reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Niekat bardzo Ci współczuję..:-(co do badań polecam zrobić,wogóle jestem w szoku,że lekarz Ci nie zlecił..ja mam morfologię robioną co miesiąc na szczęście jest ok.łykam FalvitM -jest w nim dużo żelaza i codziennie piję sok z marchwi,który sama robię(kupiłam na allegro sokowirówkę:-))i muszę przyznać,że wyniki narazie bardzo ok,a po tej marchwi bardzo poprawiła mi się cera..nie wiem ,czy wy też miałyście problemy z wypryskami w ciaży?ja miałam tragedie!! także Niekat badz dobrej myśli:-)i idz zrobić badania-morfologia jest bardzo waża!!pozdrawiam:-)
 
reklama
Witam piątkowo!!!!
Zjawka ja w H&M też nie umiem sobie nic znaleźć:dry: (latem podobały mi się te tuniczki, ale teraz) Wczoraj w jednej z gazet widziałam wełnianą sukienkę za 99zł:tak:. Bardzo mi się podoba i chyba sobie sprawię taką , ale nie jako sukienkę ale jako taki dłuższy sweterek do jeansów. Za to dla dzieci ubranaka są cudne tak jak w C&A:-D
Telma ja nie podaję, mój je tyle nabiału do tego prawie codziennie łapie te minimum słońca na spacerach lub wyporawach na zakupy więc nie widze potrzeby.:blink:
skaba1 bez przerwy:zawstydzona/y:, do południa się jeszcze jakoś trzymam ale po południu juz na okrągło, jak juz nie wiem co mam jesc to zjadam na kg jabłka.:szok:
A propos jabłek, wiecie że mi pomagają na zgagę, naprawde wystarczy ze zjem jedno i mi mija. A na taką naprawdę mocną biorę Rennie. Podobno nie zawiera aluminium wiec jest bezpieczne.:blink:
niekat zrób prywatnie i zanieś mu wyniki powiedz że się źle czułaś i źle wyglądałaś więc zrobiłaś. Mi mój też nie przepisywał przez ostatnie 2 miesiące, ale teraz musze już zrobić sobie komplet badań.
A co do zęba to wczoraj zauważyłam że mi się psuje 4:sorry: w przestrzeni między 4a5 no i biegusiem muszę iść, bo zaraz poleci.
ale doszlismy do wniosku że slogan Media Markt że to nie dla idiotów jest własnie dla idiotów - idiota powie"nie jestem idiota" - i pójdzie kupować w Media
Tam się opłaca tylko jak jest akcja "kupujemy bez vat";-)
 
Telma ja juz nie podaję jej wit D3 tylko daję jej cebion multi a tam też jest wit d3;-) mam jeszcze wibowit ale Melci on nei podchodzi:confused:
Niekat to lipa z ta morfologią ale jeśli sie martwisz to zrób sobei sama te podstawowoe badania czyli mocz+ morfologia one parę złotych kosztuja:-)
 
czesc dziewczyny
czy jest strona internetowa h&M
ja ide w przyszłym tygodniu na badania mam nadzieje ze jest wszystko w porzadku.
A w czym myslicie chodzic jak zrobi się całkiem zimno
Ja się zastanawiam co kupic czy jakas kurtke puchowa czy jakis płaszcz rozkloszowany
zaznaczam ze duzo przytyłam i nie wiem co mi bedzie lepiej słuzyc
czy kupujecie juz ubranka dla dziecka, ja się jeszcze boje nie wiem czy to chodzi mi o przesady
jedynie biore od kolezanek ciuszki dla malenstwa.
 
Niekat ja bym dla swietego sposobu chyba sobie sama zrobila(zwlaszcza, ze inni zwrocili ci na to uwage i too nie twoje widzi mi sie). Ja morfologie mialam robiona jedynie w 12 tygodniu ale mocz mam badany na kazdej wizycie (no i kluja mnie na kazdej ze wzgledu na toxo - bo nie mam przeciwcial wiec sprawdzaja za kazdym razem).

Telma ja witaminy D3 nie daje i tak naprawde wogole od urodzenia nie dawalam bo w USA nie ma takiego zwyczaju. Teraz pewnie przy drugim dostaniemy - ale nie jestem pewna bo tutejszych czyli szwajcarskich zwyczai nie znam.

Skaba1 ja tez ciagle cos mloce. A ze jakos nie moge sie zdecydowac na co mam ochote to podciagam po kawalku wszystkiego co mi wpadnie w oko. A jablka tez obowiazkowo tak jak milla29 - u mnie na topie ostatnio malinowki:-)

A wczoraj zupelnie przez przypadek (szukalam malemu drewnianych klockow i zwyklych cymbalek - ale w tym kraju to wyglada na to,ze normalnie juz tylko 'fisher price' i plastiki sa dostepne na rynku:-( ) znalazlam sklep z odzieza ciazowa ' ciuszek na brzuszek' i zakupilam sobie jeansy z pasem. Czyli mam juz pierwszy ciuch ciazowy-!:-) I faktycznie rozmiary zawyzone - bo kupilam sobie xs (w normalnym sklepie sytuacja nie do pomyslenia :-))
 
Telma ja nie podaję już dawno witaminy D,teraz dostaje Multi Sanostol po łyżeczce rano i wieczorem:happy:
Niekatja podobnie jak dziewczyny zrobiłabym sobie te badania,Zebyś w jakąś anemię nie wpadła.A ginowi powiesz(tak jak milla napisała)że żle się czułaś i tyle;-)
Trzymajcie się ciepło w ten 'uroczy' dzień:sorry:
 
Marzena mam ten sam dramat, kurtka to raczej odpada bo ja musze mieć doopę zakrytą musze jakiś płaszczyk sobie sprawić, Widziałam z Zary taki fajny ale nie dam 400 zł na jedną zimę
O ile pamiętam to H&M nie ma żadnej strony.
Cicha co do klockó drewnianych to w Ikei są małe zestawy takich, no i jedynie na allegro może takie dostaniesz. Ja tez takie zamierzam mu kupić bo ostatnio był nimi zachwycony. A ostatnio za robienie qoopy do kibelka dosta,ł zestaw Boba Budowniczego z lego duplo. No i tworzy różne budowle choć tam jest tylko kilka klocków.
mamma uroczy jak coi piątek na odkurzaczu ;-) A tak na serio to w końcu jesień do nas dotarła :-(
Co dziś na obiad??
 
ja mam knedelki inni mówią na to paluchy
przy pierwszej ciąży iałam płaszcz szyłam go u znajomej .Był popielaty z kapturem i lekko ku dołowi rozszerzany super ale zaraz jak urodziłam to si ę go pozbyłam- sprzedałam i teraz mam dylemat szkoda mi wydawac duzo kasy na cos co bede uzywac 4 miesiące
Dziewczyny ide jutro do mojej chrzesnicy na pierwsze urodziny co mam kupic i za ile pomózcie
 
reklama
H&M ma strone na 100% hm.com
dzieki dziewczyny za radę:tak:tak zrobie, nie będe się tak wpartywac w tego mojego Gina bo widze ze jakiś jest nie tego.jak powie ze niepotrzebnie i ze przeciez nie przepisywał to powiem ze sama zrobiłam bo czułam ze coś nie do konca jest ok ze mna i źle sie czuje - bo to prawda:-(jestem ciagle przemęczona i rzeczywisćei blada na twarzy co mi juz niejedna osoba powiedziała.Wiadomo do pracy to make-up i nie widac ale wczoraj chodziłam bez i nawet mąz się zaniepokoił...:sorry:
a tak w ogłóle jesli chodiz o zime to ja mam jescze kurtke z zeszłego roku i dopóki bede mogła to ja wykorzystam jak juz nie zasunę suwaka to na samych guzikach - sprawdzałam i mam jeszcze sporo miejsca:laugh2:jak juz nie bedzie dawała rady to mam jeszcze puchowy płąszczyk z poprzedniej ciąży wieć może sie nada - w koncu nie wyszedł tak ostatecznie z mody jeszcze:-p
a dzis na obiadek POMIDORÓWKA!!!mniam dla mnie a dla męża jakieś mięcho pewnie:-D
 
Do góry