reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

A ja wlasnie tez w mega humorze! Ale widze, ze nie jestem sama, to super!
BO MOTYLKI MAM W BRZUCHU! Dzidzia juz zaczyna mnie kopac i to jest taaaaaaaaaaaaaakie wspaniale uczucie! Zdziwilam sie, bo przeciez jest wczesnie....ale pozniej sie naczytalam, ze to jest mozliwe.

I w ogole...super dzien. Naczytalam sie Was, nasmialam... Perfumowane nogi Hahahaha.
Fifronka, ja i tak podziwiam, bo chyba bym zemdlala po zobaczeniu lazienki, a ty jeszcze opatrywalas!

Aaaaa, i kupilam dzis synkowi rower. Mialam sie wstrzymac, ale jest wielka promocja i wlasnie o tym dla niego marzylam. To nic, ze nie bede miala teraz zbyt duzo kasy do poniedzialku hahaha.
O, tak wyglada:
Halfords | Apollo Firechief Boys Bike 12"
 
reklama
Rowerek super!:tak:

Zaskoczyłyscie mnie z tymi ruchami. W pierwszej ciązy poczułam cokolwiek dopiero w 17tygodniu i to późnym wieczorem leżąc nieruchomo w łózku, wiec teraz tez sie zbyt szybko nie spodziewałam.

A co do bicia serduszka- serce dziecka bije ponoc dwa razy szybciej niz serce mamy i po tempie mozna pozanc czyje słyszymy. Ja tez mam czasem akie wrazenie, ze brzuch mi pulsuje, ale niestety o raczej mój własny puls:-(
 
A ja właśnie wróciłam z "siatkówki". Ale się nadźwigałam. Chyba muszę sobie sprawić wózek zakupowy, bo jak już wyskoczę na zakupy, to nie mogę się opanować :-p chłop zwykle targa, ale w tym tyg. nie mógł, bo ma dużo spraw na głowie i zalatany od rana do wieczora :-( wczoraj jak tak dźwigałam, to mnie troszkę podbrzusze zaczęło boleć i się zmartwiłam, muszę uważać, bo z tym nie ma żartów.
A teraz gotuję spaghetti :rofl2:
 
Konciu z dźwiganiem to faktycznie nie przesadzaj lepiej:no: Ja sie zastanawiam czy nie kupic sobi etakiej leciutkiej spacerówki dla małej bo moja niestety troche wazy i choc mieszkam zaledwie na parterze to po wniesieniu wózka na schody tez mni elekko brzuszek ciagnie:-(
 
Scarletka, futrzaczek...ja tam też nic nie czuję a to przecież już za moment 13 tc ;/ co prawda raz mi tak zapulsował brzuch ,że stanęłam jak wryta ale coś mi się nie chce wierzyć ,że to już moje maleństwo się odezwało...

Papciorkowa, Harshharani i Marta --> super ,że jesteście już pewne ,że to Wasze maleństwa się ruszają!!!!!! ;D
 
Cześć Dziewczyny:)
Jestem tu nowa. Chociaż czytam posty już od jakiegoś czasu to dopiero dzisiaj zdecydowałam się napisać. Jestem w 12 tygodniu. Od 9 leżę plackiem przez krwawienia i krwiaka w macicy. Czekam z niecierpliwością na kolejne usg (01 września). Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Trzymajcie mocno kciuki:)
 
Ja dziś jestem naładowana energią,pewnie nieco szybciej zaczął się u mnie drugi trymestr;-).mieszkanie wysprzatane na błysk,zrobiłam też pierogi ze śliwkami,a dla Natalki upiekłam karkówkę.:-)I mam zamiar upiec jeszcze bułkę drożdzową.

Fironka całe szczęście ze w końcu udało Ci się zaciągnąć małża do szpitala.

Harsharani śliczny rowerek!

Co do ruchów dziecka,dołączam do tych co jeszcze nic nie czują,w pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 18 tyg.

szafirku,a zrobiłas jakies badania?????Z jakiego powodu ta biegunka?
 
reklama
Ewi82 - witaj, dobrze trafiłaś, to towarzystwo potrafi naprawdę poprawić humor :-)
solidaryzuje się z Tobą i też leżę ;-) już 2 miesiące ;-)
Głowa do góry!! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry