reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Hej dziewczynki, co słychać ?? jak poranne samopoczucie?? Troszke sie martwie że za dobrze się czuje :/ i nie wiem czy to zły znak, nic mi nie dolega oprocz tego , ze czasemmmm mnie na chwile zmdli ...
 
reklama
Witam mamuski w ten jesienny poranek.
Ja tez moge spac na okragło ale nie wiem czemu codziennie budze sie o siodmej i juz jestem wyspana,za to o 22 to juz jestem nieprzytomna.Miło wiedziec ze z tym rozkojarzeniem nie jestem sama;-)
Mam pytanko do tych co nie toleruja duphastonu,oprocz bolu portfela to jakie miałyscie objawy?
 
Witam wszystkie, właśnie zaklepałam sobie wizytę na 10 sierpnia:tak::-). Dziś muli trochę mniej bo już trochę mi odpuszcza - ale z jedzeniem nadal kłopoty.
Miłego dnia - u mnie słoneczko wychodzi:-):tak::tak:.
 
Jeszcze nie byłam:no: Mam wizyte na 6 sierpnia dopiero, bo mój gin teraz jest na urlopie, a tydzień temu ja byłam;-) W kazdym razie boje sie tej wizyty jakoś:-( W styczniu tego roku poroniłam w 6 tygodniu:-( i cały czas sie boję:-( Ale jak narazie wszysko jest ok, żadnych skurczy czy krwawień:-)
Nie będę się dłuzej o tym rozpisywac, żeby Was nie straszyć. Ciążą trzeba się cieszyc ze wszystkich sił- to dla mnie najpiękniejszy czas w życiu:tak:

dmuchwiec
...a ty zaszłaś (teraz lub w styczniu) w ciążę karmiąc piersią? pytam z ciekawości :-)
 
A ja jutro wizyta u nowego gina - w ramach sprawdzenia. To lekarz ze szpitala, w którym planuję wstępnie rodzić. Zobaczymy. Chciałabym, żeby mi pasował - miałabym już docelowego lekarza prowadzącego i problem z głowy.
 
witam ;)
nie odzywam się, bo mam okropne mdłości i nie mogę jeść, tylko śpię... odebrałam wyniki i mam już anemię :-( z Wiktorem takie wartości miałam w 3 trymestrze. Siedzimy w domu, bo Wiki mocno przeziębiony.
Idę poczytać co powinnam jeść, może na cos się skuszę?
pozdr i miłego dnia życzę
 
Karmiłam wtedy wyłącznie piersią- w styczniu.
Teraz planowalismy dzidzie i dwa tygodnie przed poczęciem odstawiłam małą zupełnie.
 
reklama
ja śpię , a wy tak skrobiecie:szok:
dmuchawiec witaj i rozgość się:tak:
ja nieprzytomna, Pinka wstała skoro świt, a ja zasnęłam skoro świt.
u nas pogoda lepsza, choć bez rewelacji, przynajmniej nie leje
widze, że nie tylko z moim muleniem dzisiaj lepiej, to dobrze, korzystajmy
 
Do góry