reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Giza - to świetnie, że lepiej się czujesz i pokarm wraca! :tak::tak::tak:

Weronikaa - ja dziś rano ściągnęłam 80 i wydaje mi się, że jak na 11 dniowe dziecko to sporo (patrzyłam ile Majka jadła w tym wieku, bo miała zapisywane i to było po ok 40-60)

Dziewczyny
- a może wrzućmy po 5-taku na konto, o którym napisała Gaga?

Miłego dnia!
 
reklama
Witam serdecznie...

Giza, cieszę się, że minęły straszne chwile z bólami piersi... gratulacje dłuższych, przespanych nocy...:tak:

Weronika, Ninja, powiedzcie że ściągacie z obu piersi... a laktatorem czy ręcznie?

Darina, czujności matczynej nigdy za wiele... smacznego:blink:
 
A ja karmię Jolę jedną piersią i zmieniam je przy każdym karmieniu... a odciągam tylko po karmieniu tą pierś, której używałam, żeby nie było zastojów... nie wiem czy dobrze, czy nie...
Dobrze, kończę na razie, bo smerfetka się budzi, a dzisiaj mamy wizytę położnej...
Poza tym dzisiaj powinnam jechać na zdjęcie szwów, ale chyba mogę to zrobić w zabiegowym w swojej przychodni?
 
Witam z rana!
Jeszcze nie do końca się tu orientuję, więc wybaczcie, jeśli kogoś pominę:zawstydzona/y:. Zdecydowanie łatwiej się Was czyta niż pisze z maluchem na rękach:laugh2:.
Przede wszystkim gratuluję Markowi i Doris córci - dobrze, że już po i teraz z pewnością będzie już tylko lepiej:tak:.
Giza - współczuję zapalenia, cieszę się, że czujesz się coraz lepiej, no i zazdroszczę tej przespanej nocy;-)- po tych przejściach należy ci się!
Weronika jak dla mnie to 80 ml to nieosiągalny wynik - max 50 ml, a zapotrzebowanie Jeremka to uwaga, uwaga: 120 - 150ml!:baffled:
A mój młodszy syn kończy dziś już miesiąc - jeszcze tylko 17 lat i 11 miesięcy do pełnoletności;-);-):-D:-D. Uciekam, bo moje dzieci chcą na spacer, trochę siąpi, no ale cóż...:-D
 
Marku gratulacje wielkie-ale przeżyliście niezle:no:Dobrze,że już jest ok:tak:
weronikaa ja tez sciagałam niedawno i udało mi sie tylko 70ml-byłam załamana bo jak pamiętam to zJaskiem 100 to leciało lekko,a tu musiałam się nagimnastykować-ale w sumie jak jej to podałam to do końca nawet nie wypiła i padła-ale fakt,że po butelce to bekła jak stary chłop:-DCzyli chyba jest ok z tymi ilościami
darinia wspólczuję katarku,ja też się boję o Gabrysię bo Jasiek jest maksymalnie zasmarkany:no:
U nas noc była calusieńka na cycu,już nawet tego nie kontrolowałam ale jestem padnięta...
 
Mammo, bidulko :-( miałam podobnie wczoraj, ale dzisiejsza noc to budzenie 3 razy, to sukces... będzie lepiej:tak:

My właśnie jesteśmy po wizycie patronażowej... mamy bardzo dobre noty:-D, ale ze spacerkiem to chyba jeszcze poczekamy... ale nie za długo...
A poza tym nareszcie bez szwów... trochę lżej...

Kra, przekaż dużego buziaka dla Jeremiego z okazji pierwszego miesiąca :*
 
Witam dziewczyny!!
Giza jak to dobrze, że juz Ci przeszło:tak: i zazdroszczę tych nocy!! Moja śpi w nocy ładnie, ale częściej się budzi, dzisiaj wprawdzie spałysmy do 9, ale było kilka przerw:tak:
Darinia współczuję katarku, u takich maleństw to okropne!!
Kra wszystkiego najlepszego dla synka - moja Zuzia wczoraj skończyła miesiąc:-)
Pa na razie ,musze jechac do banku póki mała spi:-)
 
reklama
wszystkim miesiecznym solenizantom wszystkiego najlepszego:-)
Darina biedna Zuzia to aktarek ja wymeczy
Ninja ja jestem za:-) 5 zł to nie duza kwota a jak wszystkie wpłacimy to wyjdzie jakas fajna sumka:-)
 
Do góry