reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

my dziś też zaliczyliśmy spacer mała na powietrzy śpi cały czas ale jak wrócimy do domu i ja rozbiorę to się budzi ciągle przy mnie domaga się piersi a przy mężu nic tak że teraz mam chwilkę dla siebie
jutro znów wyruszamy na spacerek póki pogoda dopisuje
lecę coś zjeść i do małej
trzymajcie się
 
reklama
asze to się Zuziaczek wywietrzył:-)
stefanna jejciu jak ja bym się chętnie wybrała na basen:rofl2: prasowanko też wisi nade mną, ale czekam na natchnienie;-)
kathi maleństwo będzie numer jeden, ale takiego meżowego przytulenia to jeszcze bardziej będzie potrzeba:-) przynajmniej tak jest u mnie - codziennie wieczorkiem musze akumulatorki naładować:-)
 
darinia u mnie podobnie - jak mała sie wyśpi na spacerze to w domku oczy wielkie i apetyt wilczy:-) ale niech je i rośnie:-)

Bartek się wziął za zmywanie garków:-) oby mu zamiłowanie do zmywaka nie minęło z wiekiem to mamusia skorzysta, a i przyszła żoneczka bedzie miała pociechę:-D
 
Beti w jakims opisie porodów(nie pamitam gdzie)czytalam ze laski córcia mala tez tak ulozona raczke i kobiete dodatkowo porozrywalo.Nie to zebym sie specjalnie zamartwiala z tego powodu ale lepiej niech ta lapke opusci zeby jej sie nic nie stalo

Stefanna ,Beti-co do wywolywania porodu to na to czekam:-Dale w inny sposób niz w szpitalu jutro zgwalce mojego faceta bo dzis idzie znowu na nocke:-(
Skaba no ladnie sobie dzieci ustwiasz heheh jedno na zmywak drugie spac;-):-D:-D:-DOby malemu nie przeszlo bo zagonic faceta do zmywania to jest wyczyn(przynajmniej mojego)

Laski ale macie fajnie ja tez juz marze o spacerku z dzidzia

Natali to juz za chwile Sonia bedzie w domciu super ze zdrwo rosnie.Jestem z Wami calym sercem
Mamma ,Sabincia pokazcie sie jak juz bedziecie po zabiegach upiekszajacych;-)
Ostatnio mnie sasiadka rozwalila mowie ze jak juz dojde do siebie zaczne znowu chodzic na solarium bo podobno mozna nawet jak sie karmi.A ona na to jak juz bedziesz matka to Ci juz nie wypada.Rece mi opdly i szcenke z podlogi zbieralam:no:
A pozniej sie kobiety dziwia ze maz sie za innymi na ulicy rozglada albo jeszcze co gorszego.Choc ja dla siebie lubie dobrze wygladac.Jak kazda chyba co??

 
befatka mój mały ma zamiłowanie po tatusiu.. ja nienawidze zmywania i zawsze to robi mój J:tak:;-)a tekst sąsiadki:szok::szok:i bez komentarza...:szok:
 
Befatka1982 ja też ostatnio stwierdziłam, że okropnie blada dooopa jestem i też myślałam o solarium, żeby przed latem trochę się podkoloryzować, hehe:-D Potem to już będziemy łapać naturalne promyczki:-)! Ja też uważam, że kobietka powinna o siebie dbać, bez względu na wiek i to czy siedzi w domu z dziećmi, czy pracuje...
skaba1, mrowa1 ja uwielbiam pływać i na początku chodziliśmy wszyscy na basenik, ale dwa razy przyplątała mi się jakaś infekcja (niestety właśnie po basenie...:-() i dałam sobie spokój... Ale jak urodzę to ustaliliśmy z Mężusiem, że będziemy z Zuzią chodzić na zmianę:tak:;-)! A, że mój Mężuś przy bobasku zrobi wszystko, to zgodził się ochoczo - będę więc odciągać pokarm i zostawiać go z maleńką. Z drugiej strony nie chcę żeby Zuza robiła wszystko z tatusiem, ale zobaczymy jak nam to w praktyce wyjdzie :hmm:...?
skaba1 ale masz świetnego pomocnika:-):-):-)! Jak tak dalej pójdzie to nie będziesz potrzebowała zmywarki do domku, hehe:-D
 
Befatka, a to dzięki za info, bo o tym nigdy nie słyszałam... a co naturalnego wywoływania to tak trzymaj;-) i oczywiście mas rację z dbaniem o siebie... przecież wciąż jesteśmy kobietami:-)

Oglądałyście może wieczorne Fakty? Mówili o facecie w ciąży... :tak:
ale on był wcześniej kobietą, więc istniała taka możliwość... :-(
A już myślałam, że mężczyzn też na to stać i trochę sobie odpoczniemy:-p
 
reklama
befatka doczytałam o raczce (bo gdzies mi to umknęło:zawstydzona/y:) nie martw się na zapas.. wiele dzieci ma raczkę przy buzi, ale w trakcie akcji porodowej raczka zostanie zepchnięta.. mała musiałaby mieć raczkę bardzo wysoko albo nawet nad głową, zeby tak się urodzić.. to rzadkość, choć moja znajoma tak urodziła - ale wszytsko ok, rzeczywiscie raczka podrapała jej trochę szyjkę, ale szybko się zagoiło i teraz nie ma problemów..
 
Do góry