reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

na 18, okropnie sie stresuje czy napewno wszystko ok, martwi mnie ten dziwny ciagnacy bol po prawej nie jest jakis dokuczliwy ale jest. Niestety naczytalam sie okropnosci o pustych jajach, ciazach pozamacicznych i na niczym nie moge sie w pracy skupic ;/
Tydzien temu na USG nic nie bylo witac, ale zrobilam bete i ladnie rosnie


Kochana nie martw się na zapas i nie czytaj za dużo!!!!
Na pewno wszystko będzie ok







 
reklama
Mnie się niestety nie udało :( Poroniłam. Trzymam mocno kciuki za wszystkie marcowe mamy, mam nadzieję, że bez problemów i w miłej atmosferze przetrwacie tę ciążę.
Będę się starała zostać mamą w 2011. Może w maju, czerwcu? :)
 
jua jak betka ładnie rośnie, to nie ma się czym przejmować, będzie dobrze:-)
agata strasznie mi przykro:-( 3maj się i nie poddawaj, następnym razem się uda!

ja jednak wolę formę forum, bo mogę robić 5 rzeczy na raz i jestem na bieżąco, co jakiś czas wpadam i czytam, a tak nie pozostaje mi nic innego jak siedzieć i was śledzić:-D
 
Agata - trzymam kciuki i następnym razem na pewno się uda. buziaczki kochana


wiecie co... jak dzisiaj od ginka usłyszę dobre wiadomości o potwierdzeniu ciąży to chyba popłaczę się ze szczęścia tyle emocji we mnie siedzi :-) a powiedzcie mi kiedy już bije serduszko? bo się zastanawiam czy jest szansa że dzisiaj je usłyszę:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja wlasnie czytalam ze to roznie jest, ze pojawia sie miedzy 6 a 8 tygodniem. Szansa ze cos zobaczymy jest ale ja sie nie nastawiam.
 
reklama
W tak młodej ciąży 1 dzień to strasznie dużo ,więc jeżeli jeszcze nic nie będzie widać to nie można się przejmować.
Przecież wiek maleństwa określany jest orientacyjne:tak:
 
Do góry