reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Mrowa1- oj tak mężulek bardzo szczęśliwy. Oboje byliśmy wczoraj w szoku, bo myślałam, że będzie chłopczyk. Skoro w rodzinie po jednej i drugiej stronie rodziły się zazwyczaj chłopcy to też myśleliśmy, że bedzie standardowo. A tu taka miła niespodzianka:-):-D. Mężuś powiedział, że to będzie córcia tatusia:-D:-).
Haha nawet wczoraj dopatrywaliśmy się podobieństwa naszej córci i chyba jest podobna do mnie:-p:tak:.
Powiem Wam szczerze, że POLECAM to usg trójwymiarowe. Mamy z niego 20 min. film:-) i wczoraj to 2 razy już oglądaliśmy.Teściom pokazaliśmy...też szaleją z radości. A córcia ruchliwa...sama pani doktor się śmiała, że fikołki robi. Raz głowka na dole brzuszka z zaraz później na górze:-D;-)....
 
reklama
przyszła mamusia gratuluje córci:))))super sprawa mieć dziewuszkę w domu - spineczki sukieneczki heheh:-D
ja z Oliwia nie mialam problemu pt nie chce sie ubrac wolę piżamke, tylko raczej nei cche tej bluzki bo ma guziczki pod szyja i nie chcę tej spódniczki bo ma kwiatek po tej stronie:confused2:no normalnie modnisia jak sie aptrzy tyle ze do spineczek i gumeczek na głowie przekonała sie dopiero w te wakacje jak postanowisłam zapuscic jej grzywke i włoski wchodizły jej do oczu.Wtedy dała sobie cos na łepetynce zapiąc i był spokój.Jej ulubionym kolorem jest czerwony (mamusiu kupisz mi czerwony:samolot,komputer, auto, gierke itp,itd) co zobaczy to mam jej to kupic i to w kolorze czerwonym bez wzgledu na to czy to sie w ogłe da kupic (np samolot lub TIR):-Dteraz jak oli nie chciała mi chodzic w spódniczkach to pani Jola z przedszkola powiedziała ze ona lubi dziewczynki w spódniczkach i teraz Oli nie chce mi chodzic w spodniach...:-pale jakos sobei i z tym radze.
Wczoraj ciocia spytała jej czy ma jakiegos kolege w przedszkolu - Oliwia odpowiedziała ze ma - Nikodema.A dlaczego go lubisz? Bo jest ŁADNY!!!!! - 3-letnie dziewczynka lubi 3-letniego chłopczyka bo jest ŁADNY!!!!No ja nie wiem co bedzie jak ona pójdzie do I klasy....:blink: oni nawet razem leżakują....:dull:
dziś siedze sobie w domku bo mam urlopik a o 14. ide do dentysty:sick:zobaczymy co z tym moim zębem (niby do wyrwania) bedzie:confused:
 
A i co ciekawe okazało się, że mam ciąże starszą wg usg:confused: o jakieś 5 dni:-).
Chyba jednak urodzę w lutym:zawstydzona/y:. Chyba, że to prawda, że dziewczynki zazwyczaj się rodzą po terminie?
Dzis mam też wizyte u lekarza na 12, ciekawe jak wyniki badań?

Trzymajcie się cieplutko!!
 
Witajcie!
remeny ja mam takie sztruksy po Przemku bardzo wygodne i nie zjeżdzają z dooopy jak to bywa z tymi co mają pasy pod brzuchem :-)
PrzyszłaMamusiu gratuluję córci!!!!!:-D
Ja dziś od rana przymulona jakaś jestem:-(, pewnie znów ciśnienie się zmienia.
A tymczasem miłego dnia bo idę gotować grochówę i krokiety z kapucha i grzybami.:-p Musze się objeść dobrości bo potem przy karmieniu nie będę mogła takich smakołyków wcinać:-D
 
Przyszła mamusiu moja urodziła sie 4 dni przed terminem wiec wcale nei ejst powiedziane że urodzisz po terminie;-) ja tez myślę ze neiwyrobię się w marcu coś mi się wydaje ze o luty zachaczę i będę tak czy siak na marcu urzedowac;-)
 
Brzuchatki witajcie:)

PrzyszlaMamusiu- Gratuluje córeczki!!!!!!Mozna wiedzieć gdzie robiłaś usg?Ja mam skierowanie na 5 listopada i cholerka nie wiem czy wytrzymam:( Bardzo chciałabym miec taki "film z brzucha" i zobaczyc nóźkę mojego dziecięcia.A jeszcze jedno pytanko u Ciebie który teraz tydzień idzie? Ja jestem w przeddzień 20 tc i sie zastanawiam nad usg 3d.
Dziewczyny-Normalnie kocham mojego szefa.Kodeks pracy mówi że cięzarna przed kompem może spedzać 4 h dziennie.Wsystko byłoby ok gdybym była np ksiegową...ale ja jestem informatykiem i ni cholery dla mnie praca w papierkach:happy:.A mój szef Moje Drogie stwierdzxił że bedę przychodzić na 4 h i póxniej zmykac w hacjendę. REWELA!!!!

Czy nie uważacie że te fatałaszki ciazowe sa sexowne???
Ja na razie zaopatrzyłam sie w 2 pary spodni i 4 bluzki ale zamierzam sobie kupić jeszcze kiecke na sylwestra .Polecam sklep "Ciuszek na brzuszek" (w-wa).Czy któraś z Was zaopatrywała sie może w "pępku świata???"(galeria mokotów)

Obiecuje poprawic moja frekwencje na naszym forum.Acha i przepraszam za moje pismo ...chyba troszke byków popełniłam
 
Dzięki za gratulacje!

Iboyla- ja robiłam usg na zaciszu Poradnia USG Agatowa podaję link do poradni. Moja pani dr poleciła mi tą lekarkę co mi robiła usg a nazywa się ona Hamela-Olkowska. Była świetna! Jest bardzo znaną lekarką, bo specjalizuje się w kardiologi płodu i też prowadzi szkolenia dla lekarzy w tej dziedzinie. A cały czas opowiadała ze szczegółami wszystko co widzi na monitorze. I całe badanie trwało 21 min. i takiej samej długości mamy film:-). Podobno czasami filmiki dają bardzo krótkie po 3-5 min. A co do usg na te wszystkie co miałam robione to, to zrobiło na mnie OGROMNE wrażenie. Całość kosztuje 200zł. A normalne połówkowe tam kosztuje 150zł. to moim zdaniem opłaca się mieć 3/4D. A pamiątka rewelacyjna!
A gdzie jest ten sklep "ciuszek na brzuszek"? A jeśli chodzi o tc to wg @ jestem tak jak na suwaczku a wg usg wczorajszego 20tc i 4 dzień.
niekat- ale masz fajną córcię! Mała artystka:-D. Ja wczoraj się śmiałam do męża jak brał prysznic, żeby szybciej kończył, bo baby chcą zająć łazienkę:-D:-D..on na to : "oho zaczyna się;-):-)"

Dobra uciekam się szykować do lekarza:tak:
 
Przyszła mamo gratulacje bardzo się cieszę
Powiedz mi jak mozesz ile kosztuje to usg trójwymiarowe bo ja bede miała usg chyba za dwa tygodnie i nie wiem czy bedzie widoczna płec a na tym to chyba zawsze widac
 
reklama
Do góry