reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć dziewczyny:-)Ostatnio nie mam czasu do Was zaglądać, bo kursuje między domem i szpitalem:-(W każdym razie z Sonią coraz lepiej.Waży już 1640 gram i ciągle przybiera na wadze:-)w ciągu 3 tygodni 460 gram:-)Jeszcze jakieś 2 tygodnie i będziemy w domku:-)Niestety pokarmu juz nie mam, ale mału już ssie butelke i wszystko jest dobrze.
 
reklama
Yo:-)
Siwona gratuluje. Witaj Filipku:-D

Tosiu,Marysiu ,Konradku wszystkiego dobrego z okazji ukonczenia 1szego miesiaca:-):-):-)

AsiaM -sama pieczesz drozdzówki?? Pychotka

Ja bylam dzis u poloznej dobrze ze sie skapnelam bo mi zle date wpisala.Mialam miec wizyte na 29marca ale zatrybilam ze to sobota a one w sobote raczej nie pracuja no i dobrze ze pojechalismy bo dzis bylam wpisana na liste.
Malutka jest nisko chyba ma glowke tam gdzie trzeba ale trzyma lapke przy buzi tj.na ostatnim usg zeby tylko nie bylo przez to problemow:-(
Jak nie urodze do piatku to mam jeszcze 1 spotkanie z pol. po którym wykopiom mnie do szpitala na wywolanie:szok:No ale mysle ze do piatku bede juz po:-D
 
Stefanna, tylko pamiętaj żadnego wchodzenia po drabinie i noszenia:tak: a najlepiej będzie jak sobie po prostu poleniu****esz na całego:-D

Ps. Ale ja nie chciałam napisac żadnego wulgaryzmu... te kropeczki same sie wstawiły... cenzura ;-D

Ja pójdę się jednak położyć, bo coś mi tak głowa nie daje spokoju... mam też jakieś zawroty i czasami robi mi się ciemno przed oczami... no dobra... do zobaczenia później...

beti1982
o żadnej drabinie nie ma mowy, hehe:-D I jak na razie skłaniam się ku kanapce i właśnie leniuchowaniu:wink:!
Beti, a może powinnaś sprawdzić ciśnienie...? Połóż się póki co i odpocznij.....

P.S.
Kropeczki same się wstawiają - też się kiedyś zdziwiłam;-):tak:!
 
uff.. nareszcie mam dwie ręce wolne, żeby móc coś napisać:-)

SIWONA GRATULUJĘ:-):-):-):-)

Wszystkiego najnajlepszego dla Tosi i Konradka:-):-):-) i dziękuję za zyczenia w imieniu Marysi:-)

ninja jeszcze wczoraj pisała, że jest bardzo szczęśliwa i dziękuje wszystkim e-ciociom za trzymanie kciuków:-) a ja się poryczałam jak przeczytałam tego smsa i z wrażenia usnęlam w pełnym umundurowaniu przytulona do Marysi (no cóż.. hormony..):-) daodam, ze mogłam sobie na to pozwolić, bo Bartuś pierwszy raz od narodzin Marysi pozwolił sobie spuścić ją z oczu i pojechał na noc do dziadków:-)

my od samego rańca byłyśmy na dworze, bo pogoda śliczna.. a teraz Marysia nie chce się uśpić za nic w swiecie:baffled:

niekat witajcie w domku:-)

dziewczyny chwalić się zdobyczami zakupowymi, fantazjami fryzjerskimi i przede wszytskim rozpakowaniami:-):-):-)

skoro o zakupach mowa - kupiłam buty:-):-):-)
 
giza Milenka pięknie rośnie.. i fajnie, ze założyłas nowy wąteczek - myslałam o dokładnie takiej nazwie:-D:-D:-D
natala Sonia pięknie rośnie.. oby tak dalej, a już niedługo będziecie się sobą cieszyć w domku:-)
 
Witam po krótkiej drzemce, która wpłynęła na mnie regenerująco...:tak:

Beafatka, dlaczego rączka ma stanowić problem podczas porodu? Przecież cały czas córeczka się przekręca i zmienia pozy... A przy okazji, to liczysz na wywoływanie?... a do piątku to już na pewno będziesz po;-):tak:

Natala, cieszą nas dobre wieści o Sonii... najważniejsze, że mała przybiera po trochu na wadzę i niedługo będziecie w domku...:-)
 
Natala to dobre wiesci:-)
Beti to super ze juz ci lepiej
Stefanna zycze ci zebys sie rozpakowała kiedy bedziesz chciec:tak::-D
 
Ninja gratulacje i wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzin!!
Siwona gratulacje!!
Wszystkiego najlepszego dla Marysi, Tosi i Kondzika z okazji ukończenia pierwszego miesiąca!!
Moja mała dzisiaj spi i spi.. na spacerku było cudnie, byłyśmy na dworze 2,5 godz, spała cały czas, teraz znowu śpi:-)
Natala super że z małą jest juz tak dobrze!!:-)
Piszecie tak dużo że nie nadążam z czytaniem!!;-)
Niekat witaj z Marcelkiem z powrotem!!
 
Natala1979 aż miło czytać, że u Soni wszystko w porządku i tak ładnie rośnie:tak:;-)! Życzę Ci żebyście były razem jak najszybciej w domku:happy:!
Befatka1982 ja też myślę, że do piątku będzie już po wszystkim i nie będzie żadnego wywoływania:yes::wink:!!!
skaba1 no to ładnie dzisiaj wywietrzyłaś Marysię, hehe:-D No i super, że butki kupiłaś:wink:!
beti1982 cieszę się, że lepiej się czujesz - jak widać spanko czyni cuda:tak:;-)!
asze to ładny śpioszek dzisiaj z Zuziaczka! Świeże powietrze jej służy:yes:!

A ja wyprawiłam już moje Skarby na basen i mam chwilkę oddechu, ufff
Najgorsze, że muszę w końcu się za coś wziąć, a tak mi się nie chce, buuu:sad::sad::sad: No może chociaż troszkę poprasuję, żeby nie mieć zaległości jakby coś się jednak w najbliższym czasie wydarzyło...
 
reklama
Oj ja też się zdrzemnęłam ale teraz to się czuję tragicznie.
Jakby mnie coś łapało, bo wszystko mnie boli ale może jakoś żle spałam,

Stefanna na mnie też prasowanie czeka ale weny brak i dzisiaj pewnie sobie odpuszczę

Zresztą mężul wrócił z pracy to sie do niego trochę poprzytulam, ostatnio jakoś tego bardzo potrzebuję. I on chyba też być może wie że niedługo to nasza Niunia będzie nr. jeden.:tak::tak::tak:
 
Do góry