reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Juz wrocilam scarletka jak tam lody smakowaly?Wlasnie sie wazylam i mysle ze nie jest tak zle wazylam 55 teraz waze 56 to chyba nie jest zle?I raczej odzywiam sie zdrowo :tak:
Tak naprawde to nigdy sobie nie zalowalam jedzenia ;-)

Wysikasz ten litr, nie chodzi tu o jednorazową zachcianke tylko o nawyki żywieniowe i pozwalaniu sobie na codzienne zachcianki w postaci łatwoprzyswajalnych, zbędnych kalorii
 
reklama
fifi lody nie smakowały, bo m zjadł przede mną, zostawił mi łyżeczkę.. ale na dobre mi to wyjdzie:tak:
vetka no nic, to pozostaje mi tylko liczyć, że tym razem mnie to świństwo nie dopadnie
 
I bądz tu mądru :-Dnajważniejsze to żeby dbać o siebie to znacząco zmniejszy ryzyko powikłań:tak:

Vetka no tak jak mus to mus

Dziewczyny a co myślicie o cc na życzenie??????

CC to poważny zabieg na jamie brzusznej a nie pitu pitu, czasem kobiety tego nie rozumieją, Niestety po każdym zabiegu moga zdarzyć sie komplikacje a ich lista jest długa. Dlatego nie należy jednak robić tego "na życzenie pacjentki", ale rozważyć wszystkie za i przeciw sn u każdej z osobna
 
No ale faktycznie - bardzo poważnie sie zrobiło przez mnie, nie chciałam

a za co ty kochana przepraszasz, czasem potrzebujemy fachowej porady i lepiej że uzyskamy ją od osoby czającej bluesa:-)

powiem wam, że nie wyobrażam sobie już rodzić sn, ale jak mus to mus, zadecyduje lekarz, ja nie mam zamiaru w to ingerować
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry