reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
dzięki za życzonka dziewczyny
macie pozdrowienia od Ninji pisze ze jest oki i jej jedynym zadaniem jest nadstawianie cycka:-pno to sie nam kolejny wysyo na bb zrobił:-)
Giza to Milenka nowe umiejetnosci zdobywa:-) mój próbuje czołgac sie jak zołnierz na poligonie:-D i raz sie Łukaszowi przekrecił ale raczej to był przypadek;-)
Stefanna to moze ejszcze rok pochodzisz albo do ukończenia domu hehe;-)
na polu rewelacyjnie wychodziłysmy sie z Melci posżłyśmy po gabrysie (moja siostre) do szkoły
 
A mi się już humor poprawił - bo co jest najlepsze na poprawę? - ZAKUPY! Kupiłam kilka ślicznych ubranek dla Emilki na Allegro. Już nie mogę się doczekać aż przyjdą.
No rzeczywiście sypią się marcóweczki codziennie, a ja dalej sobie czekam... Jutro rano idę na KTG, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Dorota - jak masz do dziś zwolnienie, to jutro, ew. w poniedziałek idź do lekarza (jakiegokolwiek np. internisty) i narzekaj, że masz zwroty głowy, że kręgosłup boli, itp., poproś o zwolnienie. Najwyżej ściemniaj, że masz termin później niż w rzeczywistości, a nie mogłaś się dostać do twojego lekarza ginekologa.
 
Witajcie popołudniową porą...

Kathi, gratulacje dla Twojej kotki...;-) a kiedy Ty weźmiesz z niej przykład?:-p

Asiu, smacznego... ja właśnie opiekłam placki z jabłkami...

Ale niestety ich nie dopiekłam, bo nagle mi się zrobiło słabo i poczułam ból w czaszce... co to może być?
 
Stefanna to moze ejszcze rok pochodzisz albo do ukończenia domu hehe;-)
na polu rewelacyjnie wychodziłysmy sie z Melci posżłyśmy po gabrysie (moja siostre) do szkoły

Mrowa1 ale mi życzysz Kochana......:-:)-:)-( Przez rok to chyba bym zakwitła, hehe:-D
Super, że spacerek Wam się udał! Właśnie sprawdziłam pogodę na onecie i ma być u nas słonecznie i ciepło (do 15-tu stopni) aż do środy!:happy:
Dusia08 daj znać jak będziecie z Michasiem po wizycie u lekarza!
*Doris* widzę, że znalazłaś najlepszy sposób na poprawienie humorku! ;-):tak: Pochwal się koniecznie co kupiłaś dla Emilki :yes:!

A ja mam dzisiaj dzień leniuszka i zabawy z Zuzą :-):-D!
Po południu wysyłam moje dwa Skarby na basen, więc może wtedy szybko ogarnę mieszkanko, żeby jutro mieć wolne...:hmm:
Zobaczymy, na razie się byczymy, hehe:-D...
 
reklama
Stefanna, tylko pamiętaj żadnego wchodzenia po drabinie i noszenia:tak: a najlepiej będzie jak sobie po prostu poleniu****esz na całego:-D

Ps. Ale ja nie chciałam napisac żadnego wulgaryzmu... te kropeczki same sie wstawiły... cenzura ;-D

Ja pójdę się jednak położyć, bo coś mi tak głowa nie daje spokoju... mam też jakieś zawroty i czasami robi mi się ciemno przed oczami... no dobra... do zobaczenia później...
 
Do góry