reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ja też biorę tylko Folik, no i luteinkę...
moja ginka kazała mi ostawić wszystkie doustne tablety, bo one tylko potęgują mdłości... :baffled:
 
Marta 1981, ja biorę tylko Folik, gin mi powiedziała że teraz jest tyle świeżych owoców i warzyw w których sa witaminki i mam to jeść a nie łykać wit.:)
Ja dokładnie to samo usłyszałam.narazie folik i duzo naturalnych witaminek a jak zobaczy gin wyniki badan to stwierdzi czy potrzeba cos jeszcze.Chociaz moja mama to ciagle mi truje ze teraz kaza w ciazy jesc tabletki i omega3.
Marta1981 super ze juz jestes po badaniach,gratuluje duzego potomka ;)
 
witam kochane ja tylko na sekunde bo jestem dzis mega padnieta!!!!!!!!!!!!!!

Marcia - kochana ciesze sie ze wszystko z Toba i dzidziusiem ok oby tak dalej i gratulacje dla koleżanki!!!!!!!!!!!!!!!

Ja tez biore tylko kwas i jem duzo warzy owoców itp........ w pirwszej ciazy tez nie brałam bo dobrze sie odzywialam az za w sumie ihihhiii


laski dzis doznalam szoku jak zobaczylam swoje nogi!!!!!! Całe czerwone popękane żylki szok szok!!!!!!!!!!! to dopiero poczatek ciazy a co to bedzie dalej???????? wy tez tak macie??? musze do T zadzwonic moze mi coas lekarz przepisze jakies masci czy cos........
 
hej dziwczyny ,dzisiaj fatalnie sie czulam silny bol brzucha i silne krwawienie i wyladowalam na pogotowiu :-( wydaje mi sie ze stracilam swoje malenstwo :-(aktualnie jesteem w szpitalu i czekam na ginekologa zeby mnie zbadal :-(tak bardzo sie boje ze juz nie jestem w ciazy,jestem zalamana:-(odezwe sie jak tylko bede cos wiedziec wiecej :-:)-(
 
Sabrinaa trzymaj się tam Kochana!
na pewno wszystko jest dobrze, nie załamuj się, musisz być silna!!
daj znać szybko co i jak
jestem całym sercem z Tobą i trzymam mocniutko kciuki...
 
hej dziwczyny ,dzisiaj fatalnie sie czulam silny bol brzucha i silne krwawienie i wyladowalam na pogotowiu :-( wydaje mi sie ze stracilam swoje malenstwo :-(aktualnie jesteem w szpitalu i czekam na ginekologa zeby mnie zbadal :-(tak bardzo sie boje ze juz nie jestem w ciazy,jestem zalamana:-(odezwe sie jak tylko bede cos wiedziec wiecej :-:)-(

nawet nas nie strasz trzymamy mocno kciuki zeby wszystko okazało sie ok buziaki dla was!!!!!!!!!! bądz dzielna choc wiem ze łatwo sie mówi
 
sabrinko kochana wiem, że żadne słowa nie pomogą, wiem co przezywasz i jak się boisz, przytulam cię mocno, dopóki nic nie wiesz nie trać nadziei, bo nic nie jest przesądzone. Jestem z tobą całym sercem i trzymam kciuki za twoją fasoleczkę! nie dajcie się!
marta z witaminja tez biorę kwas foliowy i feminatal n plus wszystkie moje wspomagacze ciąży
 
reklama
Do góry