reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

reklama
a ja mam dzisiaj dzień totalnej niemocy wstałam po11 śniadanie szybkie zakupy i obiad drzemka zaraz zrobie kolacje i nyny
obudziłam sie i musiałam zrobić sobie kisiel z kakao bo bym szału dostała a że leje niesamowicie musiałam zrobić kisiel z kompotu ale i tak był pyszny :)
 
a ja mam dzisiaj dzień totalnej niemocy wstałam po11 śniadanie szybkie zakupy i obiad drzemka zaraz zrobie kolacje i nyny
obudziłam sie i musiałam zrobić sobie kisiel z kakao bo bym szału dostała a że leje niesamowicie musiałam zrobić kisiel z kompotu ale i tak był pyszny :)
Papciu- takie cos jest dozwolone i nawet nam brzusiatym wskazane:):)totalne lenistwo...:)
 
Melduję się i ja w ten weekendowy dzień.

Ja dopiero po śniadanku, a Wy tu piszecie o takich obiadowych pysznościach - bitki w sosie z buraczkami, placuszki ziemniaczane..normalnie język uciekl mi do d...., postanowiłam zrobić placuszki i z tego rozpędu zapomniałam, ze jeszcze nie posiadam żadnej tarki do ziemniaków...:wściekła/y:. Muszę wykombinować coś innego, może jakąś zapiekamnkę ziemniaczaną?

Muszę Wam się pochwalić, że wczoraj miałam super dzień! Zupełnie przypadkowo trafiłam na targi dla przyszłych mam i niemowlaczków. Przytargałam do domu cała torbę róznych gadżetów dla Synka, ale radocha, naprawdę cieszyłam się jak dziecko. Niby nic szczególnego, ale to fajny początek dla wyprawki.
Buteleczki, jedna nawet bez dna z woreczkami foliowymi (jejku nawet nie wiem się jej używa), łyżeczki do podawania leków, kosmetyki, mleko dla noworodka, śliniaczki i pieluszki takie tycie-tycie. Na taką dupinke jak orzeszek, normalnie wydaje mi się, że to wszystko takie malutkie jak dla lalek.
Jak rozpakowałam to wszystko w domku to się normalnie wzruszyłam.. z radości oczywiście:-)

Bosanóżko- ja uwielbiam plażę we Władku, każda pogoda jest dobra na spacer, czasami trzeba sztormiak i kalosze przyodziać, ale co się człowiek się na "joduje", to jego. Na półwyspie są fantastyczne ryby wędzone, wiem, że Tobie teraz nie wolno, ale może innym razem warto skosztować.

Milutku - Ty nie szalej, szkoła, pranie, prasowanie...odpoczywaj, choćby miało Cię to zmęczyć, bo inaczej to twoje Królewny Ci porządnie na kopią..

Pinka - ja zawsze chciałam przytyć, i teraz to się dzieje, tylko ja chciałam cała tak trochę urosnąć, a nie tylko cellulit na pośladkach i udach, a reszta chudziutka jak była.

Vetka - odpoczywaj Kochana, dyzury to juz nie dla ciężarnej, mój M jak wraca po dyżurze to wygląda jak Zombi, ledwo żywy i utyrany po pachy.

Trzymajcie się wszystkie Marcjanki, odpoczywajcie weekendowo, ja idę składać ta zapiekankę ziemniaczaną, co prawda to nie placki, ale zawsze to kartofelki:)
 
Milutek a no nasz przywilej ale np mój ojciec tego nie rozumie jak można spać do11 tylko że on idzie spać o20a ja o 1 no ale liczy sie że on wstał o5 nie wiem po co
a ten kisiel to przez Ciebie tak mnie naszedł bo Ty ostatnio czesto wcinasz kisiel fisiel
 
Asco- moje damulki już mamie dają w tyłek od środy- dzień w dzień jestem skopana...teraz grzecznie leżymy na kanapie i nic już nie robimy w ten weekend :-D:-D.
Gratuluje udanych łowów- tez bym sie chętnie na takie targi wybrała- choć nie słyszałam o takich gdziekolwiek w najbliższej okolicy:-(.

Papciu-
na starszych ludzi trzeba brać poprawkę...ja zauważyłam dwa typy: albo na Ciebie chuhaja bo jesteś w ciąży i Tobie wielki szacun, albo Ci nabluzgają z pretensjami ze ciąża to nie choroba:confused::confused:
Kisiel fisiel jest mniam mniam- został mi ostatnio truskawkowy- ale to na jutro...i muszę uzupełnić zapasy:):-p:-p:-p:-p
 
Papciarku kisiel dobry na wszystko;-)
Asco no to fajny miałas dzien,takie zdobycze zawsze ciesza:-)
Harsh zawsze mozesz zrobic wieczor dla siebie tzn kapiel z pianka,maseczka,aromacik do kominka,dobra ksiazka albo film i tez bedzie miło;-)
Milutek a ten bol to moze poprostu dzieciaki tak sie ułozyły i napieraja na doł brzucha,ja tak mam czasem jakby dziecie było bardzo nisko i chciało wyjsc przez brzuch,takie uczucie rozpierania i ciezkosci w dole brzucha,na srodku:tak:
Z moich planow na dzis jeszcze nic nie wyszło:-p,zamiast prac i prasowac,po obiadku ogladajac tv przysnełam nawet nie wiem kiedy:zawstydzona/y:
 
Olus- no i bardzo dobrze ze przycięłaś sobie komarka:-D:-D:-D. Teraz będziesz klikać na BB do północy bo jesteś wypoczęta :)hihihihihihi Co do brzuszka to podejrzewam jeszcze zapchanie jelita....i stad może być to kłucie:(....to wszystko przez te ziemniaczki co M kupil w poludnie....:-(
 
Olaf mi usnal i boje sie, ze albo obudzi sie o 10 i nie bedzie spal do 1. w nocy, albo juz bedzie spal...i wstanie o 5. Chyba go obudze za pol godziny...

Milutek, z tymi 'starszymi' jest jeszcze typ a'la moja mama, ktora absolutnie nie 'zauwaza' ze jestem w ciazy.

Asco, ale fajnie Ci sie udalo z tymi targami. Ty sie tak pampkami cieszylas, a ja z kolei z malenkich ubranek... Robilam porzadek w szafie i na brzuchu rozlozylam najmniejsze body...

To teraz i ja mam ochote na kisiel, ale dzis juz chyba starczy. Na sniadanie byla bulka z pasztetem, pozniej 2 jajka...pozniej placki...i pierogi z miesem... nawet dzisiaj nie mierze nic, bo pewnie wyniki beda w kosmosie...



Edycja:
Pierdziele, ide szukac kisielu...
W ogole moja siostra wyslala mi wiadomosc na gg, z linkiem...wchodze...a tam dziewczynka z jej klasy (16 lat) w 8 miesiacu ciazy... Szok...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jakie tu dzis przeciagi... a mi sie nudzi bo M pojechał zakupic towar dla kumpla do sklepu...
Milutek od jelit to bardziej po bokach boli,moze zrob sobie rumianek,mi pomaga jak bola ''jelita''
Harsh fajne kolezanki ma Twoja siostra;)
 
Do góry