reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Bosonozka ale Ty masz fajne pomysły,musisz byc super szefowa:-).No i fajnie ze macie takie luzne imprezy integracyjne,mysle ze jak nie bedziesz miec tam internetu to i tak bedziesz sie super bawic;-):-D.Pozdrow Mazury ode mnie:-)
Tulip widzisz moj M to juz tak ma ze nie mysli o tym ze ja sie martwie jak on jest w trasie:dry::-(,w koncu odebrał i stwierdził ze smsa nie słyszał a zasiegu tam tez czesto nie ma(pojechał do Ikei w Łodzi),to jest typ niereformowalny,jeszcze nigdy bedac w trasie nie odezwał sie pierwszy do mnie czy wszystko ok:no::wściekła/y:
Katjusza na bolace gardło absolutnie nie wolno pic goracych napojow ani herbaty z cytryna bo to jeszcze bardziej podraznia gardło i jest coraz gorzej zamiast lepiej.Dobrze jest jesc miod z łyzeczki,fajnie łagodzi:-)
 
reklama
Katjusza- Ola ma racje- nic gorącego!!!! W końcu nie na darmo się mówi że przy anginie i ogólnie bólu gardła to się lody je dla złagodzenia opuchlizny i bólu....:tak::tak::tak: A tak poza tym to nie mam pojęcia co można w ciąży na gardło. Jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna brała streepsils bo nie ma jakiś tam składników szkodliwych dla kobiet w ciąży (ma je ponoc Cholinex) i niby można go brac ale stosować sie do zalecanej dawki z ulotek!!!! Generalnie ja sobie za to ręki nie dam uciąć- poszperaj w necie- na pewno cos znajdziesz!:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Tulip- dzieki;-) własciwie to młdłosci jako takich juz nie mam tylko drugi raz akcja typu zawroty głowy i to one pooduje u mnie mdłosci nie bardzo wiem dlaczego tak sie dzieje.............ale juz troszke lepiej sie czuje mam nadzieje ze noc minie bez problemu i jutro wsio bedzie ok;-)

a ty tez zmykaj do domciu odpoczywac..............
 
Miałam ambitny plan popisania dzisiaj z Wami ale brzuch mnie rozbolał i musiałam no-spe łyknąć i zalec na kilka godzin:blink:
Dzisiaj dopadły mnie mega mdłości i zawroty głowy:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Koszmarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:dry:

Co do kotów to grożą tylko toxo a o bezpłodności nie słyszałam:szok:

Do gina chodzę do prywatnej przychodni która ma umowe z NFZ i nic nie płace i powiem Wam
że jestem zadowolona:tak:

Pinka biedaku a 2 trym miał być lżejszy:dry:

Clifordzik tylko spokój nas uratuje dużo odpoczywaj i nie denerwuj się na zapas:tak:
 
Dziewczyny, w sumie fajną mam pracę. Gdybym jej nie lubiła, pewnie bym tyle nie pracowała. Ale męcząca jest często okrutnie. Taki life :-/

A ja wróciłam właśnie z zakupów. Pojechałam dokupić skarpetek, wróciłam ze spodniami i koszulką z Happy Mum. Nowa kolekcja. Nie byłam w stanie się powstrzymać, oni coś dodają do tych ciuchów!
A kupiłam takie portki i koszulkę z papryczką:
spodenki.jpghot_mama.jpg
Oprócz tego w aptece po raz pierwszy wykorzystałam widoczny już całkiem brzuszek. Kolejka była na co najmniej pół godziny stania, każdy w kolejce udawał, że mnie nie widzi, więc przeszłam na początek i po prostu stanęłam przy kasie. Na szczęście był farmaceuta, więc zdecydowanie poparł moje działanie ;-) Za to jakaś urocza kobitka koło czterdziestki skomentowała z kwaśnym uśmiechem: "Jak się chciało, to teraz trzeba wytrzymać w kolejce...". Nie wytrzymałam i odpaliłam jej, że szkoda, że jej mamie "się chciało". Ale nie jestem pewna, czy zrozumiała złośliwość...

Katjuszka
, syrop z cebuli z czosnkiem! Zrobi ci M. dzisiaj, na jutro będzie gotowy. Pokroić cebulę w cieniuteńkie plastry, czosnek zmiażdżyć i układać warstwami, które skrapiać obficie sokiem z cytryny i polewać miodem. Można trochę podociskać drewnianą łyżką. Zrobi się na tym taki syrop, pij po kilka łyżek dziennie.
 
A ja po kolacji........zrobiliśmy sobie z eMkiem grilla na tarasie:-):-):-):-). Wrzuciliśmy na szybko karczek i kiełbachę...było ciemno, miło i romantycznie. Do naszych nóg przytulały się nasze psiaki- to są mega przytulasy:-D:-D:-D...no ale niestety dzieciaczkom chyba nie było tak miło jak mamie i zaczęły mi dokuczać w brzuszku- musiałam się zwinąć z tarasu. Mam wrażenie ze one najlepiej się czują kiedy zalegam na kanapie i pisze z Wami:-):-):-) hihihi

Bosa- będziesz teraz HOT mama:):)superowe ciuchy!!!!!!! Naprawdę strzał w dziesiątke:)
 
Ostatnia edycja:
Fajne ciuszki:tak:
W ciąży z przywilejów trzeba korzystać i nie wstydzić się a jak się komuś nie podoba to rzucać urok niech mu myszy wszystko pogryzą:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Takim syropkiem szprycowała mnie mama:eek: ale działa:-D
 
Z tym wykorzystaniem brzuszka to niestety nie zawsze chce to przejść!!!:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( czasem kobiety w ciąży spotykają się ze strasznym chamstwem- i to głównie ze strony starszych właśnie ludzi!!!!!!!!!:wściekła/y: Tym to się dopiero wydaje że wszystko wolno...a tu biedne kobitki w ciąży chcą ciutkę zrozumienia przez te parę miesięcy kiedy naprawdę widać już ten brzuszek...a Ci starsi ludzie to niektórym ledwo stuknie 60 i przez paręnaście albo i więcej lat się wszędzie pchają pierwsi!!!!Po prostu "nienachapani"!!
 
reklama
hej Laski:-)
dziś byłam u gina na NFZ i tak 1 minutowa wizyta na fotelu, 1 minutowe badanie brzucha na leżance i koniec . Ja się pytam więc co z moim moczem , bo fosforany i inne swińswta , a ten no nie ma tragedii, ale jak sie pani pyta to sok zurawinowy, wit C , dużo wody, pyatm a kiedy USg panie doktorze(jeszcze nie mialam na nfz ) A TEN ,że przysługują w ciąży dwa jak sie nic nie dzieje to zrobimy połowkowe i po 32 tygodniu. Dał skierowanie na mocz , morflologię i wymaz z pochwy , więc pytam czy coś się dzieje , a ten ,że mi przysluguje więc teraz zrobimy.Odnośnie przeziębienia zalecił mi tylko babcine sposoby, a na bol brzucha i jakiekolwiek skurcze magnez i ewentualnie 1 nospa+lezenie, jak nie przechodzi to na izbę przyjęć
Pinka i Malina te zawroty i mdłości , to mi migreną ciążową pachną , niestety.:szok:
Bosa pozdrów ode mnie mazyry , ktore kocham (męża sobie pzrywiozlam z mazur):sorry:
 
Do góry