reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Zosiu i Jolciu wszystkiego naj na pierwszy miesiaczek:-)

Asze pikne tez sie wzruszyłam :-)
to moze wreszcie poszalałas z mezem co;-)
Weronika duzo lekarzy pierwsze co mówi to ze skaza jest a wcale nia naprzykład nie jest:baffled: wiec moze u was byc tez coś innego;-)
 
reklama
Witajcie, ja tylko na chwilę...
Jola z okazji swojego pierwszego miesiączka śpiąca, ale właśnie się obudziła...

Befatka, Mrowa, dziękuję za życzonka w imieniu smerfetki...

SłODKIE BUZIACZKI DLA NIKOSIA I ZOSI!!! :* :*

Miłych majówek i grillowania kochane... oraz wycieczek do ZOO...

 
Czesc Dziewczyny!

Dziekujemy za zyczenia!!! Przepraszamy ze troche spuznione te podziekowania :sorry2:

No i my zyczymy wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego!!!!

We wtorek bylismy na szczepionkach maly byl dzielny przy pierwszym ukluciu a nastepne dwa juz troche plakal ale i tak myslalam ze bendzie gorzej i sie balam ze nie bende go mogla uspokoic.
A wczoraj bylismy u lekarza od brzuszka no i okazalo sie ze Michal ma alergie na bialko w mleku. I mial krew w kupce, czego my nie zauwarzylismy bo dopiero pod mikroskopem bylo widac. Dostal nowe mleko Neocate (przedtem byl na Nutramigen ale nic nie pomoglo), jest cholernie drogie bo $40 za mala puszke ktura nam starczy na jakies 3 dni. Ale dzisiaj dzwonila do mnie kobieta z naszego ubezpieczenia i pokrywaja 80% za to mleko wiec dobre i to.
A pozatym to u nas nic sie nie dzieje Pogoda sie popsula, zimno troche sie zrobilo:wściekła/y:

Ninja- trzymamy kciuki zeby obeszlo sie bez szpitala. A moze juz jest lepjej dzisiaj?

Asze- Sliczny ten wiersz, taki wzruszajacy.

Befatka- Mowia ze kolki ustepuja po 3-4 miesiacu wiec musisz miec jeszcze troche sily na te pare miesiecy i miejmy nadzieje ze mina. U nas tez sa kolki i wiem ze to nie mila sprawa :no:
 
beti1982 - ucałuj od nas Jolcie!!!:-)

popsuła się pogoda i przenieśliśmy się do domu ale tez fajnie było mała cały dzień sobie grucha a babcia i prababcia zachwycone wnusią jak idę do rodziców to wszyscy się nią zajmują ja tylko jestem od karmienia :-)

a jutro planujemy podrzucić mała do babci i wybrać się na zakupy bo w końcu mój mąż ma wolne
 
Wszystkiego Najlepszego dla Jolci i Zosi :-)

U nas dzisiaj nieciekawa pogoda może jutro będzie lepiej
 
Nikosiu tobie tez wszystkiego najlepszego:-):-):-)
u nas tez pogoda w kratke raz slonko raz deszcz:-p
jutro ide do fryzjera:rofl2:
 
skaba, kozie mleko kupuję w markecie, a właściwie to mąż mi kupuje, bo on robi zakupy.
Co do skazy, to chyba lekarze jak nie wiedzą od czego jest wysypka, to mówią, że to skaza białkowa. U nas niestety jest prawdziwa. Co jakiś czas zjem kawałek sera i potem Milenka jest wysypana. Na szczęście jajka i ryby mogę jeść.
Ogórek małosolny odezwał się po około dwóch godzinach od karmienia. Mała zaczęła wyć przy prutkach. Trwało to na szczęście tylko kilka minut, ale zrozumiałam co to znaczy jak dziecko ma kolki. Ja już miałam dość po kilku sekundach, i nie wyobrażam sobie, żeby dziecko tak cierpiało po kilka godzin dziennie. No i pojawiła się lekka wysypka na buzi.
Ja już dzisiaj bez temperatury ale słabo się czuję. Pierś już prawie nie boli, właściwie to boli tylko przy karmieniu.
 
Witam Mamusie po dłuuuugiej nieobecności:-)

przede wszystkim składam wszytskim dzieciaczkom zaległe ale szczere życzenia - niech rosną zdrowo :tak:

zaległości mam straszne - 20 stron :szok: więc przejrzałam z grubsza

PM dzieki za radę, na pewno skorzystam bo nawet jeśli to nie odreagowywanie to na pewno Julci będzie się przyjemniej zasypiało:-)

a ja wczoraj poszłam do pani dr z Julcią bo katarek nadal nas prześladuje no i przy okazji zbadała czy oby to się nie rozszerza, ale płucka czyste, gardełko też i ogólnie gdyby nie katarek to Julka byłaby zdrowa jak ryba :tak:a te jej krzyki i wypluwanie cyca to pewnie przez te paskudne kolki więc zapisała nam DEBRIDAT, zaleciła też NASIVIN dla niemowląt i WIT. C w kropelkach, do tego bierzemy wit. K i D3 więc dziś rano podanie leków zajęło mi 20 min.:-D ale odpukać Julka była dzis o wiele spokojniesza, ładniej jadła (choć poakrmu jej nie brakuje bo przez ostatnie 3 tyg. przybrała okkoło 700-800 g) no i wieczór było niebo łatwiejszy dla nas i dla niej oczywiście też:tak:wiadomo troche popłakała ale już nie był to taki przeraźliwy krzyk:tak:

ja też po przeglądzie - byłam u gina tydzień temu (6 tyg. po porodzie) i jak stwierdził nie ma nawet śladu po mojej ciąży:-D tak więc jestem stworzona do rodzenia dzieci jak twierdzi moja kumpela:-D pan dr sam wyszedł z propozycją zapisania mi pigułek któe mogę brać w czasie karmienia (CERAZETTE) a dziś wziełam 8 tabletkę więc jestem juz zabezpieczona :tak::tak::tak:
 
reklama
a do mnie fryzjer przyjdzie w poniedziałek, tzn do mojej mamy ale że będe u niej to tez skorzystam :-D
 
Do góry