reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
vetka no tak, ale u mnie z wagą w ciąży nie było problemów, mało tyłam, a takie mi wyskoczyło pod koniec ciśnienie, nogi spuchły, a potem było już gorzej. w szpitalu dowiedziałam się od położnej, że to częsta przypadłość młodych kobiet, a czemu.. nie wiem

ja właśnie też wolałabym drugą cesarkę, mam taką cichą nadzieję, że i tym razem będzie

Podobno u pierworódek częściej dochodzi do zatrucia
 
Nie wydaje mi się żeby się powtórzyło:tak:
I tak dla czytających:
Przed zatruciem ciążowym można się bronić, stosując specjalną dietę niskosodową (ograniczenie spożycia soli zapobiega nadciśnieniu) i wysokobiałkową (uzupełnia niedobory). Źródłem białka są wszystkie sery, fasola, groch (odpowiednio dobrane przyprawy, np. majeranek, zapobiegają wzdęciom), chude mięso. Wszelkie produkty stabilizowane (konserwy) dodatkowo zatruwają organizm i niekorzystnie wpływają na pracę nerek.
Nadciśnienie jest związane z nadwagą, nie zawsze ale często bywa
 
Juz wrocilam scarletka jak tam lody smakowaly?Wlasnie sie wazylam i mysle ze nie jest tak zle wazylam 55 teraz waze 56 to chyba nie jest zle?I raczej odzywiam sie zdrowo :tak:
Tak naprawde to nigdy sobie nie zalowalam jedzenia ;-)
 
vetka no tak, ale u mnie z wagą w ciąży nie było problemów, mało tyłam, a takie mi wyskoczyło pod koniec ciśnienie, nogi spuchły, a potem było już gorzej. w szpitalu dowiedziałam się od położnej, że to częsta przypadłość młodych kobiet, a czemu.. nie wiem

ja właśnie też wolałabym drugą cesarkę, mam taką cichą nadzieję, że i tym razem będzie

Zatrucie ciążowe nie ma do końca wyjaśnionej przyczyny powstawania
Ja mam cc na 100%
 
reklama
Do góry