reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Kati78 Gratuluje z calego serca!

Dziewczyny jestescie niemozliwe. Dopiero co oproznilam sloik z fasolka a juz mi slinka cieknie na pierogi z jagodami :-)
 
A ja się nigdzie nie wybieram- poczytałam tez i lutówki i jakoś mi klimaty nie pasują- tu czuję się już jak w domku choć jestem tu od niedawna:-)

Milutek - zostajesz choć na 99,9% bedziesz lutową mamą bo ciążę bliźniaczą zawsze rozwiązują przed terminem, ale i tak cię nie oddamy. To pierwsze i na razie jedyne nasze dwojaczki:-)
 
Poziomki, ale mierzone po przynajmniej 3 godzinach snu?
Bo tylko takie temperaturki sie licza.

jesli tak, to raczej nie (chociaz ja zaobserwowalam, ze tak dzien przed @ temperatura zwykle mi skakala).
 
tutaj codziennie ktos robi cos pysznego i potem kazda ma ochote :-D

ja jem ,jem bo apetyt dopisuje,mimo okropnych mdlosci.
Ale ostatnio coraz czesciej wieczorem laduje w kibelku..... z Bartkiem rzadko mi sie to zdarzalo, przewaznie byly to same mdlosci.Wieczorem moj zaladke zle reaguje na jakiegolwiek pokarmy...;/
dzis juz wizyte zaliczylam,oby ostatnia.

kati witaj i gratuluje :)

poziomki ja na mierzeniu temp sie nie znam, wiec niestety nie pomoge.
 
Tak temperaturę należy mierzyć rano po przebudzeniu albo po min.3 godz. snu.
A czy zdarzało Ci się miewać takie @? Różnią się czymś od poprzednich?

Poziomki- gdzies kiedys wyczytalam ze przed sama @ powinna sie obnizyc a utrzymuje sie jesli sie jest w ciazy. Poszperaj w google- napewno tam cos na ten temat znajdziesz.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry