reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Ewa- może spróbuj żelazo sobie podreperować szpinakiem albo buraczkami, ja w ciąży robiłam sobie sok z buraków i np marchwi i jabłka i mi od razu hemoglob w górę poszła a szpinak ma baaardzo dużo witamin i minerałów, u nas ostatnio króluje, nawet Tosia kilka razy dziennie mówi: mamusiu daj mi pojeść listki:tak:..a mi serce rośnie, bo moje dziecko warzywka wcina:tak:.

Dziewczyny a ja z pytaniem...jak ubieracie dzieciaczki na noc? Bo Tośka mi się strasznie skopuje i zastanawiam się czy może nie za lekko ją ubieram:dry:. Pidżama+podkoszulka na ramiączka+skarpety.A w jej pokoju jest 22-23st:nerd:.
 
reklama
PM- moj przewaznie spi w takie pidzamie jedno czesciowej z takiego cienszego troche polara o cos takiego Clothes for women, men, kids and baby | Free Shipping on $50 | Old Navy i pod to juz nic mu nie zakladam ale niewiem jaka u niego w pokoju jest temepratura dokladnie. Mysle ze nie za cienko ja ubierasz. Moj tez sie skopuje i na to to chyba nie ma zadnej rady.
Teraz jestem ciekawa jak inne dziewczyny ubieraja dzieciaki do spania
 
Haj wpadlam napisac to:
Pędzą sanie z reniferem
Mikołaj jest czarodziejem
Wór prezentów zawsze ma
No i śmieje się ha! ha!
Milego Mikolajkowego dzionka


Moi spia w pizamce a pod maja koszulke z dlugim i skarpetusie ktore sobie zdejmuja jak im cieplo




 
PM - Tymon śpi w takich piżamkach: CHEROKEE Pajac Piżamka Bawełna NOWY 80 (1349384424) - Aukcje internetowe Allegro . Od narodzin kupuję mu takie w Tesco w trójpakach , kosztują chyba 39 zł.
U nas jest w sypialniach jakieś 19 stopni (na dole 23, hahahaahah) ale on śpi w śpiworku jeszcze bo się wykopuje
(na to jeszcze kocyk, albo cienka kołderka bo śpiworki są dosyć cienkie).

Wydaje mi się, że te piżamki są lepsze niż skarpety, bo na stópkach sa luźne to i lepiej stopy odpoczywają,


śpiworki takie pościelowe tego typu : http://allegro.pl/feretti-spiworek-100-bacteriostatic-sun-flower-i1338104414.html
Dużo jest tego na Allegro w dziale pościel i kocyki.

Tyle, że Tymon od urodzenia w takich śpi , więc jest przyzwyczajony a podobno nie wszystkim dzieciom to odpowiada.
 
Ostatnia edycja:
To i my się wreszcie odezwiemy, bo chęci na nic nie miałam. Powód - nawracające wymioty u Neli - ale to na "chorobowym" żeby tu nie śmiecić.

Napiszę jeszcze że my już po Mikołajkach - mina dzieci jak zobaczyły paczki na balkonie - BEZCENNA - a co ich najbardziej uradowało - czekoladka:baffled:
Poza tym, Ok

Ewa - pytałaś jak spanie na nowym .... pierwsza noc + Filip :dry: druga + Filip i Nela i tak w kółko, ale to z powodu takiego, że M rozwalił pokój Nelci i teraz brzdące śpią w jednym pokoju. Jak któreś kaszle to budzi drugiego więc zgarniam do naszego łóżka.
Ale nie powiem - przetestowane już z każdej strony :zawstydzona/y::-D
Ty się kobietko oszczędzaj a zapuszczonym domem nie przejmuj!
PM - wow czytanie już teraz ... widzę że zacofana jestem:zawstydzona/y: ale skoro Tosia ogarnia to czemu nie
Nela za to zna wiele literek. Ostatnio mnie zaskakuje jak na pasku w TV leci tekst a ona woła "o MI jak MAMA!! MI jak NELA, M jak Filip itp":-D (nie potrafi powiedzieć F jak Filip ale literkę rozróżnia)
Ninja - to ja już dawno zdziadziałam bo mi ani tyle do pracy nie tęskno ... no ale w tej chwili atmosfera tam jest taka że na pewno nie wrócę tylko trzeba będzie szukać czegoś innego.
Rośnie Ci kruszynka:tak: a imię.... dalej pertraktacje w toku? Zdążyłaś z paczką dla małżona?
Kasik - to szykuje się okrągła rocznica ... widzę że jest nas tu kilka 5 - rocznicówek
Siwona - początki są zawsze trudne, w końcu nie jesteście już tylko w trójeczkę.
Śliczniutka ta Twoja córunia a i Ty świetnie wyglądasz.
P.S. strasznie podobna jesteś do Ani Guzik ;-)

a co do spania to Nela śpi w podkoszulku na ramiączkach + bluzeczka z długim i skarpety.
Filip bodziak z krótkim + bluzeczka z długim i rajtuzki to strasznie się filka
No i u nas na wieczór jest chłodniej ok 19' bo my ogólnie nie lubimy ciepła do spania
 
Ostatnia edycja:
PM, staram się, żeby dzieciaki miały do spania ok 19-20 stopni. Choć przy ostatnich mrozach to i do 17 im spadało :-( Mila śpi w piżamce dwoczęściowej z weluru, a Przemek cieńszej bawełnianej. Nie rozkopują się w nocy. Ale jak zapomnę i mają cieplej niż 21 stopni to śpią rozkopani. Widocznie za ciepło im wtedy. Przemek do ok 3 urodzin nie dawał się niczym przykryć, wtedy spał w skarpetkach, koszulce na ramiączkach i welurowej piżamce. W samej piżamie marzł, ale i tak nie dawał się przykryć.
Weronikaa, pisz co z tymi wymiotami, bo to już długo trwa u Neli :-(
Dzieciaki dostały prezenty wczoraj rano. To znaczy Mikołaj przyniósł, jak jeszcze spały. Bardzo im się podobały.
 
pm właśnie że jem i buraki..i szpinak..ale najwyraźniej za mało...
Moja Tosia to śpi tylko w piżamce takiej welurowej.. dwu częsciowej,ale ma i takiego "pajaca" welurowego..(nic pod spód jej nie ubieram)..zresztą Alex tez w samej piżamce..Moje nie lubią skarpet na noc..nigdy nie lubiły..A w domu mamy raczej stałą temp. ,w nocy tak ok.20 stopni..(nie więcej)..
"mała" coś bardzo aktywna dzisiaj..:tak: cały brzuch faluje :-D..
A z prezentów tez moje zadowolone:tak:..Alex stwierdził,że szkoda ze nie widział Mikołaja..bo by mu powiedział jak bardzo go lubi:tak:
 
Haj
U nas chorobowo Arek ma non stop temp 39.4 nocki mamy ciezkie ale teraz tfu tfu widze ze ciutke jest lepiej wiec mysle angina odpusci.
Domi mial wczoraj w klubie przedszkolaka Mikolaja myslalam ze bedzie placz ale Domi sie tylko wstydzil na poczatku a pozniej juz ok:tak: lece bo wzywaja
 
Wracam i ja na Marcówek łono:-D

Niestety u nas dziewczyny wciąż pociągają, bo suche powietrze mamy, a A za bardzo pali na wieczór:baffled: nie poszłam na L4 i ciągle pokasłuję albo boli mnie gardło... do tego Justynka znów ząbkuje i mało śpi w ciągu dnia a w nocy płacze strasznie przez sen i do tego trochę stresów:dry: mam nadzieję, że zostaję usprawiedliwiona:-)
Nie dam rady odpisać, ale życzę zdrówka chorowitkom dużym i małym, a co do spania, to Jola śpi w dwuczęściowej piżamce z cienkiej bawełny i skarpetkach... u nas temperatura nad ranem poniżej 19 stopni, a i tak się rozkopuje... po tatusiu tak ma;-):-p
 
reklama
No widzę, że chorobowo... :sorry: Oby do wiosny.


Bubu dziś w nocy miał dużą goraczkę aż ciężko oddychał.
Ale to chyba tak odreagował zbyt dużo wrażeń z dnia: mieliśmy gości od przedpołudnia, z dziećmi, więc było szaleństwo. Potem jak tylko pojechali to nastepnych i biedul był wypompowany wieczorem jak nigdy.
Pospał 1,5 h i się zaczęło.
No i nie chciał nurofenu ale to dyszenie mnie przestraszyło trochę i mu wcisnęłam. spał do rana a teraz ok, więc myslę, że to z nawału wrażeń - on lubi się bawić w spokoju, sam a cały dzień było wariactwo.

Znów nas dziś zasypało no i wczorajsza chlapa zamarzła... Niewesoło.

W czwartek chcemy jechać do Częstochowy ale tym razem już pociągiem bo w tą pogodę to mi się odechciewa samochodem, tym bardziej, ze na 70 km z przerwami są roboty drogowe i ostatnio jechałam godzin dłużej niż zwykle.:no:


DZIEWCZYNY - FORUM NAM ZAMIERA! DAWAJCIE PO PARĘ SŁÓW!
(taka reprymenda moderatorska :-p)​
 
Do góry