reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Uwaga uwaga!!! :-D

News sprzed 5 miut - gadałąm z mężem, że piałąm Wam, ze będzie Tosia, i że sprawdzałąm w gminie i że szkoda, że nie Franka i.... ZGODZIŁ SIĘ!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
95% będzie Frania!!!!!
 
reklama
Ninja, zaskoczyłaś mnie Franią. W sumie fajne. Tymek i Frania :-D A jak samopoczucie?
Niekat, gratuluję. Zdolną masz córcię. I przyłączam się do prośby o fotki Marcela w nowej fryzurce.
 
ninja no i super!Franek był mój ukochany dziadzio (ten od Antosi hehe) i mnie sie osobiście to imię bardzo podoba.Marcel byłby Franio gdyby nie kategoryczny sprzeciw jego ojca, a teraz już mamy małego Franiutka w rodzinie u mojego kuzyna:)
nie mam skanu ponieważ pracę Oliwia wykonała w przedszkolu i od razu poszło to do Domu Kultury.Widziałam ją na żywo dopiero wczoraj na uroczystości wręczenia nagród:)dodam tylko idąc za ciosem że w konkursie wzięło udział 1200 prac dzieci z całego powiatu:D:D:D:D:D
jesli chodzi o zdjęcie Smyka to w sobote dzieci będą ubierać choinki u nas i u babci to porobie wtedy fotek i wkleję ciociom:)

wczoraj cały wieczór wykrajałam i fastrygowałam sukienkę dla Oliwii na Jasełka.Dziś dam ja koleżance do obszycia na maszynie i jeszcze rombek tylko dorobię jakiś i Matka Boska będzie gotowa.A jak moja mam usłyszała kolędę która Oli będzie tam śpiewac to sie biedna spłakała:)

Marcel podśpiewuje z siostrą i naśladuje ją na każdym kroku:)komicznie to czasem wygląda ale cieszę się bo córkę mam duuużo grzeczniejszą i bardziej poukładaną niż synka więc niech Smyku bierze dobry przykład hehehe
 
Niekat - no nie dziwne że Oli wygrała! Śliczny Mikołaj a pędzi że iskry z sań lecą ... :cool:
Ninja - wydaje mi się jak i Niekat, że Tosia nie pasuje do Ciebie. Za to Franka :-D:-D:-D taką miałam minę jak to przeczytałam. Też mamy małego Frania u kuzyna w Katowicach i choć z początku wszyscy się krzywili teraz mi sie nawet podoba. Najważniejsze że małżon dał się ułaskawić - hehe widzę że boi się nas babek z bb że go nami straszysz :-D:-D:-D:-D:-D
Jaaa już jesteś prawie w połówce :wściekła/y: ale zleciało

U nas -8 :szok: a po chlebek trzeba gonić do pobliskiej piekarni, wrrrrrrrrrrrr.
Filip siedzi mi na kolanach a w tle leci muzyczka z "Na dobre i na złe" a młody "lalalalalalalala":eek:
 
Niekat - no to faktycznie zawyża wartość I miejsca te 1200 osób! :tak::tak::tak::tak:
Weronikaa - niezły z Filipa już impezowicz. Bubu nigdy nie przejawiał takich talentów :-D



Giza - jak dyplomatycznie ładnie napisałaś o tym imieniu, hahahhaha :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja wiem, że to imię dla większości kontrowersyjne dosyć, chociaż dla mnie to kontrowersyjne są imiona Samanta czy Kristofer (takie ma kumpela w przedszkolu dzieciaki :szok:) :-p

Uśmiałam się, jak przeczytałąm posta Weronikii :-D:-D:-D

W bliskiej rodzinie też mamy Franka starszego o rok od Bubu, dlatego małżon mówił: "przecież to imię dla chłopaka!" :-p

Chciałam znać Waszą opinię, bo to imię baaaardzo mi si podobalo dla naszej córci, ale pomyslałam sobie, że może przeginam pałę za bardzo.
Tak wczoraj z Siorkos wieczorem gadałam to w sumie w naszym pokoleniu Zosiek, Antków itd nikt sobie nie wyobrażał :sorry2:

Jakoś sobie wyobrażam, że będzie przeciwieństwem Bubu i to ona będzie latała z potarganymi kucykami i obartymi kolanami , bo Tymon to spokojny i ostrożny jest.
Więc imię adekatne :-p

Moja mama jst porażona :-D:-D:-D:-D:-D:-D

O 11 jedziemy do teściów -tym razem pociągiem bo już samochodem to odpada :no:
Brzuchol, Bubu i walizka z przesiadką - żyć nie umierać... :eek:

Lecę się picować :-)
 
No zdążyliśmy cudem. Na szczęście nie mielismy gdzie zmarznąć: u nas na wsi podjechałam samochodem do stacji (500 m :-D) to się grzaliśmy dopóki pociąg spóźniony nie przyjechał a mój tata przejął auto. Potem w Wawie biegiem z dworca podmiejskiego na Centralny tylko podziemiami i gdybyzabrakło nam 3 minut to byłaby dupa.

W pociągu ekstra - mieliśmy tylko dla siebie cieplutki przedział dla matki z dzieckiem i o dziwo był nawet czysty (oczywiście "czysty" jak na PKP) :-)

Farcior!
 
Dzieki dziewczyny ja tez mam nadzieje ze bedzie dobrze z praca lub bez:sorry2:
niekat-no no no gratulki dla Oli rysunek swietny zdolna dziewczyna:tak: Marcel ma z kogo brac przyklad a i fotke Oli w sukience ma sie rozumiec dasz bo Ty tez zdolniacha jestes to sie pochwal:tak:
ninja-gratuluje wyboru imienia jak przeczytalamze bedzie Frania to pierwsze moje skojarzenie to serial "Niania" :sorry2::-p bo nie znam nikogo o takim imieniu:sorry2: to zaszalals z imieniem a Tosia fakt jakos tez mi do Ciebie nie pasuje no i udalo Ci sie z pociagiem:rofl2:
W sobote robilismy pierniczki i chlopaki nie bardzo chcieli mnie dopuscic tak im sie spodobalo:happy2: wczoraj mialam pod opieka 6miesiecznego Bartusia od siostry M jak Domi sie obudil to oj troche placzu bylo zazdosny bo on tez chce na rece do mamusi:sorry2: ale pozniej jak sie rozbawil to juz go nic nie interesowalo
 
reklama
niekat- sliczna kartka, utalentowana masz corke. I tez z niecierpliwoscia czekam na zdjecia Marcelka w nowej fryzurze. Ja swojego tez jakis miesiac temu wzielam pierwszy raz do fryzjera. Predzej zawsze w domu scinalismy mu z wielkim krzykiem albo na spiaco. Ale akurat szedl starszy kuzyn kturym Michalek jest zafascynowany wiec pomyslalam ze jak pujda razem to moze nie bendzie sie tak bal. No i bylo lepjej niz sie spodziewalam.

ninja- Frania super imie ale u mojego tez by nie przeszlo, fajnie ze maz dal sie namowic. Ja chcialam dla Michalka Franio ale odrazu maz sie sprzeciwil. Antosia tez mi sie bardzo podoba.
Super ze podroz sie udala i nie zmarzliscie:-)
Dzisiaj ubieralismy z Michalkiem choinke. Troche przy tym broil no ale jak by nie nabroil to by nie byl soba ;-) Ale choinka cala i stoi wiec nie jest zle. Teraz mowi ze trzeba jechac kupic prezenty pod choinke. Cos nie bardzo chce wiezyc ze mikolaj przyniesie. Jak mowie ze mikolaj przyniesie prezenty to mowi ze nie trzeba w sklepie kupic. Myslalam ze Paulinka bendzie sciagac bombki ale jakos narazie ja zabardzo choinka nie zainteresowala. Tylko sie boje ze bendzie igly zbierac z ziemi i jesc, bo ostatnio to jak odkurzacz wszystkie okruszki znalezione na ziemi je. Jeszcze nie chodzi tylko raczkuje i przy meblach chodzi. Stoi sama pare sekund dopuki sie nie zorientuje ze ja nie trzymam. Michalek juz coraz lepjej dogaduje sie z siostra :-) Mala jest zakochana w tacie tylko caly czas tata i tata juz od dluzszego czasu mowi tata i wiecej nic. A Michalek znowu mama do wszystkiego musi miec mame, tata nie moze byc. No i zadaje caly czas pytania, czasami mozna zwariowac jak pyta to samo w kolko 10 razy.
Zimno u nas jak niewiem. Przez ostatnie pare dni o kolo -6 w dzien. A w sobote idziemy na chrzciny do kuzyna synka. Jestem matka chrzestna, pierwszy moj chrzesniak. Mam nadzieje ze bendzie troche cieplej, bo jak sobie pomysle ze mam zalozyc spodnice to az cos mi sie robi.
Dziewczyny na sylwestra macie jakies plany??? My przez chwile mielismy ochote gdzies isc bo co roku siedzimy w domu no ale okazalo sie ze nie ma kto z dziecmi posiedziec. Wiec i w tym roku posiedzimy w domu, znajomi maja przyjsc. Ale juz powiedzialam ze w nastepnym musimy sie gdzies wybrac. Mam ochote pujsc na jakis bal sylwestrowy :tak:
 
Do góry