reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Cześć Dziewczyny:) Z przyjemnością dołączam do Waszego grona Marcóweczek. Termin 26 .03.2011 Wszystkim przyszłym mamą gratuluje i życze cierpliwości
 
reklama
kiki witamy!
my tu o zamykaniu listy mamusiek, a wciąż nowe i nowe spływają, ale to dobrze:-) im więcej tym lepiej
morrgian jak masz możliwość to odpoczywaj od dziecięcia. mój właśnie odbijał pieczątki i skończyło to się tym, że ma pieska na czole, kota na poliku hahahahahhaha:-D
 
Witam wszytskie nowe mamusie ;-)

Ja dzis ide na USG mam nadzieje ze juz cos zobacze, a narazie pobolewa mnie prawy jajknik.
 
ja własnie myslalam nad odciaganiem zeby zaangazować mężulka i żeby móc wyjść na więcej niz na 2h. ale zobaczymy co z tego wyjdzie:-)
 
jua trzymamy kciuki tak mocnooooooo o patrz &&&&&&&&&&&&&&&;-)
futrzakowa jakbym miała możliwość karmić normalnie, to bym nie ściągała, jest z tym zachodu, myślenie żeby regularnie, mycie butelek,wyparzanie, zbieranie,mordowanie tych biednych piersi, człowiek po pewnym czasie czuje się tym wszystkim zmęczony. mnie się wydawało, że moje życie toczy się tylko wokół odciągania hahahahaha ale pewnie karmiące mamy mają wrażenie, że ich życie toczy się wokół karmienia:tak: ale nie narzekałam
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za miłe przywitanie!
Mój mały też dziś w żłobku siedzi.

Będę chyba jedyną, która nie uskarży się na bolesne piersi, czy nadgryzione brodawki. Może to z powodu mniejszych piersi - przed ciążą miałam B, po zostało mi A :wściekła/y: Karmilam do 7 mieś., potem Wiki domagał się więcej i więcej i w końcu porzucil sam cycka.

Kiki_kk - Witaj :)
 
na 18, okropnie sie stresuje czy napewno wszystko ok, martwi mnie ten dziwny ciagnacy bol po prawej nie jest jakis dokuczliwy ale jest. Niestety naczytalam sie okropnosci o pustych jajach, ciazach pozamacicznych i na niczym nie moge sie w pracy skupic ;/
Tydzien temu na USG nic nie bylo witac, ale zrobilam bete i ladnie rosnie
 
reklama
na 18, okropnie sie stresuje czy napewno wszystko ok, martwi mnie ten dziwny ciagnacy bol po prawej nie jest jakis dokuczliwy ale jest. Niestety naczytalam sie okropnosci o pustych jajach, ciazach pozamacicznych i na niczym nie moge sie w pracy skupic ;/
Tydzien temu na USG nic nie bylo witac, ale zrobilam bete i ladnie rosnie
ja na 18.30 :-D
 
Do góry