reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2011

Buziaczek ja tak raz spanikowałam, jak Mała mi się tak rozdarła, że aż się zanosiła.. oo matko, myślałam, że zawału dostanę, nie mogła? powietrza złapać, cała czerwona, a ja nie wiedziałam co robić, serce mi biło jak szalone.. ech.. oby nigdy więcej takich sytuacji, potem też z tego powodu ryczałam..
 
reklama
buziak, jak tak ciebie czytam, to zupełnie jakbym siebie widziała tydzień temu ;D jak mój tak pierwszy raz ryczał, to też panika na całego, a teraz to już anielski spokój, bo przecież jakoś musi pokazać, że coś mu nie pasuje :D

malina, a Jaś robi normalnie kupki? Może go zatkało po czekoladzie i nie może bąka puścić :D

A mój mały dziś pięknie śpi, troszkę marudził, ale dzień do nocy w porównaniu z tym, co było wcześniej :) cyc rzeczywiście mnie zaskoczył - młody jest spokojniejszy, zjada mniej modyfikowanego mleka i więcej śpi. Oby w kolejnych dniach to się potwierdziło. Już przywykłam, że u młodego to się wszystko zmienia z dnia na dzień ;)
 
kochane jestescie wiecie???????

wlasnie to tak wygladalo jakby cholera wie cco jakby nie mogl powietrza zlapac czy jakos tak darl sie w nieboglosy a ja sama panikkara a co dopiero jak on mi taka probe glosu dal to tylko siasc i plakac... a teraz to juz byl taki zmeczony ze sama go w lozeczku zostawilam jak juz byl taki na pol przytomny i sam usnal i spi jak aniolek! matko co to byl za wrzask:szok::sorry::zawstydzona/y:
 
no i nasza Lenka w końcu ma ochote ujrzec światło dzienne skurcze co 6minut boli zajebiście m ma już pogryzioną całą ręke kierowca już pod telefonem ja sie właśnie rychtuje i jedziemy trzymajcie kciuki żeby szybko poszło

a o23 m sie śmiał że nie ma żartów i ją wypedzi po pól godzinie już miałam skurcze haha moge jeszcze żartowac wiec nie jest tak żle
 
no i nasza Lenka w końcu ma ochote ujrzec światło dzienne skurcze co 6minut boli zajebiście m ma już pogryzioną całą ręke kierowca już pod telefonem ja sie właśnie rychtuje i jedziemy trzymajcie kciuki żeby szybko poszło

a o23 m sie śmiał że nie ma żartów i ją wypedzi po pól godzinie już miałam skurcze haha moge jeszcze żartowac wiec nie jest tak żle

Papciu- powodzenia i lekkiego porodu, czekamy na Lenke!!:-)
 
Super papcia 3mamy kciuki z Maksiem :-D&&&&&&&&

Dzień dobry mamusie :-)
Młody był wczoraj taaaki grzeczny...że nocka nie mogła być za spokojna :-D coś za coś
Po kąpieli spał 4h!! Dawno tego nie było, potem kolejne 3h, a dalej to już się budził co 1h aż do teraz:sorry2: i sobie marudzi bez powodu...
Żałuje, że nie spałam razem z nim, dobrze, że M wraca za 4h,to odeśpię troszkę, a potem zaliczymy jakiś spacerek.

a papcia już po, niespodziewanie szybko :rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hello:-)
czyżby wszystkie mamcie jeszcze spały?? Ja się rano obudziłam o 4.30 mega głodna, pojadłam i kiedy po 6-tej mi się wreszcie przysnęło trzeba było wstawać i szykować Sammiego do szkoły... o dziwo czuje się wyspana

papcia
dzisiaj twój dzień!!
tulip chociaż Ty mnie tu samej nie zostawiaj!!!
 
Koncia wychodzisz z małym w taką pogodę, bo u nas strasznie wieje zimny wiatr i chyba wolę nie ryzykować tym bardziej, że Janek już ma katar od 2 tygodni :/ A co do kupek - to wali równo ;) nie ma zatwardzeń, tylko te bąki przycichły, takie lekkie ma te kolki, może uda nam się je zwalczyć masażami, kropelkami i termoforkiem.. ale na wszelki wypadek odstawiam czekoladę i pepsi - zobaczę czy będzie lepiej..
 
Czesc marcoweczki:)

Jak tak czytam o problemach mamus z kolkami i spaniem maluchow to zastanawiam sie co jest gorsze -Wasze problemy czy to kiepskie jedzenie mojej małej bo oprocz tego to Małgoska jest aniołkiem,uwielbia sie kapac,pieknie sama zasypia w swoim łozeczku,nie ma (odpukac) na razie problemow brzuszkowych mimo ze jem prawie wszystko,zyc nie umierac;)
No i nie zapeszajac,musze sie pochwalic ze od paru dni mała potrafi wciagnac nawet 90ml i zdarza sie ze je co dwie godziny,nawet sama sie zaczeła budzic na papu;) a jesli nasza waga nie kłamie to w trzy dni przybrała 200g ;)
Od wczoraj mamy tylko mały problem z pupa,wczesniej miała po szpitalu lekkie odparzenie (podejrzewam ze po pampers premium care) ale je zaleczyłam mascia ze szpitala a teraz zmienilismy chusteczki (mielismy dzidziusie i babydream) na pampers sensitive i chyba mała jest na nie uczulona bo dupcia po jednym dniu zrobiła sie czerwona i chyba ja boli bo jak nigdy przy przewijaniu był okropny wrzask,zwłaszcza jak przecierałam tymi chusteczkami:(w nocy juz spowrotem wziełam babydream i było ciszej;)a kupilismy trzy paczki tych pampersowych,no nic pies bedzie je uzywał;)
Pogoda sie poprawiia,wychodzi słoneczko bo przed chwila jeszcze snieg pruszył,lekki wiaterek i +5st wiec pedzimy koło południa na spacerek;)

Miłego dnia marcjaneczki:)
 
reklama
ola miłego spacerku a z tymi chusteczkami to radziłabym odstawić na kilka dni aż się zagoi i pupcie przemywać w tym czasie zwykłą ciepłą woda,ja maczałam waciki w cieplej wodzie i tak przemywałam,pomagało wtedy Sammiemu
 
Do góry