reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dlaczego w Polsce jesli sie moge zapytac?
jako ciezarna masz darmowa opieke stomatologiczna w UK :)

Chyba jesli chodzi o stomatologa to raczej nie jest darmowy w Irlandii chociaz moze nie mam racji.Nawet jesli bylby darmowy to nie odwazylabym sie tutaj pujsc jednak wole Polske. :) A w polskiej przychodni troche to kosztuje.
 
reklama
dzieki dziewczyny :tak: juz jest lepiej,jeszcze tylko zwalcze te biegunke i bede teraz bardzo uwazac,co jem.

szafirku,a zrobiłas jakies badania?????Z jakiego powodu ta biegunka?
to bylo niestety zatrucie,a nie ciazowe nudnosci,wiec mam tez biegunke :baffled: zrobili mi badania w szpitalu,jak do nich trafilam.

milenka 1986
czyli prawdopodobnie bedzie dziewusia bo od150 w góre dziewusia od 150 w dól chłopak
tetno dziecka zalezy od plci???nie wiem,czy dobrze zrozumialam :confused: moj okruszek jak bylam w szpitalu mial tetno 170.czy to nie za duzo????

Dziewczyny moze wy sie orientujecie.Znalezlismy stara karte ze szpitala mojego m i tam jest napisana jego grupa krwi tylko ze dzisiaj juz sie chyba nie uzywa takich oznaczen.Nie wiem co mam o tym myslec czy w koncu rh jest ujemne czy dodatnie.To ta grupa 0 rh cdE jako biorca ujemny a jako dawca dodatni.Zrobi sobie jeszcze raz to badanie ale dopiero w pazdzierniku a ja chcialabym wiedziec juz.
z tego co sie orientuje,to wazne jest czy ty masz rh+ czy rh-.jesli masz minus,to robi sie jakies badania,chyba proba coombsa,czy cos w tym stylu.

ide sie polozyc,bo jeszcze jestem slabiutka,
do napisania
 
Szafirek ja wiem ze mam rh minus ale bylabym spokojniejsza gdyby moj m tez mial minus bo wiadomo ze przy plusie jest konflikt.Lez kochana i sie kuruj.
Przepraszam ze napisalam dwa posty jeden po drugim nie zauwazylam tak szybko pisalam.
 
Ja właśnie wróciłam z 4 godzinnych zakupów i padam. Na dodatek wściekła jestem bo praktycznie nic nie kupiliśmy. Planujemy remont łazienki, ale za rozsądną cenę baaardzo ciężko coś wybrać:-( W piątek pewnie wyruszymy na ponowne poszukiwania.
Jeśli chodzi o ruchy maleństwa to też parę dni temu rano miałam wrażenie jakbym coś czuła, ale stwierdziłam, że to za wcześnie. A może jednak to mój maluszek był:-)
 
Cliford u mnie dzis na obiadek była ''powtorka z rozrywki'' czyli wczorajsze gołabki;-)
Dziewczyny ja tez sie nudze,tym bardziej ze M po pracy jedzie do rodzicow z nadzieja ze dadza mu dla mnie jakas obiadkowa wałowke;-)
Oj a co do pogody to u mnie jest wszystko:deszcz,słonce,wiatr i tak w kołko:crazy:
Fifi ja wiem ze jesli kobieta ma minus to facet bedzie musiał zrobic badanie na grupe,rzadne stare wyniki nie sa brane po uwage.
Szafirek moj fasolinek tez miał tetno 170:tak:
 
Magdzior, ja polecam zawsze, zeby w internecie poszukac, bo czesto producenci sprzedaja tez rzeczy na swoich stronach, a wiadomo, ze to wtedy od razu taniej.

Fifi, mamy bardzo fajna dentystke tutaj, ale ona jest dentystka mojego synka. Musze sie do niej zapisac ja teraz, bo wiem, ze pozniej na pewno sie nie zmobilizuje, jesli tym bardziej bede musiala placic...Z tego co sie orientuje, to jeszcze rok po urodzeniu dziecka ma sie za darmo.

Musze dokonczyc obiad...ale mi sie nie chce :-D, wiec pewnie spaghetti bedzie bezmiesne... Bo czekam na to, zeby sie miecho rozmrozilo, a nie chce niestety. Mam super sosik juz zrobiony, serowo-pomidorowy (smakuje jak kupny dolmio troszke, ale bogatszy )
 
Niestety koszty remontu łazienki są wysokie:( u mnie też przydałby sie remont w mieszkaniu ale mamy z mężem w planie dom więc chyba się nie opłaca...
A dostałam dobra wiadomość że dostał pracę w Lublinie. Jupi... Czyli w końcu przeprowadzi się do mnie z Warszawy. Najwyższy czas bo znudziło mi się weekendowe małżeństwo:)

Ale mi narobiłyście smaka na naleśniki z serem, mniammm
 
reklama
Ola narazie nikt nie zlecil namtego badaniai nie wiem czy beda mu tu je robic bo moj lekarz powiedzial ze nawet jesli wystapi konflikt to przy pierwszej ciazy nie jest to takie grozne.A badanie na grupe kosztuje tu 50 euro wiec troche szkoda pieniedzy.A mi chodzi o moj spokoj. :)
 
Do góry