twojej babci to jakiegoś Nobla za ten tekst!!!!!!!!!!!!:-):-):-)

Ewi- dlatego ja się ostatnio 10 razy zastanawiam zanim wyjdę do sklepu:-D
 
Swietna musisz miec babcie;)
Moja babcia zmarła dwa miesiace temu,coprawda nie byłam z nia jakos bardzo zżyta ale żałuje ze nie zdarzyła sie dowiedziec o mojej ciazy.Tłumacze sobie ze ona odeszła by zrobic miejsce dla naszej dzidzi.
 
reklama
Właśnie przyłożyłam reke na brzuszek na tego maluszka co jest z góry a on mnie bach- kopnął z niezłej siły:szok::szok::szok::szok::szok::szok:. Jestem w szoku- często czuje te tzw.bulgotanie motyle itp. A teraz coś takiego- hihi bardzo bym chciała zeby poczuł to mój M:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Do góry