reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Witam Was Dziewczyny!!:-)Przyszła Mamusiu!gratuluje!!!!!i cieszę się razem z Tobą!!!!to cudownie,że wszystko oki i że masz w brzusiu dziewczynusię!!!:-)Dziewczyny co do imion to dla dziewczynki bardzo podoba mi się Emilka, Antonina,Marysia,a dla chłopca Mikołaj i Filip:-)byłam wczoraj w Arkadii na zakupach i powiem Wam,że rzeczywiśćie h&m mama to chyba w 9 miesiącu odwiedzę dopiero....nie wiem czy takie słabe zaopatrzenie ,czy co-nie ma nic!!oprcz 2 par legginsów na ciąże-bardzo fajnych zresztą,nie kupiłam nic!!!fakt,że nie mam jeszcze brzusia:-(ale nie dopinam sie w pasie w moje spodnie i chciałam kupić te z pasem..ale niestety...bede w takim razie śmigać w legginsach:-)Powiem Wam,że miałam straszną noc!!!pierwszy raz mi się zdarzyło to,o czym pisałyście-bezsenność!!!masakra!!!!!!!!!!!!:-(nie spałam chyba do 3 albo 4 ej rano ,przewracałam sie z boku na bok,serce waliło jak oszalałe,miałam milon myśli w głowie:-(w końcu zasnęłam,ale rano po przebudzeniu myślałam,że serce mi wyskoczy-tak mocno i szybko biło!!z tego wszystkiego chyba z dwie godziny płakałam z bezsilności -miałam już dość.pojechała do apteki i kupiłam sobie ciśnieniomierz,bo stwierdziłam,że w takim układzie wypada chyba kontrolować ciśnienie.zawsze miałam niskie 90/60-to było moje normalne ciśnienie.a teraz mam podwyższone-tzn.118/78 i puls 105.ten puls jakiś wysoki....czy to coś niepokojącego?czy w ciąży tak skacze to ciśnienie?cały dzien wogóle płacze i mam doła,zrobiłam placki ziemniaczane i też mi nie smakują -wogóle powiem Wam,że przez tą noc mam fatalny dzień:-(Ale Wam zyczę miłego dzionka:-)
 
Przyszłamamusiu-gratuluję córci:-):-):-):-)! I cudnie,że wszystko ok, to naprawde powody do świętowania i nie dziwię się,że z emocji i radości nie mogłaś usnąć!
Niekat- z twojej córci to faktycznie mała modelka rośnie, no i wcześnie zaczyna z chłopakami:-);-);-):-)!

U nas dzisiaj kiepsko, bo Amelkę chyba coś łapie i cały dzień taka jakaś płaczliwa jest. Mnie ta masakryczna zgaga wciąż męczy i już mam dość, no jedyne co mnie dziś jakoś trzyma to kopniaki maluszka- wywołuje to uśmiech na mojej twarzy:-):-)!
Mamusie strszaczków- mam pytanie czy podajecie swoim dzieciakom teraz po lecie witaminę D3?

Kurcze wiecie co wiem, że nic oryginalnego nie powiem, ale ten czas leci... Zobaczcie już nam 5 mc leci! A na październikówkach ile się dzieje.. jeszcze trochę i te emocje do nas zawitają... ja już nie mogę się doczekać:-):-):-)
 
Wiecie mnie tez dziwi, ze za porod rodzinny trzeba w Polsce placic. Wszedzie do tego zachecaja a w Polsce robia z tego luksus na ktory niestety nie kazdego stac...

a ja znowu zasieję troszkę optymizmu - ja za poród rodzinny nie płacił nic!! jedyny problem był taki, ze w szpitalu była tylko jedna sala do porodów rodzinnych, więc mogło się okazać, że jest zajęta, ale z tego co wiem zgadzają się wtedy na obecność taty na głównej sali.. o ile nie ma innych osób albo one wyrażą zgodę..

niekat, marzena ja właśnie dziś rano zastanawiałam się nad imieniem Emilia ale je odrzuciłam bo mam kolezankę która jest hmmm... zimna w obejściu:dry:

a ja się nad tym imieniem zastanawiałam w czasie weekendu:-):-) nawet gusta nam się udzielają:-):-)

Mam pytanie czy twardnieje wam czasem brzuch??

mnie sie czasem macica napina... i to nie jest zbyt miłe..:-:)-( ale wystarczy, że się wyluzuję i jest ok

Kończę, ufff, obawiam się że nikt nie dotrwał do tego momentu ;)

dotrwałam!!!!!!:-):-):-)

Już jestem po usg :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)...i jest DZIEWCZYNKA!!!:-D:-D:-D:-D.

PrzyszłaMamusia OOOOOOGRRRROOMNEEEE Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-) a tak to opisałaś, ze samej mi łzy szczęscie popłynęły:-):-):-) chyba nas wszystkie zarazilaś swoją radością:-):-):-)

Brzuchatki witajcie:)
Dziewczyny-Normalnie kocham mojego szefa.Kodeks pracy mówi że cięzarna przed kompem może spedzać 4 h dziennie.Wsystko byłoby ok gdybym była np ksiegową...ale ja jestem informatykiem i ni cholery dla mnie praca w papierkach:happy:.A mój szef Moje Drogie stwierdzxił że bedę przychodzić na 4 h i póxniej zmykac w hacjendę. REWELA!!!!

ojjjjj to ci dopiero szef!!!!! pozazdrościć!!! ja też narzekać nie mogę, ale ulg nie ma:-):-):-)

:-)Dziewczyny co do imion to dla dziewczynki bardzo podoba mi się Emilka, Antonina,Marysia,a dla chłopca Mikołaj i Filip:-)

podzielam te upodobania:-):-):-)

Mamusie strszaczków- mam pytanie czy podajecie swoim dzieciakom teraz po lecie witaminę D3?

Kurcze wiecie co wiem, że nic oryginalnego nie powiem, ale ten czas leci... Zobaczcie już nam 5 mc leci! A na październikówkach ile się dzieje.. jeszcze trochę i te emocje do nas zawitają... ja już nie mogę się doczekać:-):-):-)

telma78 ja nie podaję żadnej witaminy.. podobno nie ma takiej potrzeby - taka opinia mojego lekarza..
oj leci leci ten czas!!! aż mi się wierzyć nie chce! i widze, że nie tylko ja podglądam co się dzieje u październikówek:-):-):-)ja też nie moge się doczekać.. ale póki co trzymam kciuki za nie:-):-)
 
dziewczyny ja ciągle ruszam paszczą... czy wy też tak macie?? przeszły już wam te smaki?? zauważyłam dzisiaj, ze nawet nieświadomie sięgam po jedzonko...hmmm.. zobaczymy w środę co na to moja waga:-):-)
 
PrzyszłaMamusiu ogromne gratulacje!!!:-) Też po cichutku marzę o dziewczynce, ale na USG idę dopiero za dwa tyg.... no i wtedy zobaczymy:-)
 
reklama
Ja znów w pracy:dry:po jednym dniu przerwy mam taką góre papierów że nie wiem kiedy wyjde na prosta.... az dziwne:dry: ząbek mój nieszczęsliwy na razie jest nietkniety i czekamy do 3 trymestru ale za to dentystka wyraziła zaniepokojenie kolorem mojej twarzy - a dokłądniej jego braku:-(jestem podobno blada jak ściana.Maż potwierdził jak wrócił z pracy.Dentystka powiedizała ze jak przy jednym dziecku jestem taka blada to przy dwójce będe przezroczysta... dwa razy o to zagadała:dull:wypytywała o morfologię i czy biorę żelazo... a ja od dwóch wizyt nie miałam przepisanych żadnych badań (co zreszta trochę mnie dziwi) i nie wiem czy mam ta morfologie dobrą czy nie.W ogóle zastanawiam sie czy nie zrobic tych badan na własna rękę(morfologia i mocz:confused:)
wczesnym wieczorem rozbolało mnie oko ( a od niego znów pół twarzy - dziś wygladam jak albinos)):-(pojechalismy po nowe soczewki bo byc moze mam jedną uszkodzona i dlatego tak bolało, ale okazało sie ze maja tylko jedna sztuke na stanie i muka:dry:mielismy tez wczoraj kupic drukarke do DVD i aparat (stary sie zepsuł dokumentnie) ale doszlismy do wniosku że slogan Media Markt że to nie dla idiotów jest własnie dla idiotów - idiota powie"nie jestem idiota" - i pójdzie kupować w Media:dry:w necie duuuzo taniej nawet o 150 zeta:szok: no nie przynudzam:blink:
jak myslicie robic te badania prywatnie i dac lekarzowi do wglądu mimo że nie dał skierowania juz drugi raz po wizycie:confused::confused::confused:
 
Do góry