reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam! u nas znowu leje-trzeci dzień:crazy:Kisimy sięw tym domu,ale cóż:dry:Moje dziecko leży już chyba z 20 minut na macie i jest spokój:tak:Spać coś jej się dzisiaj nie chce.
ninja śniłaś mi się dzisiaj i ..twój pies:-D:-D:-D
beti dobrze,że to tylko katarek i pewnie lada dzień minie
kasik super że koniec z kolkami:tak::tak::tak:
skaba no to rzezcywiście poważne decyzje na tobie spoczywają
Póki co muszę spadać...
 
właśnie dałam smoka mojej Tośce ciekawe jakie będą efekty:zawstydzona/y:...boję się aby nie zaburzył jej ponownie techniki ssania, ale korciło mi zrobić jej próbę, bo szkoda mi jej szczególnie na spacerze jak pcha piąstki aby mieć coś w buzi mimo, że chwilę wcześniej najadła sie do syta:zawstydzona/y:. A teraz smacznie śpi ze smokiem, a tak to by spała z cycusiem mamusi. Trzymajcie kciukasy aby było dobrze:sorry2:.
 
mamma- u nas wczoraj było b.ładnie słoneczko dawało czadu a w cieniu było chodno bo 14st. A dziś kropi i jest ponuro i zimno. Także siedzimy w domu:-(
 
mamma - :-) A mi dziś się śniło , że znów jestem w ciąży i znów termin mam na 27.03 - narzekałam, że nie pójdę jesienią do pracy i ominie mnie sezon skoczkowy:-D
 
U nas też od poniedziałku prawie non-stop leje i siedzimy cały czas w domku... Młodsza ładnie śpi, ale Zuzia straaasznie się nudzi i powoli dostaje głupawki:sorry2: Chyba wyślę ją dzisiaj na basen z Mężusiem, to się wyszaleje i będzie trochę spokoju, hehe:-D

PrzyszłaMamusiu trzymam kciuki, żeby się Tosi znowu cycuś nie odwidział!;-)
kasik25 super, że koleczki sobie poszły - oby na zawsze!!!:tak:;-) Trzymam kciuki żeby tak było!:-)
ninjacorps pociesz się, bo z reguły śni się na odwrót:wink:!
 
Ale dlugo tu nie pisalam na glownym, ale zawsze jak zaczynam to trzeba cos zrobic albo do malego leciec i tak w kolko. A zreszta wiecie same jak jest bo macie to u siebie :-)

Sabincia - ja sobie wogule tego nie moge wyobrazic jak mozna cos takiego powiedziec o wlasnym wnuku. 3maj sie tam musisz byc silna dla Nikosia.

PM- mi tez strasznie wypadaja wlosy i juz mnie to zaczyna denerwowac bo nigdy wczesniej mi nie wypadaly a teraz sa wszedzie.Ciekawe kiedy to przejdzie:baffled:

Kasik- fajnie ze ta woda pomogla i koniec z kolkami
 
PM trzymam kciuki mój tez strasznie piastki pcha do buźki:dry:
Ninja ale cie korci na drugie bajbi:rofl2:
u ans paskudnie mam nadzieje ze pogoda sie wyklaruje na jutro bo sypanie kwiatków nas czeka:-)
 
Mrówa też bym chciała żeby moja Ala sypała kwiatki, ja też kiedyś zawsze to robiłam :-) Póki co to zawsze na mszy musimy stać przed kościołem bo nie da się jej ujarzmić w kościelną ławkę. A poza tym ostatnio cały czas ucieka gdziekolwiek z nią idę, muszę zostawiać wózek z Baśką i ją gonić, no już normalnie nie wiem co począć z tą dziewczyną :baffled:
 
reklama
Dziewczyny wiecie co dostałam @. Masakra
Jak to sie człowiek odzwyczaił:-):-):-), chyba pierwsza jestem co? Wcale mi się to nie uśmiecha.:no::no::no:

Mała Mi sobie śpi więc moge poczytać. I popisać. Dzisiaj spała może ze 2 godzinki przez cały dzień.
Mamusie kochane ile śpią Wasze maleństwa w ciagu dnia ?

Kasik cieszę się razem z Tobą bo u nas też kolki minęły. Jaki spokój w domu popołudniami. Aż humorek lepszy jak dziecko spokojne i usmiechnięte.
 
Do góry