reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

i świeże wieści

W końcu wylądowałam w Międzylesiu. Właśnie dostałam zzo i jest zajebiście. Opieka póki co super, ale długo się jeszcze zejdzie.

TRZYMAMY KCIUKI!!!!

kasik GRATULACJE! WITAJ DOMINIKU!:-):-):-)
 
reklama
No ja myślę że Ninja dzisiaj wszystko zakończy i jutro będzie się mogła cały dzień cieszyć swoim prezentem. :-D W sumie to fajnie dostać na urodziny to co się chce :-)

Darinia dobrze że mąż dba o Ciebie, bo to że jesteś silna, nie oznacza, że masz dźwigać ciężary, zwłaszcza po cesarce
 
ufff.. chwila przerwy.. dzieciaki poszły spać, a ja z moją kochaną droźdżóweczką zasiadam przed kompem.. spacer (prawie 3h:-) - ale troszkę samochodem:-)) zaliczony, butów brak, obiad skonsumowany, pranko zrobione... teraz musze zbierać siły na wieczór, no Bartek znowu usnął w dzień, więc będzie szalał do 22 (stefanna zazdroszczę - mój wstaje ok. 7 i jeśli nie śpi w dzień to idzie spać ok. 20.30, a jesli spi to 21-22):-(
strasznie mi kregosłup dokucza - musze chyba zacząć jakieś ćwiczenia wzmacniające, bo boli okropnie:-(
 
Ninja trzymam mocno kciuki za Ciebie i Tymonka.

Nareszcie coś się ruszyło_Oby to była zapowiedź kolejnego wysypu i może ja też się załapię. Swoją drogą to ile nas jeszcze zostało? Bo jakoś nie mogę się doliczyć.
 
NO NIE, PRZEśCIGNELA MNIE!!!!
Ninja, trzymam kciuki żeby było szybko i bez kłopotów. A swoją droga to małpa z Ciebie ;-):-D
 
skaba - mnie też coś łamie w kręgosłupie zwłaszcza jak rano wstaje z łóżka a mam coś podnieść albo nachylić się do łóżeczka
 
Nareszcie coś się ruszyło_Oby to była zapowiedź kolejnego wysypu i może ja też się załapię. Swoją drogą to ile nas jeszcze zostało? Bo jakoś nie mogę się doliczyć.

Ty, ja, Stefanna, Remeny, Beafatka, MrsF, Asia,Siwona, Doris, Cicha i to chyba wszystkie... chyba, że o którejś zapomniałam, to proszę się zgłosić;-)
 
Skaba to aj też dołanczam do problemów z kregosłupem:-p czekam jak na zbawienie na zakończenie połogu i uderzam do masażysty;-)
Ninja czekamy i trzymamy kciuki:-):-):-):-)
 
reklama
Do góry