reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
Witam brzuszki!
Widzę, że co rano u nas się już dzieje:-D wreszcie Pinia ma to już za sobą, już jej biednej współczułam. Expresowy poród

agnes super, że już w domku! cieszcie się teraz sobą!

Ja już mam dość tej mojej ciąży. Człapię jak mamut, boli mnie każda kostka,młody wczoraj tak bardzo wciskał się pod żebra po prawej stronie, że aż mi się ryczało:baffled: Piotruś chyba też wyczuwa, że godzina zero się zbliża i stał się strasznie pobudzony:szok: no jeszcze go w takim stanie nie widziałam, torpeda niszcząca wszystko w koło,a ja po prostu nie mam siły za nim gonić.

dziewczyny i literka E i M i S się pojawi:-D na każdą przyjdzie pora

Papcia kupiłam jedną pakę podkładów na łóżko, jest tam 5 sztuk, ale zajmują strasznie duuużo miejsca. Dlatego wypakowałam i włożyłam luzem do torby. Mam też jedną paczkę tych wielkich podkładów Bella.
 
Ostatnia edycja:
Marta, fajnie macie wszystko obcykane! A te 40 metrow do pogotowia to w ogole rozwala :) 'Nawet bez kurtki' :-D

Cześć Kobitki!
a więc Pinka naszą bohaterką:-D i teraz każda będzie oczekiwać takiego ekspresu:tak: super!!!! a czy to nie harsh pisała o rozpakowywaniu się dziewczyn na P - z tego co pamiętam to kolejność była PINKA, PASTELA, JA I PAPCIA:-D
moja nocka nieciekawa, albo Hania się budziła, albo ja na siku, a o 4.33 pobudka bo mnie Zosia tak kopała że zaczęłam się zastanawiać czy to normalne, uspokoiła się przed 6, ale o 7 znów pobudka bo mi dziecko z łóżeczka krzyczy " BUDYŃ!!!!"
i ledwo żyje - ale musze przyznać że wiadomość o narodzinach Eryka pobudziła krew w żyłach:-D
Bosa jak Stellkowe kciuki takie są magiczne to szepnij jej do uszka o innych ciotkach z BB:tak:
Marta chłopaki przeszkolone więc o nic się martwić nie musisz:-)
miłego dzionka wszystkim życzę:-)

edit
Agnes gratuluję kochana:-) Wy juz w domku z synkiem super!
Boże tyle się dzieje...juz mi sie nie chce spać:tak:


Patik, pomysl sobie, ze jesli Ciebie wiadomosc ta zszokowala, to co mam powiedziec ja- Osoba,ktora wlasnia przekladala wstanie o kolejne 10 minut :) Sms od Pinki- i pach. Na nogach.

A to P. to tak, ja przewidywalam, ale cos dla siebie H. nie moge....


:ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2::ninja2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale numer z Pinka :-) w 7 min to ja bym do szpitala nie zdążyła dojechać:-) najważniejsze ze wszystko dobrze poszło.Harsh dzięki za wiadomości i jak będziesz wiedzieć coś więcej to daj znać.

Ja odprowadziłam rano Sammiego do szkoły i była tam jedna mama w ciąży. Widziałam ja jeszcze w tym tygodniu i brzuch miała dosłownie wyżej jak ja teraz a dziś rano słyszę ze synka urodziła:tak:
Ja z kolei od wczoraj jakąś schizę przechodzę ze mały jest mniej aktywny.Wieczorem trochę się pokręcił,w nocy spokój teraz z rana czułam jak nóżką poruszał ze 4 razy i spokój.Moze spróbuje go czekolada pobudzic do działania
 
to ja liczę na te Twoje P Harsh, bo wypada moja kolejka :-D

akurat dobrze, bo M. wziął urlop i przyjechał jak koparka zaczęła kopać.../no ale juz jej nie ma, bo nawet nie skrobnęła ziemi tak wszystko zamarzło, więc nici z wody/

Zaraz spadam na spacer sie przewietrzyć
 
reklama
Do góry