reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2011

Dzięki mi też brak słów. I łez. Zwłaszcza, że jestem młoda 23l, nigdy nie paliłam, nie piję, planowałam, zdrowo się odżywiałam, nie żyłam w stresie, brałam folik, nie miałam rzadnych ale to rzadnych objawów, obciążeń genetycznych itd.... aż do dziś. Koszmarny dzień.
 
reklama
pineczka kochana tylko nam tego nie rób! odpoczywaj ile wlezie, na razie się nie stresuj, jak to tylko brunatne plamienie, a nie masz możliwości wzięcia luteiny? na pewno by pomogła
 
zoszka tak się czasem dzieje, bez powodu, bez sensu:no: jak ja cię rozumiem, tak samo jestem młoda, żyję zdrowo, badania super, przeciwwskazań nie ma, a 4 poronienia za mną. robię tak naprawdę dobra minę do złej gry, a drżę o każdy kolejny dzień:no: aż się pobeczałam.. 3maj się dzielnie skarbie! jesteśmy kobietami, wszystko damy radę znieść, jesteś silna, a dzidzia przyjdzie.. tak zawsze to sobie tłumaczę
 
pineczka kochana tylko nam tego nie rób! odpoczywaj ile wlezie, na razie się nie stresuj, jak to tylko brunatne plamienie, a nie masz możliwości wzięcia luteiny? na pewno by pomogła

no niestety o luteinie moge zapomniec;-((((((

zoszka- no tu w uk jest troszke inaczej niz w uk nic nie da jak pojade do szpitala bo jestem dpiero w 7 tygodniu polozna tez mi t powiedziala jak dzwonilam do niej............
 
Eh dzięki.. dobrze, że nie jestem sama.. ale zaczynam uważać, że to jakaś choroba cywilizacyjna czy coś. Naokoło mnie prawie każda kobieta poroniła.
Najgorzej na początku, potem może jakoś dojdę do siebie!
 
PINKA eh biedactwo;( a nie da się jakoś prywatnie załatwić?
U mnie o 7 rano się zaczełło i to nie była i nie jest krew, a jednak nie żyje... Wynika z tego, że nie tylko krwią się trzeba martwić. Masakra jakaś;(
 
Eh dzięki.. dobrze, że nie jestem sama.. ale zaczynam uważać, że to jakaś choroba cywilizacyjna czy coś. Naokoło mnie prawie każda kobieta poroniła.
Najgorzej na początku, potem może jakoś dojdę do siebie!

zoszka a ty mialas jakies objawy???????? ze cos sie zlego dzieje czy poszlas na usg i dopiero sie dowiedzialas?
 
zoszka trzymaj sie mocno! To straszne ile teraz dziewczyn przynosi takie nowiny..... Tule mocno, mam nadzieje ze nastepnym razem sie uda i bedziecie szczesliwymi rodzicami.

pinka uwazaj teraz na siebie! ja rowniez slyszalam ,ze jak plamienia sa brazowe to nic sie nie dzieje. Ale mimo wszystko zapytaj lekarza o luteine. W sumie to nie mam pojecia czy tu na wyspach jest dostepna.Ale zapytac mozesz. Odpoczywaj duzo!
 
reklama
zoszka to mnie teraz dopiero wystraszylas;-//// az mnie rzuch rozbolał.........trzymaj sie kochana
ruda- oni tu nie przepisuja luteiny bo wychodza z załozenia ze jezeli ciaza w tak wczesnym stadium sie nie utrzyma to trudno zadnych wspomagaczy nie daja;-((
 
Do góry