reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Aaa zapomniałam napisac ze objadłam sie wczoraj kanapek z pomidorem i na chwile obecna uczulenia nie mam.
Na obiadek dzis kalafiorek z bułeczka tarta i jajeczko sadzone,a potem do cioci na fuche i tam bedzie nastepny obiadek ;)
 
Ssabrinaa cały czas czekam na dobre wieści i trzymam bardzo mocno kciuki żeby maleństwo było bezpieczne.


Zrobiłam dzisiaj badania i jutro odbieram wyniki ,niestety usg dopiero we wt bo gin się urlopuje:/
Ciesze się że brzuszki Wam rosną(troszeczke zazdroszcze),już niedługo i mdłości i inne przykre dolegliwości znikną i nastanie cudowny 2 trymestr!:) Mam nadzieje też że to już koniec przykrych niespodzianek i wizyt w szpitalu aż do marca.

Katiusza mam nadzieje że i u mnie fasolka się niebawem pojawi i że wystarczą tylko leki:)
Dziewczyny czy czuła się któtaś tak jak ja??
Bolą mnie piersi i czasami podbrzusze,jestem ciągle zmęczona,boli mnie krzyż,mam zawroty głowy itd...
Wiem że przynudzam ale nie mam kogo spytać
 
Ostatnia edycja:
mnie bolą tak cycki że to poezja;/;/ trudno mi spać na brzuchu a tak uwielbiam ;( podbrzusze czasem boli, i najgorsze - mam migreny :( ja natomiast w ogóle nie śpię w dzień, mam dużo energii i nie jestem zmęczona;) wieczorami i w nocy dopadają mnie mdłości ;( myśle że to może z głodu ...
 
Pozioma głowa do góry!! Jak widzisz wiele z nas przeszło poronienia i tym razem się udało :) I trzeba wierzyć, że się uda Kochana!! A Ty masz już dwa swoje Szczęścia :D To my mamy Ci czego zazdrościć - superowej rodzinki ;))

A ja mam kłeszczyn z innej beczki - czy boli Was głowa?? Wyczytałam w ulotce duphastonu, że to skutek uboczny.. Ale nie o tym.. Łykacie wtedy paracetamol?? Przeczytałam, że w małych ilościach i sporadycznie jest nieszkodliwy (choć wiadomo, że najlepiej to nic!), bo dla dziecka gorszy jest ból.. No i teraz mam zagwostkę.. Czasem łep mi tak pęka, że tylko się schować pod kołdrą i nie poruszać nawet palcem. Do tej pory jakoś wytrzymywałam, ale jeśli ból i cierpnienie mamy bardziej szkodzi dziecku, to może łyknąć ten paracetamol, co myślicie o tym????
 
tak, właśnie o tym pisałam, MIGRENY! co na nie poradzić jeśli okłady zimne, cisza i spokój nie pomagają? ja mogę brac tylko apap ale to jest śmieszny lek...
 
Malina mnie prawie codziennie boli ostatnio głowa ale ja z zasady nigdy nie brałam tabletek przeciw bolowych bo one mni obnizały cisnienie i wtedy czułam sie jeszcze gorzejnp było mi niedobrze i słabo.Jesli juz nie moglam wytrzymac to brałam aspiryne.Nie wiem jak to jest w ciazy czy bol dziecku bardziej szkodzi niz tabletki ,pytanie tylko co mozna brac bezpiecznie?
 
mnie bolą tak cycki że to poezja;/;/ trudno mi spać na brzuchu a tak uwielbiam ;( podbrzusze czasem boli, i najgorsze - mam migreny :( ja natomiast w ogóle nie śpię w dzień, mam dużo energii i nie jestem zmęczona;) wieczorami i w nocy dopadają mnie mdłości ;( myśle że to może z głodu ...

A u Was takie samopoczucie jest spowodowane ciążą a u mnie??? Ech..

Z tego co wiem to aspiryny w ciązy nie wolno!!
 
Malina mnie notorycznie boli głowa, brałam dupka, teraz luteinę, nic z tym nie robię po prostu się morduję:/
Pozioma tak jak malina napisała, łebek do góry! ty masz już 2 ile się nawalczyłam żeby mieć to co ty:):):) a może twoje samopoczucie spowodowane jest zaburzeniami hormonalnymi? hmmm
katjusza też się cieszę, że z nami jesteś moja sąsiadeczko!;) można wiedzieć z jakiego rejonu piszesz?
 
reklama
Malina mnie notorycznie boli głowa, brałam dupka, teraz luteinę, nic z tym nie robię po prostu się morduję:/
Pozioma tak jak malina napisała, łebek do góry! ty masz już 2 ile się nawalczyłam żeby mieć to co ty:):):) a może twoje samopoczucie spowodowane jest zaburzeniami hormonalnymi? hmmm
katjusza też się cieszę, że z nami jesteś moja sąsiadeczko!;) można wiedzieć z jakiego rejonu piszesz?

Wiem że mam szczęście:) Ale naprawdę pragne 3 malucha bardzo mocno:(
Oprucz hormonów raczej nie ma innego wytłumaczenia
 
Do góry