reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
kasienka77 Koniecznie trzeba myslec pozytywnie chociaz ja do takich osob nie naleze.Tak naprawde to dopiero jak sie zarejestrowalam na tym forum to sie troche uspokoilam.Jutro bede trzymac kciuki wszystko bedzie dobrze.
 
Marcepanek mialam 28 dniowe przed braniem tabletek ale jak skonczylam 3 miesiace temu to mi sie zmniejszyly do 26. u mnie zawsze wszystko jak w zegarku chodzilo i przed braniem tabletek i po.:-D
 
Fajnie, jak sie ma cykle 28 dni, bo latwo obliczyc termin i mniej wiecej wiek dziecka. ja mam srednio 38 dni (czasami i 60) no i niby w 9 tygodniu okazalo sie, ze jestem w 7 :)
 
Fifi83 zachcianki to średnio choć musztarda za mną chodzi i już dwa słoiki sama wciągłam serio :tak:
A tak to mam mdłości i wymioty rzadko ,ale stały element od dwóch tygodni to piersi swędzą i bolą.A Ty masz jakieś?
 
Marcepanek ja to od poczatku mam bolace piersi, zaczelam jesc pistacje ktorych normalnie nie lubie.Caly czas chce mi sie jesc tylko rano nic nie moge przelknac bo mnie mdli ale to dla mnie nie nowosc bo zawsze tak mialam rano.Mam dosyc niskie cisnienie ale serducho mi tak ciezko i szybko wali.A do tego ten krzyz juz sama nie wiem czy to normalne.Na szczecie moj maz jest taki kochany ze jak tylko powiem ze glodna jestem to od razu pyta co bym chciala i mi to robi;-)
 
fifi normalnie siedzisz w mojej głowie już drugi dzień, wczoraj te kotlety, a ja dzisiaj miałam pierogi ruskie z cebulką, bo mnie tak wzięło:-)
 
reklama
Scarletka ciekawe na co jutro bedziemy mialy ochote:-D? Ja na szczescie mialam w zamrazalce jeszcze paczuszke ruskich zamrozona wiec sobie ugotowalam, na wszelki wypadek tez zamrozilam krokiety ha ha ha :-D
 
Do góry