reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dziewczyny ja mieszkam sama i cały tydzień siedzę sama. Najczęściej odwiedza mnie mama ale była wczoraj więc dzisiaj pustelnia u mnie... Już się nie mogę doczekać kiedy pozwolą mi chodzić... Mam ochotę na jakiś normalny obiad a nie ciągle coś odgrzewanego od mamy... Ale jak mus to mus...
 
reklama
Ewi nie martw się,przetrzymasz ten okres.Wykorzystuj czas,bo jak dzidzia się narodzi to o leżeniu będziesz tylko marzyc:tak:
 
Powrocilam ale drzemka nic mi nie dala:-(
Ja tez musze odwiedzic sadyste ale dopiero w pazdzierniku bo wtedy lece do Polski.
Macie jakis pomysl na wykorzystanie sera bialego mam cala kostke ktora jutro sie przeterminuje i musze ja wykorzystac a mialy byc pierogi tylko teraz to ja nie mam sily na pierogi.
 
Powrocilam ale drzemka nic mi nie dala:-(
Ja tez musze odwiedzic sadyste ale dopiero w pazdzierniku bo wtedy lece do Polski.
Macie jakis pomysl na wykorzystanie sera bialego mam cala kostke ktora jutro sie przeterminuje i musze ja wykorzystac a mialy byc pierogi tylko teraz to ja nie mam sily na pierogi.

naleśniki? :-) albo makaron na słodko?
 
fifi, najzwyklejszy na świecie pyszny twarożek. My tu wszystkie pomidorki lubimy - może z pomidorkami? A jak nie, to do naleśników. Szybciej niż pierogi.

Ja też się nudzę, bo luby wraca o 23 dopiero :baffled:
Więc ściągam sobie i oglądam seriale z internetu. Teraz oglądam "True blood" :-D

Koncia, witaj w gronie miłośniczek True Blooda! Kilka nas już jest, zajrzyj na "polecane książki" :-)
 
Ostatnia edycja:
futrzakowa dzieki takie proste a ja sie tak zastanawiam. Az mi slinka pociekla a juz dawno nie mialam na nic ochoty. :)
Bosonozka uwielbiam pomidorki i twarozek.
 
Ostatnia edycja:
oj,ja chętnie bym się ponudziła,ale z moją córcią to niemożliwe:baffled:

najlepszy twrożek zjogurcikiem pomidorkiem lub szczypiorkiem....

Biegnę zorganizowac jakoś czas Natalce na podwórku,bo po moich posprzątanym mieszkaniu zostanie wspomnienie tylko!
 
Powrocilam ale drzemka nic mi nie dala:-(
Ja tez musze odwiedzic sadyste ale dopiero w pazdzierniku bo wtedy lece do Polski.
Macie jakis pomysl na wykorzystanie sera bialego mam cala kostke ktora jutro sie przeterminuje i musze ja wykorzystac a mialy byc pierogi tylko teraz to ja nie mam sily na pierogi.

Dlaczego w Polsce jesli sie moge zapytac?
jako ciezarna masz darmowa opieke stomatologiczna w UK :)

Wlasnie sie dowiedzialam, ze moja przyjaciolka przyjedzie do mnie! Prawie na tydzien!!! Strasznie sie ciesze i juz zaczynam planowac wypadzik do Londynu :) Doluja mnie tylko ceny, bo za glupi hotel dla nas 3 plus Olafa minimum 140 funtow... a to tylko jedna noc...
 
reklama
Dziewczyny moze wy sie orientujecie.Znalezlismy stara karte ze szpitala mojego m i tam jest napisana jego grupa krwi tylko ze dzisiaj juz sie chyba nie uzywa takich oznaczen.Nie wiem co mam o tym myslec czy w koncu rh jest ujemne czy dodatnie.To ta grupa 0 rh cdE jako biorca ujemny a jako dawca dodatni.Zrobi sobie jeszcze raz to badanie ale dopiero w pazdzierniku a ja chcialabym wiedziec juz.
 
Do góry