reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

moj jest kucharzem i tez ma dosc gruba skore na dloniach z powodu czestego mycia i ciachania nozami:) ale przydaje sie jak mam zachcianki - zawsze cos wymysli hehe moze jak juz bede w tym 18 tyg jak ti to tez poczujemy naszego maluszka:) a wiesz juz czy to one oni czy mix?:)
 
reklama
Milutek Świdnik koło Lublina w woj. Lubelskim. Takie małe miasteczko i ma ok 50tys. mieszkańców;)

Buziaczek wg. suwaczka to jutro zaczyna Ci się 18 tydzień:) chyba że liczysz sobie od zapłodnienie;) U mnie 17 i nic nie czuję...
 
Buziaczek- na liście marcówek mamy podopisywane płcie dzieci jeśli już któraś wie jaką będzie mieć:):-D:-D U mnie na 100% będzie jedna dziewczynka- co do drugiej to w jeden dzien pokazała sie jako chłopak a w drugim jako pół na pół. Wiec pozostaje dalej zagadką:-D:-D
 
Witam Kochane, widzę ze to nie tylko ja przekimałam wczoraj pól dnia. Jakaś ospała ostatnio jestem,zero energii i na dodatek takie dziwne szarpanie w dolnej okolicy brzucha,raz na jakiś czas taki prąd jakby mi przechodził. :-(Nie wiem czy to mięśnie się rozciągają może? Co o tym sadzicie? Na wszelki wypadek odpoczywam dużo,wszystko inne może przecież poczekać.

Milutek trzymam kciuki by wszystko ułożyło się po Twojej myśli:tak:
Lokata ja tez tak chce!! Swoja droga życzę dużo energii,masz tyle miejsc do obskoczenia...
Aneta,Buziaczek ja zaczynam dopiero 14-ty tydzień a już bym chciała ruchy czuć..;-)
Koncia ten kalkulator koloru oczu to fajna zabawa.Melduje ze u mnie cellulit tez się powiększył wraz z wzrostem masy ciała:-D:-D
Ewi ciotka dałaby już sobie z Toba spokój :angry:choćby ze względu na to ze jesteś w ciąży.A jak cie znowu wpieni to pamiętaj ze zawsze możesz się nam wyżalić!! Od tego tu jesteśmy!!:tak:
Tulip mnie tez kawka postawiła dzisiaj na nogi
Cliford co się z Toba dzieje?Where are You??
Migotka witam gorąco !!!:happy:
 
:confused:a to ja nie jestem chiba jeszcze na tej liscie... w kazdym razie ale ci fajnie az ci zazdroszcze smiesznie tak ze masz dwoje ja z jednym tam w brzuszku mam juz dosc:p uhhh my mamy 2 usg 14.10 wiec moze wtedy dzidzius albo dzidziusiowa sie nam okaze:)
a imiona juz wybraliscie?
 
:laugh2:kalkurator koloru oczu??? a co jesli ktos ma jedno niebieskie a drugie pol niebieskie a pol brazowe jak ja?nieprawdobodobne? a jednak:) w dowodzie mam:KOLOR OCZU:WIELOKOLOWOWE:):-D
 
Może ja jestem nienormalna ale wiecie co? Jakoś nigdy nie oglądałam swojego celulitu... Ani wcześniej ani teraz więc porównania raczej nie mam ale nie wygląda mi to na jakiś szczególny problem. Owszem, na razie w ogóle mi się cera pogorszyła, mam mnóstwo jakichś krostek i nie mogę ich w żaden sposób zlikwidować ale myślę, że to przejdzie z czasem. Mam nadzieję. Czytałam, że po 16 tygodniu cera się poprawia i skóra się poprawia może to również dotyczy celulitu?
Mam za to inny problem - jak namówić lekarza, żeby mi przedłużył zwolnienie. Boję się tych cholernych dojazdów. Jednak 100 kilosów w jedną stronę to ponad dwie godziny jazdy. Kolejami Mazowieckimi, które akurat nie należą do komunikacji najwyższej jakości. I metrem, w którym w godzinach szczytu panuje taki ścisk, że przydaliby się dopychacze. Przeraża mnie podróżowanie codzienne w takich warunkach. Nie chcę wylądować w szpitalu z zagrożeniem ciązy. I tak źle ją znoszę. Starczy tych rozrywek...... Boję się, że się lekarz uprze i będę musiała jeździć. :(
 
reklama
Trzebiska mnie lekarz na wizycie dokładnie wypytał o warunki pracy. Myslę, że jak mu powiesz o swoich obawach, to powinien przychylic się do prośby i zwolnienie przedłużyć. A jak nie, to lepiej lekarza zmienić.
 
Do góry