reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

To mnie dziewczyny pocieszyłyście z tymi rosnącymi brzuchami bo się zaczęłam zastanawiać czy to możliwe, że to ciążowy brzuszek zaczyna mi już wystawać czy to nie przypadkiem te wieczorne kanapki ;-P

 
reklama
ja tez mysle coby sie jutro na zakupy wybrac.Chcialam sobie kupic jakas sukienke, choc ostatnio nic mi sie nie podoba :-D

strasznie mnie mdli dzis,od kawy mnie odrzucilo kilka tyg.temu,ale dzis bede musiala chyba wcisnac kawke w siebie. Ja mam ogolnie niskie cisnienie,a dzis chyba mi dodatkowo bardzo w dol polecialo bo mi sie kreci w glowie i w ogole na nogach ustac nie moge :eek:
moze kawa by cos pomogla...

a co do brzuszka to ja rowniez sie zdziwilam, ale chyba to jednak prawda,ze w drugiej ciazy wychodzi szybciej. Z Bartkiem brzuszek byl widoczny duzo pozniej.
 
Hej dziewczyny:) Dzisiaj czuję się troszkę lepiej. Mam nadzieje że dzisiaj w końcu uda mi się dostać do mojego lekarza, który ostatnio jest nieuchwytny i będę wiedziała co u moich Szkrabów słychać:) Już nie mogę się doczekać.

Co do witamin to mi kazano do końca zjeść Folik( zostały mi 3 tabletki) a potem brać Falvit dla kobiet w ciąży.

Milutek23 bardzo możliwe, że ból brzunia był spowodowany przez nerwy. Ja miałam tak raz jak się wqu.. to całą noc i następny dzień mnie bolało :/

Malinaa- dziękuję Ci za wsparcie- bobrze wiedzieć ze komuś tez takie coś się przytrafiło i że to tylko przez głupie nerwy. Jestem spokojniejsza:)

Ssabrina- trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze- wiara czyni cuda:) Jak pozostałe dziewczyny bede z niecierpliwością czekac na DOBRE wiesci:)buziaki dla Ciebie:)
 
Harsha kochana nie opowiadaj takich historii, bo ryczeć się chce.. bidulki te dzieciątka......

Milutek nie na darmo wszędzie trąbią "nie wolno się denerwować, stresować w ciąży" Każdy organizm jest inny, jedna ciężarówka się fqrzy i nic, a druga potem odchorowuje..

A brzuszek już mi też wyszedł :/ to moja pierwsza ciążą, nie licząc poronienia i wiem, że niektorym mamom nic nie widać do 5ego miesiąca, a ja kończę 3 i już??!! :O No nie powiem, żebym była jakąś mega atletką albo regularnie ćwiczyła brzuszki wcześniej, ale do klopsików też nie należę.. 59kg przy 163cm Może dlatego, że nie miałam zbyt mocnych mięśni brzucha, to już wychodzi.. W końcu macica ma już wielkość dorodnego grapefruita :D
 
mi tez juz brzuch wyskoczyl ale dobrze ze nie tylko mi bo sie zdziwilam tylko ze u mnie to juz dosc spory a to moja pierwsza ciaza :)w spodnie sie juz nie miesze nie dopinam ich a na zakupy wybiore sie kolo wrzesnia narazie musze cos upatrzec:)
 
Hej dziewuszki.
Sabrinaa trzymaj sie ,bedzie dobrze,musi.
Mam juz dosc tego upału i słonca i mdłosci i osłabienia,ech...Wczoraj po południu czułam sie całkiem dobrze wiec pojechałam z m na zakupy i w sklepie tak mnie zaczoł bolec brzuch i było mi niedobrze ze myslałam ze zaraz uciekne na pieszo do domu,czułam sie jakby te zakupy trwały całe wieki a to raptem poł godzinki.Dzis czeka mnie podroz autobusem do miasta(niby tylko 20min) ciekawe jak ja to zniose,na pomoc zabieram moja mame,jakos boje sie jechac sama.
Miłego dzionka dla nowych i ''starych'' marcoweczek.
Katjusza jestesmy dokładnie w tym samym tyg i dniu a u mnie to brzucha niwidu :(
 
Kasiulka85- jasne że się ciesze- choc na początku to był wielki szok. Ostatnio lekarka rodzinna mi powiedziała- "zawsze powtarzam:dwoje dzieci to dwa kłopoty a bliźniaki to półtorej kłopotu". Mam nadzieje ze to sie sprawdzi...choć strach jest bo to nasze pierwsze potomstwo:)

Malinaa- ja mam takie znajome które są wyżej o miesiąc od nas i u nich nic nie widać. Chyba nie ma na to reguły- choć atletką tez nie byłam- oponeczke swoją miała:):) Przynajmniej teraz to mogę się już wypinac a wczesniej mąz sie ze mnie śmiał cichaczem bo jak gdzieś wychodzilismy to ja mialam wielkiego rogala na buzi i byłam dumna ze jestem w ciązy ale jeszcze nic nie było widać wiec stwierdził ze chyba sobie to na czole muszę wymalować bo wyglądałam jakbym się nawdychała kleju- taką miałam radochę:)
 
reklama
Dziewczyny uciekam zrobić jakiś obiadek- mam ogromnego smak na naleśniki z dżemalkiem:)mniam mniam zajrze do Was poźniej- mam nadzieje ze bedziemy już miec jakies wiesci od Ssabriny!
 
Do góry