reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam wszystkie przyszłe Mamusie
Jestem w 12 tygodniu i właśnie trafiłam na Wasze forum i postanowiłam się przyłączyć.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie fasolki:)
Rośnijcie zdrowo!!!




2nn3rjjgstfy4waz.png
 
Ostatnia edycja:
Sabrinaa, głód to na pewno dobry znak. A śniadanko z pewnością podniesie Ci trochę ciśnienie.

Magdzior, witaj i wklejaj suwaczek. Z pusto pod Twoim postem.

Ja właśnie medytuję nad kanapką. Pół pokoju ma ze mnie polew: już, już sięgam i mam podnieść do ust, ale zaczynam mieć wątpliwości, czy to dobry pomysł.
 
Witam się z rana!!!!!

Sabrina,trzymam mocno kciuki za Ciebie i maleństwo !!

Marta gratuluje ,super wieści......



Ja w 12 tyg ciąży będę miała usg genetyczne ,oraz pobiorą mi krew na test Pappa .Mam podobne zdanie na ten temat co Bosonóżka.
 
Własnie Was zczytałam wreszcie:tak:

Sabrina myślę o Tobie od wczoraj. Pewnie dlatego, ze dokładnie wiem co przezywasz. Niestety w styczniu ja tez lezałam w szpitalu i na przemian wstepowała we mnie nadzieja a za chwilę się załamywałam.
Krwawisz ciągle? Ja krwawiłam strasznie i miałam skurcze silniejsze niz przy miesiaczce, ale szyjka była otwarta.
Trzymaj sie kochana i daj znac jak i co. Kiedy to usg?

Moje dziecko zasneło mi na kolanach- golutkie, w samej pieluszce bo goraco.
Ja niewyspana bo lepiłam anioły wczoraj do północy.

Z mezulem postanowilismy, ze zaczekamy z kochaniem do usg(27 sierpnia) i wtedy pogadam z lekarzem. Moze jakos wytrzymamy:sorry:

Miłego dnia! Pogłaszczcie brzuszki od ciotki bb:tak:
 
witajcie dziewczyny. wczoraj mnie nie było, bo głowa mnie bolała i chciałam odpocząć od kompa. nawet wolne w pracy wzięłam. dziś jestem już wypoczęta, za to mam mocne kłucia z prawej strony.

Sabrinka trzymam kciuki, żeby twoja fasolka (i wszystkie pozostałe) zechciały z nami pozostać.

Miłego dnia :*
 
reklama
Witam Was kochane marcóweczki !:-)
Nie było mnie chwilę bo mi internet nawala i jak wejdę na chwilę i poczytam kilka stron to więcej nie mogę bo nie chce działać nie wiem czy to przez te wakacje czy co ,ale póki co to dałam radę Was teraz doczytać i nawet odpisać :-D
Ssabrina trzymaj się kochana ,codziennie o Tobie myślę co i jak z twoim krwawieniem -ale tyle nas tu trzyma kciuki że napewno będzie dobrze!;-)
Witam nowe Marcóweczki !!!
 
Do góry