reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Czy kiedy jest dobrze to zawsze musi się coś zepsuć??:crazy::crazy: Po południu robiłam drugie danie na obiad,wszystko się gotowało, włączyłam piekarnik,żeby się nagrzał by tam rybkę upiec a tu nagle HUK.W środku się coś zapaliło,huknęło i po piekarniku.Cały nie działa,włącznie z płytą do gotowania na górze:crazy::crazy:

ola dobrze ze u Ciebie chociaż dobre wiadomości:tak::tak:
 
reklama
Wierka Ty mi już nic nie mów na temat psucia się domowego sprzętu:baffled: Mnie zepsuła się niedawno pralka, na szczęście teściu pomógł...:tak:

A ja od jutra zaczynam dietę ,na której kiedyś schudłam 18 kg. Dziś jak się zobaczyłam to stwierdziłam: BASTA! No po prostu nie mogę tak dłużej wyglądać:baffled:
 
Witam,
Nie wiem jak Wy to robicie, ale mnie coraz trudniej znaleźć czas na BB:zawstydzona/y:niestety. Pawcio odpukać póki co zdrowy, coraz ładniej ćwiczy i robi duże postępy, zobaczymy co powie neurolog. Na kontrolę wybieramy się 31 października. Martwi mnie tylko to, że młody znów zaczął ulewać, a od ponad miesiąca był spokój.
Spring - gratuluję udanych zakupów:tak:Powodzenia w odchudzaniu &&&
Pinka - co to za matka z tej kobiety jest wrrr.......:wściekła/y:
Wierka - oby usterka okazała się niezbyt wielka i opłacałoby się ją usunąć, a nie wymieniać sprzęt na nowy &&&
Ola - pięknie Małgosia rośnie, oby tak dalej:-)
 
Magdzior super, że Pawełek ładnie ćwiczy, trzymamy z Elą kciuki za kontrolną wizytę. Oby były dobre wiadomości. My na kontrolę idziemy 26.10. A co do ulewania, to Ela nie ulewa, ale zwraca, tak mniej więcej 1-1,5h po jedzeniu. Od 3 dni tak ma. Nie wiem skąd jej to się wzięło. Już kiedyś też tak było, że przez tydzień był problem, a potem wszystko wróciło do normy.
Ola no pięknie Gosiaczek rośnie. Ela tydzień temu ważyła 6kg, a już ma 8 m-cy. Ta moja kruszyna jest poza wszelkimi standardami.. taki jej urok :)))))
 
Dzień dobry,
ależ dziś zimno:3 stopnie:szok: Jaś ma dziś zdjęcia w przedszkolu,a rano wstał z kaszlem,katarem i Bóg wie jeszcze z czym:baffled: Znowu go bierze jakaś choroba:crazy:
Po południu idę z Anią do lekarza na posłuchanie. Kiedy w końcu skończą się te inhalacje ? Dziś podajemy nowe mleczko- Nan Pro 2. Zobaczymy co na to jej refluks:eek: ( do tej pory piła A.R.). Mam nadzieję,że będzie dobrze:tak:
 
U nas też zimno :tak: Po podniesieniu rolet, zobaczyłam za oknem białą trawę :szok: brrrrrr

Trzymamy mocno kciuki za Anulkę. Przechodzicie od razu całkiem na nowe mleko czy będziesz mieszać.
 
reklama
U nas też zimno :tak: Po podniesieniu rolet, zobaczyłam za oknem białą trawę :szok: brrrrrr

Trzymamy mocno kciuki za Anulkę. Przechodzicie od razu całkiem na nowe mleko czy będziesz mieszać.

Lekarz kazał przejść od razu na 2. Oby tylko nie miała duszności i żeby ten refluks się nie pogorszył:sorry2:
 
Do góry