reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Asze ja odmroziłam moje mlecio i mój maz go wykapał i nakamił:rofl2: a wstałm do karmienia o 2,30 wiec git:rofl2:a ja wróciłam po 23;-)dali sobie rade;-)
Niekat super ze to tylko wezły uffff
Sabincia bidulko ale cie mama potraktowała nie dziwie ci sie ze tak sei czujesz:-:)-:)-:)-( potrzebujesz wsparcia a nie dołowania
buziaczki dla ciebie i przytulam cie mocno
 
reklama
ja juz nie ma siły to tej skóry małego:-(wysypka nie chce zejść choć nie wiem comoge jeszcze wyeliminować lub wyrzucić z alergenów:no:do tego na główce (zwłaszcza przy czółku i za uszkami) robi sie paskudna ciemieniucha.trudno to wyczesać i w ogóle to nie wiem jak z tym walczyć:-(
a w sobote idziemy na wesele i Marcel bedzie tak wygladał na nim jak truskawka z łupieżem:-:)-:)-(
 
W imieniu Nelci dziękujemy za pamięć i życzenia :-* ;-):rofl2:

Niekat
- super że to tylko węzły, no i szkoda że Dzidzio ma takie problemy ze skórą ... może Oilatum pomoże?? :sorry2: Dziewczyny nim smarowały i przechodziło.

Sabincia
- sorki, ale ja nie patrzyłabym na to że to moja mama i bym ją zbeształa na czym świat stoi. Mam strasznie nie wyparzoną buzię, ale jeśli chodzi o mnie i moją rodzinkę (mąż czy dzidzia) to bym oczy komuś wydrapała jakby tylko coś złego na nich powiedział!
A nawiasem mówiąc - Nela też się jeszcze nie odwraca z brzuszka na plecki - czy odwrotnie, ale jakoś się tym nie przejmuję!
 
niekat, a może to wcale nie od jedzenia, tylko na przykład od proszku do prania, albo mydełka
My już po zakupach na dzień dziecka. Przemko dostanie wielką beczkę klocków duplo i koszulkę z Bobem, a Milenka dwa bodziaki, czapeczkę i łuk z zabawkami do fotelika.
 
Niekat - Tymon też ma ciągle coś ze skórą - przeważnie w ciągu 3 dni wszytko schodzi - u nas sprawdza się Oilatum soft krem i szampon Musteli na ciemieniuchę - nie wiem, czy w Waszym przypadku się sprawdzi ale może spróbuj - może do soboty zejdzie.
 
Witam, uśpilam Emilkę i mam chwilkę dla siebie. Emilka też po raz drugi ma wysypkę na buźce (głównie bródka i boki) i dekolcie. Niedawno do mojej diety wprowadziłam pomidora, ale już go jadłam kilka dni zanim wysypka wyskoczyła, czy to może być przyczyną? Dzisiaj kupię ten krem Oilatum.
Niekat - dziewczyny polecają szampon na ciemieniuchę Musteli, ale Mustela ma też specjalny preparat na ciemieniuchę, może jeszcze szybciej podziała?
Sabincia - może porozmawiaj z mamą na spokojnie, wytłumacz jej jak się czujesz. Jak spojrzy na wszystko z Twojego punktu widzenia, to pewnie okaże większą wyrozumiałość. I pamiętaj, że każde dziecko rozwija się w swoim tępie i nie ma co porównywać z innymi.
PM - zapisałam się na Madalińskiego do poradni laktacyjnej, mam nadzieję, że i mi pomogą. Życzę udanego wyjazdu.
Befatka - sposób bycia lekarza raczej ie zależy od koloru skóry, po prostu trafiliście na taką zołzę.
Wczoraj byłam z Emilką u ortopedy. Pooglądał ją, stwierdził, że wszystko jest w porządku i żeby usg bioderek zrobić dopiero w 5 mieś. Trochę mnie to dziwi, bo czytam, że większość dzieci ma usg w okolicach 2 mieś. No ale idziemy jeszcze do innego ortopedy jutro, zobaczymy co powie.
 
Doris - ja bym poszła na Twoim miejscy na usg - w razie czego (odpukać), można nieprawidłowości czasem skorygować tylko szerokim pieluchowaniem - w 5 miesiącu stawy są już dużo bardziej wykształcone i ciężej byłoby skorygować..

Sabincia - sorki, ja bym nie rozmawiała spokojnie z mamą, jak pisała Doris, raczej skłaniam się ku opcji Weronikii.. Jak można powiedzieć tak o jakimkolwiek dziecku a co dopiero synu własnej córki!:wściekła/y: (ps - wiek wcześniaczków jest korygowany do terminu porodu, więc nasze chłopaki można porównywać - Tymon też się jeszcze nie przewraca i nie reaguje na imię :tak:)
 
Niekat to moze faktycznie spróbuj tego oilantum moze podziała:happy:
ja jeszcze nic nei mam zakupionego an dzień dziecka nawet pomysłow nie mam:dry:
 
reklama
witam:-)
ja ostatnio nie mam czasu na nic chodzę na praktykę śmiesznie brzmi ale muszę jeszcze zaliczyć do teg o zbieram materiały do pracy i jest mi to bardzo potrzebne moja mama opiekuje się Zuzią od 7 do 12 ale serce mi pęka jak mam wychodzić z domu i ją zostawić :wściekła/y:
do tego mała męczy katarek w nocy się wierci bo ma nosek zatkany więc co 1,5h mam pobudkę a dziś to się wkurzyłam :wściekła/y: bo przepisałam się do niepublicznej przychodni ale chodzę z kasy wszyscy tak chwalili ten ośrodek i pediatrę miałam dziś kontrole z Zuzią więc szybko wróciłam z praktyki lecę do przychodni a tam już 5 osób a była 20min wcześniej niż przychodzi lekarza wycofałam się w ustronne miejsce żeby mała nie złapała jakiegoś choróbska a jak na złość lekarz się spóźniał ludzi pełno i starzy i mali wszyscy kaszlą kichają nie wytrzymałam i wyszłam zapisałam się na jutro a lekarza nie było godzinę jeszcze wkurzyłam się maksymalnie:wściekła/y:
lecę kończyć obiad potem Was poczytam miłego dnia:-)
 
Do góry