reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

''nasza'' kotka tez w ciazy i chyba niedlugo bedzie miala mlode.
Ogolnie to my kotow nie mamy,ale dokarmiamy te z okolicy :-D
I tak najczesciej je i przesiaduje u nas na oknie ta kotka w ciazy. Jest jeszcze taki mlodszy czarny kot, ktory tu je i czasem siedzi,coraz czesciej i coraz blizej podchodzi :p ale jest dziki i jak tylko sie wychodzi to ucieka, nie da sie poglaskac.Czasem przychodzi jeszcze taki maly kotek. Ale te dwa pierwsze sa u nas praktycznie codziennie ;)
I tak sie dziwie,ze moj maz wynosi im jedzenie i nawet glaszcze czasem - bo on nie lubi kotow ;)
 
reklama
milutek w paczke Ci go wsadze i wyśle :) musze podpytac ema bo on na poczie pracuje kury i gołebie wysyłają to chyba kota też można :)
Juz mnie nosi żeby iśc tam zajrzeć ale pewnie i tak nic nie zobacze bo ona wysoko weszła a ja kurdupel jestem a na taborety za bardzo nie chce wchodzić

No niezły pomysł:-):-). Lepiej faktycznie tam nie idź a już tym bardziej nie sama. Jak przyjdzie M to z nim sobie pójdziesz- przytrzyma Cie na tym taborecie- tak to lepiej samej nie ryzykować!!:tak::tak:
 
86ruda my własnie tez nie mamy kota tylko ta przybłede mimo że ja nie lubie kotów to serce mi sie kroiło jak tak miałaczała w tej nocy na parapecie ogólnie to kiedys spała cały czas w garazu bo była dziura w dzrwiach i przez nia wchodziła ale wyniosła sie wiec em dziure zabił a ona wrociła rece opadaja mogłaby sie chociaż zdecydować gdzie bedzie siedziała
 
Witam południowo mamuski:-)
Nareszcie przestało padac,uff
Wczoraj zalało piwnice w blokach obok nas i podobno Gdansk tez gdzies zalany:no:
Naczytałam sie wczoraj o Waszych migrenach i wieczorem zaczeła mnie bolec głowa,naszczescie dzis juz tylko ćmi lekko,pewnie cos z cisnieniem sie dzieje.
Lokata ja jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera tak jak kazdy bo sama jestem fryzjerka wiec Ci zazdroszcze;-).Pwodzenia zycze w makijazu i fryzurze ,co by było tak jak sobie wymarzyłas:-)
Anetka w madrych ksiazkach i poradnikach ciagle czytam ze ruchy najczesciej sa wyczuwane dopiero od 19-24tyg,wiec sie nie martw na zapas:-)
Cliford wracaj do nas:-)
Milutku jesli mineły Ci juz 33dni L4 i dostałas kase z pracy a nie z ZUS to juz tak zostanie.
Koncia ja tez mam celulit ale nigdy na to nic nie uzywałam.Teraz smaruje sie balsamem dla ciezarnych ale od poczatku smaruje łydki(tu mam rozstepy),uda,posladki,brzuch i piersi.Najpierw miałam Perfecta mama a teraz kupiłam ten balsam z rosmana taki rozowy i musze powiedziec ze jest duzo gorszy,ciezko rozsmarowac i brzydko pachnie.

Miłego dnia:-)
 
olcia, mi odpowiada ten rossmanowy, ale innego nie miałam:happy:
natomiast, że ciężko rozprowadzić, to podobno zaleta, bo im dłużej masujesz, tym lepszy efekt. Poza tym od jakiegoś czasu zajmuje się tym mój M i mam radochę, że robi to tak długo i dokładnie :laugh2:

Milutek, dzięki za radę, poszukam tej perfecty :tak:
 
olcia, mi odpowiada ten rossmanowy, ale innego nie miałam:happy:
natomiast, że ciężko rozprowadzić, to podobno zaleta, bo im dłużej masujesz, tym lepszy efekt. Poza tym od jakiegoś czasu zajmuje się tym mój M i mam radochę, że robi to tak długo i dokładnie :laugh2:

Milutek, dzięki za radę, poszukam tej perfecty :tak:
Też mam ten rossmanowy:):)Malo pieniążków a wydajny!!! Duzo masowania albo czasem czekam aż sie wchłonie z brzuszkiem odkrytym:) Co do Perfekty to przynajmniej cena jest wporządku- ok 10zł. (sprawdziłam każdy składnik w necie żeby mieć pewność że nie będzie szkodzic )
 
No ten rosmanowy pewnie bedzie bardziej wydajny własnie dlatego ze ciezko go rozsmarowac ;)
Ja to wogole nie lubie sie niczym smarowac i jest mi zimno jak tak stoje, dlatego denerwuje sie ze to tak długo trwa.Zauwazyłam ze lepiej go smarowac rano ,szybciej sie wchłania,bo wieczorem po kapieli skora jest wilgotna i wtedy ten balsam sie slizga.
Perfecta mama tez nie była droga ok 20zł ta sama pojemnosc co rosman.

Własnie wrociłam ze spaceru z psem,alez jest zimno i ten wiatr ,brryyyy
 
dziewczyny, znalazłam kalkulator koloru oczu, ale nie ma do wyboru piwnych i się zastanawiam pod co to podczepić. Pod zieleń czy brąz? :p
Ale sprawdziłam obie możliwości i wynik jest taki sam.
Kalkulator koloru oczu - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl
 
reklama
Do góry