reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
ale jest tak jak napisała morrgian nie wolno uogólniać, jedne kobiety czują się szczęśliwe i spełnione w domu, a inne potrzebują,a jeszcze odskoczni jaką jest dla nich praca. I to normalne i to normalne, ważne że każda z nas ma wybór
 
Pogma na wszelkie nieporozumienia najlepsza jest szczera rozmowa! Trzymam za Was mocno kciuki.


Ja nie wyobrażam sobie życia bez pracy i po macierzyńskim od razu wracam.Natalka chodzi do przedszkola i bardzo je lubi,a dzidziuś pójdzie do żłóbka i na pewno nie będzie opiekunki nazywał mamą:tak: Rola kury domowej zupełnie mi nie odpowiada.
 
Ostatnia edycja:
marcepanek ja też mam takie samo podejście jak ty i mimo, że przed urodzeniem synka mówiłam, że pójdzie do żłóbka, a jak wracam do pracy, to jak się urodził nie przyszło mi to do głowy. Ale jakbym była zmuszona finansowo pewnie bym go musiała zostawić. drugiego dziecka też nie chcę nikomu zostawiać, bo potem będę żałować, że przegapiłam jego najważniejsze chwile, a czasu już nigdy nie cofnę. praca nie ucieknie i tak za jakiś czas chcę założyć działalność więc się nie przejmuję tylko rozkoszuję urokami macierzyństwa.

Ja obydwie córeczki odchowałam sama i znowu poszłam dopiedo teraz (Gabi ma 20m-c) do pracy a maluszek zostaje w domu,ze starszą siostrą i babcią. Nie wyobrażam sobie oddania maluszka do żłobka,serce by mi pękło. Teraz jest mi ciężko jak wychodzę z domu a nikt nie zastąpi mamy!!
 
Pogma na wszelkie nieporozumienia najlepsza jest szczera rozmowa! Trzymam za Was mocno kciuki.


Ja nie wyobrażam sobie życia bez pracy i po macierzyńskim od razu wracam.Natalka chodzi do przedszkola i bardzo je lubi,a dzidziuś pójdzie do żłóbka i na pewno nie będzie opiekunki nazywał mamą:tak: Rola kury domowej zupełnie mi nie odpowiada.

Nie chodzi o role"kury domowej" ale o obowiązek względem małego dziecka. Dziecko w żłobku nie rozwija się tak dobrze jak pod okiem mamy bo opiekunki mają za dużo maluchów pod opieką i nie mogą się zająć każdym z osobna.
Natomiast jestem jak najbardziej za tym aby maluchy chodziły do przedszkola,nawet od 2 roku
 
Czesc dziewczyny jak sie dzis czujecie? Znowu musialam tyle nadrobic.:tak: Jeszcze strasznie senna jestem bo pogoda taka sobie pada co chwile.Dzisiaj to ja bede miec na obiad schabowego :-D jeszcze po drodze poczulam smazona cebulke i przed oczami pojawily mi sie pierogi ha ha.
86ruda ja wlasnie tez mysle nad Rotunda.
marcepanek widze ze ty w tym samym czasie masz termin co ja.
pogma tez uwazam tak jak dziewczyny najwazniejsza szczera rozmowa i oczywiscie troche czasu.
Ja tez bede chciala najpierw wychowac dziecko a potem pujsc do pracy:tak:
 
ona1986 jak tam wizyta?
Wiecie czy bol krzyza jest normalny tak wczesnie?Bo mnie strasznie boli moze to tez od tego ze ja wogole mam problemy z kregoslupem:-(
 
reklama
Ja mam juro rano badania ,a po 10 USG,
też się nie moge doczekać a z drugiej strony boję się ,że coś jest nie tak .
Chyba bym sie zalamała .............. O nie trzeba myśleć pozytywnie
 
Do góry