reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Malina nasz Guli nie reaguje jakos specjalnie jak suczki maja cieczki,ewentualnie na spacerach duzo wacha albo lize;)oj ciezko tak sie ciagle o cos prosic ,dlatego ja praktycznie nie wychodze z domu poza obreb osiedla:)dzien bedziesz miec miły bo idziesz sie troche rozerwac;) w szkole rodzenia;)
Cliford ja te bole mam od chyba pazdziernika to wytrzymam jeszcze ten miesiac;)
Ewi zamienmy sie mezami;)moj nie prasuje i jeszcze ma problem z pochowaniem swoich rzeczy jak mu wyprasuje:(

Zaraz Wam cos zostawie gdzies:ninja2:
 
reklama
Olusia dokładnie, nasz Fredczyński też teraz wszystko musi wywąchać ;) Dzisiaj będę gnic cały dzień w domu, jutro tylko na szkołę rodzenia.. Z góry już przepraszam, bo humor to mam zwiędły ;p Muszę zmykać trochę się poruszać, bo Jasiek strasznie włazi pod żebro a to pieczenie jest nie do zniesienia :/
 
Skapitulowałam, M mnie zawiózł i przywiózł z uczelni :zawstydzona/y: Od siedzenia 1.5h w niewygodnej ławie mam zmaltretowany kręgosłup i dupkę. To gdzie tu wysiedzieć więcej? Jeszcze się dowiedziałam, że w czwartek powtórka z rozrywki i tym razem muszę wytrwać do 15 :baffled: Oby mi bóle trochę odpuściły, bo nie wyrobię.:no:
buziaczek, nie chce mi się podchodzić do egzaminu 2 razy, bo to podwójna strata czasu ;-) ale co będzie, to będzie...
malinka, też się czuję jak kaleka i jak murzyn, na uczelni to się na mnie gapią jak na jakieś zjawisko nadprzyrodzone... szkoda, że w tramwaju się tak nie gapią...

Zauważyłam, że jak mi się śpi źle, to pozostały śpi się lepiej :shocked2::-D

Lokator tak walczył o swoją kasę, o rachunek za prąd się prosił i wyprosił ;-) Dziś przyszedł. Rozliczenie za najgorsze miesiące zimowe 16.11-25.01 :sorry2: Miał zapłacić po dobroci 50zł, a zapłaci 100 :cool2: i niech się buja... Wczoraj wyszedł o 15 i zostawił zapaloną lampę. M dopiero zauważył wracając z pracy o 22.30, jak się światło w oknie paliło...

Pójdę się chyba kimnąć:rolleyes2: A potem do nauki...:dry:
 
Ja wróciłam właśnie z zakupów spożywczych a przy okazji załatwiłam kilka innych spraw. Hydraulik ma przyjść ok.16-tej wiec trzymajcie &&&& żeby bojler w końcu zadziałał.
Harsh nam ta ciąża pól mózgu zajęła:-) ja miałam dzisiaj odebrać list w swoim ośrodku i gdyby m nie zadzwonił i nie przypomniał to bym tam nie poszła.
Milutek my tez za Toba tęsknimy a jak Ci się będzie nudzić,to zawsze możesz do nas zajrzeć,tu zawsze się coś dzieje:tak:

Idę chwile odpocząć i będę robić pizze.Kupiłam dwa ciasta-spody,żeby się nie przemęczyć ;-) sasasa pozostanie tylko wszystkiego nałożyć i do piekarnika.
 
czesc gwiazdeczki

ja kolejna nocka do D...............:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: o 4:00 dopiero udało mi sie zasną co ja nacudowałam to głowa mała na końcu z tej mojej bezslinosci sie poryczalam:dry::sorry2:juz w pewnym momęcie maiałm mega ochotę otworzyć piwko męża i wziąść kilka łyków zeby zasnąc( bo normalnie tak piwo na mnie działa ze spie jak zabita) w ostatecznosci jednak zrezygnowałam....... brzuch mnie strasznie boli cały ze ledwo chodzę:cool::cool2:a o schylaniu zeby cos podniesc nie wspomnę:baffled:

zaczynam sie zastanawiac skąd ja siły na poród wezmę:shocked2::shocked2:

Ewi- biedna Mila pierwsza noc w obcym miejscu zawsze jest okropna tym bardziej jeszcze w szpitalu,a ona juz dostała skurczy ze podają jej te leki na zatzrymanie???
Ola- wiem wiem ze cieżarna jak pies z łancucha sie czasami zaqchowuje ale mimo wszystko pilnuj sie a psa za wczasu uswiadom ahhah
harsh- zdarza sie male zaćmienie,mnie dość często:-p

i juz nie wiem co mialam dalej napisac:sorry2:
 
olus- ja to bym chciala miec tutaj tesciowa ale niestety(albo stety:-p) jestesmy w uk sami:/
konciu- no to w takim razie sciagi:tak:i to duzo gdzies pod brzuchem schowaj to jak tam bedziesz na dol zagladac to zawsze mozesz powiedziec ze cos poczulas i chcialas sprawdzic czy wszystko ok:-);-)
wierka- oj zeby ci sie z tym boilerem udalo bo ja to tez tu z tym mialam przeboje...dobrze ze w klubie golfowym pracuje to tam sa przebieralnie i sie tam kompkalam przez tydzien jak boiler szlag trafial non stop...koniec koncow - wlasciciel musial kupic nowy bo stary 5letni diabli wzieli:dry:
 
Pinka biedniutka... na pocieszenie powiem Ci że ja też zasnełam koło 4tej, a od 23ciej do tej 4tej płakałam i się żaliłam Mężowi że jest mi źle... a jak wstałam rano to myślałam że mi głowa pęknie, brzuch mnie boli tak jak zakwasy chyba z płaczu. Więc życze każdej z Nas spokojnych nocek. I tulęęę kochana :*** Oby od dzisiaj były spokojne nocki ;)
 
Pospałam 3 godzinki i mam siłę siedzieć na tyłku dalej :-p
Dobrze, że nie poszłam na drugi wykład, znajoma pisze, że nie było warto ;-)
buziaczek, ja nawet za leniwa jestem na robienie ściąg, a będziemy pisać w małej salce bez ławek, na kolanie. Nie martwie się aż tak, bo to test wyboru, więc coś ściągnę od koleżanek, a coś strzelę. Zwykle mam pecha w strzelankach, ale teraz będzie ze mną Maksymilian :rofl2: także nawet się dziś nie uczę, bo po co haha :-D

Pinka, no przed porodem mamy przeżyć kilka dni super mocy ;-)
 
reklama
:frown: mogę się wam wypłakać? siedzę i łzy mi lecą jak grochy :-(

Edit: pierwszy ryk już mi minął, nie będę się wam tu użalać nad sobą, po prostu mi smutno i źle..
 
Ostatnia edycja:
Do góry