reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

marta ale się cieszę, a widzisz i wszystko gra! buziaki słodziaki dla ciebie!:)
Poziomki mój gin sam na bromgeron wpadł, dużo się wcześniej o nim naczytałam i wiedziałam, że ginkowie przeważnie go przepisują. Starać kazała się starać w trakcie brania. brałam go 2 cykle od 5 dc -20dc. zaciążyłam za obydwoma razami, ale pierwsza ciąża się nie utrzymała
maya jestem w szoku po przeczytaniu twojego wpisu:/ nie wiem jak można tak potraktować pacjentkę, kobietę w ciąży. jedyna rada, zmienić lekarza, bo ja sobie nie wyobrażam każdej wizyty przebiegającej w ten sposób
ola twoja lekarka też aparatka, ech ci lekarze:/

W pon będzie 9 dc więc to pewnie za późno w tym cyklu co????
 
reklama
Scarletka: nastepnym razem jestem juz u mojego kochanego doktorka :-) To byla trzecia kobieta ginekolog w moim zyciu i na pewno ostatnia, albo ja mam takiego pecha, albo mezczyzni maja rzeczywice inne podejscie. Choc w tym przypadku chodzilo przede wszystkim o pieniadze. W Niemczech lekarze wystawiaja wysokie rachunki pacjentom prywatnym, bo te ubezpieczalnie duzo wiecej placa. Dlatego nie usmiecha im sie, jesli pacjent nie jest gotowy zgodzic sie na dodatkowe badania.
 
Dobrego gina to ze świecą szukać!! Spotkałam duuzo ginów w swim życiu i tylko 1 ginka była normalnym lekarzem. Cała reszta to nie miłe, zarozumiałe,i okropne babska które nie zawsze wiedzą o czym mówią!! O wiele łatwiej trafić na kompetentnego i uprzejmego gina(faceta)

dlatego ja zawsze, ale to zawsze wybieram facetów, ginki babki w moim życiu które spotkałam były paskudne. Racja faceci mają inne podejście, nie zauważyłam głupawych komentarzy i dostawałam konkretne odpowiedzi
 
Scarletka: nastepnym razem jestem juz u mojego kochanego doktorka :-) To byla trzecia kobieta ginekolog w moim zyciu i na pewno ostatnia, albo ja mam takiego pecha, albo mezczyzni maja rzeczywice inne podejscie. Choc w tym przypadku chodzilo przede wszystkim o pieniadze. W Niemczech lekarze wystawiaja wysokie rachunki pacjentom prywatnam, bo te ubezpieczalnie duzo wiecej placa. Dlatego nie usmiecha im sie, jesli pacjent nia jest gotowy zgodzic sie na dodatkowe badania.

Cwaniaki!!!
 
Babeczki, czy poza Folikiem bierzecie jakieś witaminy:eek:, mi kazał odstawić Folik przyjmować Pregna Plus z Omega 3:tak: coś takiego
pregna-plus-pacshot.jpg


Zmykam kochaniutkie bo znowu nudności i spać się chce:confused2:.
 
Maya 38: historia Twoja mnie zadziwila. Ale zdaje sobie sprawe, ze tacy lekarze sa. Kiedys bylam u Pana ginka i ten to dopiero byl genialny. Palil papierochy w gabinecie chcial badac bez rekawiczek po zgaszonym papierosie, kazda pacjentke obgadywal, ze ta stara i ma zarosnieta, ze tamta ma grzyba i inne teksty nie bede przytaczac bo byly one obrzydliwe. Do mnie rozniez nie szczedzil swoich tekstow. Moznaby bylo ksiazke napisac o lekarzach! Ehh szkoda slow.
 
Maya 38: historia Twoja mnie zadziwila. Ale zdaje sobie sprawe, ze tacy lekarze sa. Kiedys bylam u Pana ginka i ten to dopiero byl genialny. Palil papierochy w gabinecie chcial badac bez rekawiczek po zgaszonym papierosie, kazda pacjentke obgadywal, ze ta stara i ma zarosnieta, ze tamta ma grzyba i inne teksty nie bede przytaczac bo byly one obrzydliwe. Do mnie rozniez nie szczedzil swoich tekstow. Moznaby bylo ksiazke napisac o lekarzach! Ehh szkoda slow.

Ja u swojego byłam już kilka razy a tylko 1 raz mnie zbadał:/ Nie co bym narzekała ,ale źle się czuję i może być to wina (gdybając) mięśniaka czy innego paskudztwa które da się wymacać. problem polega na tym że u mas każdy gin ma koszmarne opinie a jak trafił się 1 co by może..to znowu wmawia pacjentkom ciąże pozamaciczne kiedy one są w normalnej ciąży!!!
Mojemu ginowi to ja mówie jakie badania przydało by się zrobić...masakra!!!!!
 
Marta, ciesze sie bardzo! Twoj dzidzius juz bedzie wiosenny skoro po 24 :-D

Straszne jest to co piszecie, normalnie masakra.
Nie lubie ginow, dla mnie sa nastawieni na zbijanie kasy (jak ktos napisal- nie kazdy zostaje lekarzem z powolania). W ogóle powiem Wam szczerze, ze w Polsce mi sie slużba zdrowia nie podoba pod tym względem... I że niby łapówek już nie ma... i tak dalej...
W Polsce jak się ktoś chce wyleczyć, to na prywatnych lekarzy trzeba niestety tylko liczyć. Moją Mamę leczyło 5 różnych lekarzy... na różne schorzenia... w koncu poszla do neurologa prywatnie i sie okazalo, ze ma nerwice...

Maya, jak to dobrze, że juz bedziesz miala swojego ginka.

Ola, u nas tez kiedys taki koles byl. I nie wiem czemu....ale nikt nie napisal na niego skargi, nikt nie zazadal przeprosin..kazdy traktowal jak Wielkiego Pana Doktora.
 
reklama
Mi to się aż ciśnienie podnosi jak słyszę o takich lekarzach :wściekła/y:
Nie raz nie dwa na takich trafiłam. Chodziłam zawsze do facetów, ale teraz, odkąd jestem w ciąży chodzę do babeczki. Powiem Wam - dusza kobieta.
Zmieniłam "preferencje" po tym jak poroniłam i miałam łyżeczkowanie.
Zabieg robiła niesamowita Pani Doktor, która traktowała mnie jak swoją siostrę czy przyjaciółkę. Dokładnie rozumiała co czuję i jak ze mną rozmawiać.
Mam nadzieję, że i ta okaże się dobrym lekarzem.

Marta straszliwie Ci zazdroszczę tych dobrych wieści :zawstydzona/y:
ja muszę czekać jeszcze dwa tygodnie, buuuuuuuu
 
Do góry