reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

jeju jak wy szybko piszecie nie macie co robic w tej pracy czy jak hehe:)tylko na chwile wyszlam a tu juz naskrobane:)ja ciagle jestem glodna:(jak tak dalej pojdzie to bede jak bomba:p
 
reklama
w sumie ma się jeść dla dwóch, a nie za dwóch, tylko się zastanawiam jak to zrobić jak ma się ciągłe ssanie
 
wiadomo, przesadzic tez nie mozna. Ale po ciazy niektore z nas nie beda mogly sobie na pewne rzeczy pozwolic (niektore ze wzgledu na diete, niektore ze wzgledu na karmienie) wiec jak teraz macie na cos ochote to nie ma co sobie odmawiac. Oczywiscie w granicach rozsadku :)
Ja co prawda mam nadzieje,ze tym razem kg tez same zleca. bo u mnie z dieta i cwiczeniami to ciezko... jakos nigdy nie mam dosc silnej woli na takie meczarnie :p No ale nie czas teraz o tym myslec ;)

Mysle coby po poludniu synka do tescia na troche nie podrzucic, zeby poszli na jakis spacerek.tylko musze sie dowiedziec czy sie zgodzi i czy innych planow nie ma.
 
ja tez wlasnie jem czesciej bo jak zjem za duzo to mi az niedobrze sie robi ale to wyglada tak zjem cos i czuje niedosyt odczekam troche i znow cos jem chyba ze najem sie porzadnie to mam spokoj na jakis czas
 
reklama
Do góry