reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

witam moje pracusie!:-)
ja się dzisiaj wyspałam, bo za oknem 2gi chłodniejszy dzień i od razu lepiej się spi. właśnie piję sobie szybko kawkę, bo jak wstaję, to mam straszne ssanie
basiek zostań z nami!
 
reklama
Witam:)
ja jeszcze nie w pracy niestety bo mam na popoludnie u mnie znow cieplo:(jeju nie przezyje tego
ja narazie mdlosci nie mam w ogole oby tak bylo caly czas:D
 
fifronka może cię ominąć, nie każda z nas ma te dolegliwości. ja w pierwszej ciąży nie miałam, a i teraz jak dotąd nic na to nie wskazuje. jesteśmy szczęściarami i ciesz się z tego
oooo cornellka do nas dołącza;-)
 
Hej Dziewczynki! :-) Jakie z Was pracusie! ;-) A ja się obijam w domu.
Witam nowe
marcóweczki :-)
Mam robić ogórki-trzeba wykorzystać pogodę w miarę bo od jutra ma grzać i mężuś wraca :tak:
ola4 odezwij się po wizycie bo ładnie mnie wystraszyłaś !:tak:
Kochane u mnie 0 mdłości ,0 zachcianek !:-)
Miłego dnia życzę :-)
 
i ja sie witam z rana.

Basia witaj :tak: i gratuluje

u mnie pierwszy raz wczoraj wieczorem nie mialam duzych mdlosci, az sie dziwnie czulam :-D

macie racje, nie kazdego musi to dopasc. Wiec cieszcie sie ze macie to szczescie ;-)
U mnie to dni wyjete z zycia.Ale jakos to przetrwam.Byle dzidzia zdrowa i wszystko bylo w porzadku.
 
Ja klasycznie się nie wyspałam, słoneczka nie ma. Jestem jakaś trzepnięta. Na szczęście katarek się skończył. Najchętniej cały dzień bym przespała. Mdłości są :-(
 
reklama
pogma nie trzepnięta tylko w ciąży, wszystko ci wybaczamy:-)
ruda trzymam kciuki żeby te okresy bez mdłości były coraz dłuższe:tak:
ana masz tylko powody do zadowolenia
 
Do góry