reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Tymon wysypany na buźce strasznie :no: Bo pinda nie wiedziałam, że nie mogę jeść lodów :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: - wczoraj zjadłam po południu big milka a rano oprócz krostek na policzkach (tego trądziku) miał wysypane na czole - i rano poprawiłam drugim big milkiem :zawstydzona/y::zawstydzona/y: No i poszło na całą buźkę :baffled: Dopiero połozna przy ważeniu mi powiedziała, że to najpewniej od lodów :baffled: Siwona - przestaję jeść nabiał na kilka dni tak jak Ty :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
PM mój troszke był marudny ale nic pozatym nie zauwazyłam;-)
Asze wszystkiego naj na rocznice oby nastepne lata były lepsze od poprzednich:tak::-)
Siwona Ninja współczuje wam:-:)-(
a my dziś cały dzionek spedzilismy na dworze:-)
 
witam po kolejnym dniu spędzonym na dworze.. żyć nie umierać:-):-):-)

Powiedzcie mi mamuśki, bo ide na to wesele za tydzień do koleżanki (która jest wdową i ma 5 letniego synka) i tak sobie pomyślałam, że może by jemu jakiś prezencik kupić, bo mama będzie dostawać prezenty i żeby i on dostał. Tylko co tu kupić??? Nie mam pojęcia czy takie dziecko już układa puzzle, czy jakąś gre, czy po prostu autko?? Doradźcie coś.

weronikaa dzięki za podpowiedź:-) ja mam jutro takie wesele.. mój kuzyn bedzie od razu podwójnym tatą - córa ma już 4 latka, a w październiku przyjdzie na świat ich wspólne potomstwo.. masz rację z tym prezentem - świetny pomysł:-) a co do chlopczyka to autko raczej jest pewniakiem, bo z puzzlami itp. to już od dziecka zależy

asze WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI 10 ROCZNICY:-):-):-)

Witam, jakoś nie zdążyłam napisać wcześniej, bo Jola się obudziła, a potem wstawić pranie... nie wiem jak Wy sobie radzicie, ale ja chyba bez pomocy domowników (mama, siostry) nie wyrobiłabym fizycznie i psychicznie... a do tego uzależnienie od bb :-p

beti jak ja jestem u rodziców to pomocników co niemiara, a ja nawet czasu zjeść nie mam (właśnie wróciłam i pałaszuję bułę).. jak jestem sama to jakoś się wszystko lepiej da zorganizować.. no i nikt nie ma do mnie pretensji jak z czymś nie zdążę albo czegoś nie zrobię.. możesz liczyć tylko na siebie i to pomaga się zmobilizować... nie wyobrażam sobie mieszkania z rodzicami:no: psychicznie nie dalabym rady...

samina fajnie, że jesteś:-):-):-) witamy ciebie i Natalkę:-) przeslij mi więcej danych to po weekendzie wrzucę na listę dzieciaczków:-)

siwona kiepsko, że tak sama zostałaś:no: i jeszcze musisz się troszczyć o małżona:no: a co do skazy to spokojnie.. mnie to też wróżyli - odstaw nabiał czym prędzej, a jak się wszystko uciszy to będziesz powoli wracać.. tylko pij dużo wapna (3 tabletki dziennie), żeby uzupełnić wapń

U nas w tym roku 5 rocznica ale to dopiero w lipcu;-).
PM u nas 5 w sierpniu:-)

Dopiero połozna przy ważeniu mi powiedziała, że to najpewniej od lodów :baffled: Siwona - przestaję jeść nabiał na kilka dni tak jak Ty :baffled::baffled::baffled:
ninja od lodów?:baffled: ja też ostatnio lody pałaszuję.. na razie nic się nie dzieje.. myslałam, ze to w miarę bezpieczny posiłek:baffled: pamiętaj o wapniu!

idę się pakować, bo jutro o 8 do fryzjera i lecimy na weselicho.. trzymajcie kciuki - oby Marysia miała ochote na zabawę albo chociaż na spanie:-)
 
Milenka i Przemko bardzo dziękują za życzenia :tak:
Ja też życzę wszystkim miesięczniakom i dwumiesięczniakom z ostatnich dni wszystkiego najlepszego.
Urodzinki się udały. Prezenty się podobają. Dzisiaj Przemko oswajał hulajnogę i nawet mu to coraz lepiej wychodzi. A że pogoda piękna, to prawie cały dzień dziś na dworze spędziliśmy. Jutro w planie puszczanie latawca.
U mnie doszło dodatkowe wstawanie w nocy bo od tygodnia Przemko śpi bez pieluchy i w nocy budzi się na siusiu. No i sił mi trochę zaczyna brakować. Zmykam spać, bo dzisiaj nie śpię od 4-tej :baffled: Najpierw Milenka nie mogła zasnąć po karmieniu, a potem Przemko oświadczył, że już się wyspał. Za to oboje padli prawie godzinę temu.
Przepraszam, ale nawet nie mam sił na poczytanie, co u Was.
 
Witam i najpierw NAJ NAJ DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW MAŁYCH I DUŻYCH!!!!No i oczywiście ASZE wszystkiego dobrego dla was dwojga:tak:
U mnie dzisiaj też cały dzień na dworze-mam dosyć szczerze powiem-bo dzień miło się nie skończył:crazy:Otóż Jasiek już po kąpieli,kładzie się spać i nagle shaftował się centralnie do łożka:wściekła/y:Pościel,materac-nie muszę kończyć....W tym czasie gabi oczywiście wyła na maxa-i pytanie w co ręce włożyć??????(p.s jestem sama..)Dlatego padam na twarz...
skaba fajnie że się zrelaksowałaś i miłego lansowania jutro no i przede wszystkim zabawy!!!!My w końcu też jutro jedziemy na to wesele ale tylko do kościoła i ew.obiad-dzieci zabieramy(co oczywiście mojej mamie znowu się w głowie nie mieści i ble,ble,ble:wściekła/y:-straszne są te baby na starość)
ninja ,niekat wspólczuję wam tych problemów skórnych(jak nie pupcia to buzka:no:)a tak a propos ja też wcinam lody i nic:dry:
marteczka fajnie że masz już spokój i teściową z głowy-trzeba uciekać jak atmosfera się zagęszcza bo po co się psychicznie wykańczać;-)
Tak piszę i piszę ale czas ucieka i chyba powinnam już lecieć w kimono-miłego dnia jutrzejszego bo pewnie nie zajrzę przez te moje wojarze...
Spokojnej nocki-a przypomniało mi sięSAMINA WITAJ!!!
Pa...
 
Dzięki dziewczyny za życzenia!!:-):-):-)
PM - aluminiowa?? ale mało romantyczna nazwa:-), ciekawe jak się nazywa 5??
Moja Zuzia po szczepieniu też była strasznie marudna, płakała i cały czas chciała być przy cycu, nikt jej nie mógł wziąć na ręce tylko ja, ale na szczęście na następny dzień było ok.
Skaba, Mamma miłej zabawy na weselu!!:-):-)
Ninja, Niekat tez wam współczuję - ja na szczęście jem juz prawie wszystko.
Ninja używałaś juz tych kosmetyków Musteli?? Świetnie pachną:-)
Giza to masz teraz niezłe nocki, musisz dosypiać w dzień bo się wykończysz.
Miłej, przespanej nocki wam życzę:-):tak:
 
asze -przepraszam wlasnie docztalam duzo milosci wzajemnego zrozumienia i spelnenia marzen kochani tego wam zycze z calego serca
Mamma,Skaba to milej zabawy na weselu zycze.
Ninaja ,siwona wspolczuje nabialowych problemow ja tez jeszcze walcze z wysypka u nas buziak wyglada juz lepiej ale to dziadostwo przenioslo sie na reszte cialka
Kurcze co wejda na bb to moja mala syrenka wyc zaczyna
uciekam buziaki milej spokojnej nocki i udanego weekendu

 
Haj ja na chwile bo mialam isc spac ale jeszcze mnie pokusilo zeby wejsc na bb
Asze-wszystkiego najlepszego i zycze kolejnych 10latek a co do nazw rocznic slubow to prosze: 1papierowa, 2bawelniana, 3skorzana, 4owocowa, 5drewniana, 6cukrowa, 7welniana, 8brazowa, 9gliniana, 10aluminiowa, 11stalowa, 12jedwabna, 13koronkowa, 14kosci sloniowej, 15krysztalowa, 20porcelanowa, 25srebrna, 30perlowa, 35koralowa, 40rubinowa, 45szafirowa, 50zlota, 55szmaragdowa, 60diamentowa
no to tyle ide nyny reszte doczytam jutro paaaaaaaaa:-):-):-)
 
witam w pieknie zapowiadajacy się dzionek:happy:!
Asze spóxnione ,ale szczere zyczenia rocznicowe..spłniena wszystkich planów i marzeń życiowych(wspólnych)..i miłosci:-):-):-)
Giza zazdroszcze ci że twój Przemcio juz pozbył sie pampersa w nocy..:-(o my jeszcze na etapie pampers nocą,i niewiem jak to zmienić..bo jest tak_mamus a pampersa.?!:no:..Za to gratuluje wm pozytywnego rezultatu:tak::happy::happy:
Skaba eee..ty własnie u fryzjera...!..to udanej imprezki,bo pogoda jest super!:-)
Ninja moja mała też jest ciagle opsypana na buźce(i tylko na buzi)..jedne jej znkaja..to za jakiś czas nowe..pierw miała na czole..teraz czółko śliczne a ma na policzku lewym..a dzis zauważyłam i na prawym..Przemywam jej wodw z sodą lu krochmalem..i przegotowaną wodą..A nie sądzę że to od lodów,tymardziej śmietankowych..
A co do pomocy teściowych,czy mam..to:szok:..Tez niewyorażała bym sobie mieszkać z mamą..a tymardziej z teściową:-p..Jak jestem sama (no całe szczęście że dziś P.wraca:happy:)to jakos mam wszystko zrobione(no prawie..:blink:)..
Kasik skąd ty znasz te nazwy??;-)
Pozdrawiam wszystkie mamuski,i miłego weekendu:rofl2::happy::happy::happy:
 
reklama
dzieki dziewczyny za życzonka:-) ja już wyfryzowana.. rodzinę spakowałam w nocy.. kończę sniadanko i w drogę:-) zaciskajcie kciuki, zeby się moim dzieciakom impreza spodobała:-)
 
Do góry