reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
dzień dobry :-)
mam pytanko, bo tak o tych witaminkach piszecie, czy lekarz mówił Wam coś o tym żeby oprócz kwasu foliowego zażywać też jod? Bo mi wczoraj lekarka przepisała ( podobno na rozwój umysłowy dziecka dobrze wpływa ), ale prawdę mówiąc to pierwszy raz w życiu o tym słyszę:szok:

pozdrawiam, mam już dość tego upału :-p
 
A ja idę do gina na 17, bo zaczęłam krwawić. Jejku jak się boję. Wcześniej nie ma mnie jak przyjąć. Zaraz zwariuje. Wyje i wyje. Dziewczyny, jak nie wiem co mam robić. Tamte plamienia zniknęły samoistnie ( to były raptem 2 malutkie plamki), a teraz zaczął się jakby okres. BOJĘ SIĘ.
 
trzymaj się... oby wszystko było dobrze.
my tez trzymamy za ciebie kciuki.
a do 17 już nie tak daleko.
a w razie czego to spróbuj do szpitala uderzyć.
 
reklama
Do góry