reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Marta ja wzór Matki Polki :) Wszystko dla dzieciaków zrobi :)

Scarletka pocieszę Cię faktem, że mój eM też nie miewa urlopów :/ Pracuje w firmie, która produkuje okna, więc zimą mają przestoje i wtedy każą im wybierać urlopy (bo inaczej wolne bezpłatne), a latem zap..ol od 6ej do 18ej :/ Takim sposobem byłam w Egipcie w styczniu hahahahaha i wróciłam z zapaleniem zatok, za duży skok temperaturowy i szok, a tak w ogóle to wcale za ciepło nie było, w dzień owszem, ale wieczorami ok. 15 bez rewelki..
To był nasz ostatni wypad :) Teraz pewnie dluuuugo nigdzie nie pojedziemy, może tak z roczną, półtoraroczną dzidzią dopiero..
Skąd ja to znam, M też w takiej firmie pracował i urlop to tylko gdy na 15 sierpnia był dłuuuugi weekend.
Dzwoniła do mnie kuzynka ze Śląska i muszę przemeblowanie zrobić bo na 2-4 tygodnie wprowadzi się do nas z narzeczonym bo w okolicy został kierownikiem oddziału firmy i wiąże się to z przeprowadzką - nim czegoś nie znajda to u nas pobędą.
 
No nie zazdroszczę Martucha, ale też nie rozumiem.. Jak można się tak zwalać na głowę ciężarówce :OOO
Pomogłabym w szukaniu mieszkania, ale od razu do siebie..
No chyba, że to bliska kuzynka ;)

Futrzaku i spółko - mam kolejną propozycję na wątek i nie uważam, żeby to było za wsześnie:
"Urządzamy pokoje naszym Maluchom" :D
Co Wy na to????
 
Pogadałam z przyjaciółką i ona mówi, że do 12 tygodnia dzieci się rozwijają mniej więcej tak samo i ustalona wówczas data jest natrafniejsza, a po 12ym tyg to już jedne szyciej, drugie wolniej ;)
To ja już sama nie wiem - bo USG miałam robione akurat w 12 tygodniu. No a wg. USG to już zdecydowanie 13 tydzień. Się zobaczy.

Gdzie to uczucie błogości, podobno kobieta w ciąży ma uczucie, że kocha cały świat i wszystko jest cudowne.......
Helooooooooooołłłł??
No właśnie: helooooołłłłł?!!

A'propos kochania całego świata - z rozmówek ciążowo-nieciążowych
CIĘŻARÓWKA: o 19.00 wróciła z pracy. Humor - hmmmm....
MAMA CIĘŻARÓWKI: odwiedza ciężarówkę na kilka dni. cały dzień prasowała milion błękitnych i czarnych koszul ciężarówki. zasypuje ciężarówkę gradem pytań i komentarzy (po co ciężarówce milion-pierwsza i druga błękitna i czarna koszula?!)
CIĘŻARÓWKA: :crazy::dry::crazy::dry:
MAŻ CIĘŻARÓWKI: mamo, ona wróciła z pracy. miała zebranie. ona JEST W CIĄŻY. dla dobra ludzkości: NIECH SIĘ MAMA NIE ODZYWA!!!

katjusza
, swoimi tekstami niezmiennie mnie zabijasz. Winną jesteś mojego permanentnie zaplutego lapka.

Futrzaku i spółko - mam kolejną propozycję na wątek i nie uważam, żeby to było za wsześnie:
"Urządzamy pokoje naszym Maluchom" :D
Co Wy na to????
Podpisuję się wszystkimi czterema kończynami!!! Wreszcie przyda się mój puchnący w komputerze folder "POKÓJ_FASOLKA"
 
Ostatnia edycja:
Odważna ta Twoja druga połowa ;) Narazić się teściufce takim tekstem fiu fiu ;)
Mój się boi mojej mamy hahahaha
Maks jego możliwości był, jak jechaliśmy autem z moją mamą i ona wypaliła, że Tomek to bardzo szybko jeździ, na co mężu z uroczym uśmiechem "bo się zatrzymam i dalej mama pójdzie piechotą" Hahahahhahaha
 
reklama
Marta widzę faceci sie nam do Lublina zjeżdżają hehe

Malina przez Ciebie właśnie siedzę z wielkim talerzem frytek i się objadam;)

Dziewczyny pożyczcie mi tą mamuśkę co tak prasuje na jeden dzień! Nie lubię prasować a kupa ubrań wielka czeka...
 
Do góry