reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

mrówa ja wczoraj skończyłam Insygnia czytać i powiedz mi jedno skąd Newil Longbotom wziął ten miecz do zabicia węza?? bo albo mi coś umknęło albo nie było tam nic wspomiane
dał mu go Harry ;-)
Skaba mi maz kupił go jak było wydanie i w 2 dni go pochłonełam ;-)
moja mama i tesciowa sie raczej nie wtracaja ale jak cos powiedza to i tak robie po swojemu;-):-p
Asze biedny milo zdrówka
u nas tez snieg za oknem a my dzis idziemy na kontrole z Melci;-)
moja kolezanka nadal rodzi i rozwarcie na 1,5 palca:baffled: dostała jakas kroplówke i jak po niej nie pójdzie to ma miec cc:dry::-(

Zuziu wszystkiego najlepszego na pierwszy miesiaczek:-):-):-)
 
reklama
Witam wszystkich po swiatecznej przerwie a nowo-rozdwojonym gratuluje!

Ja tylko na chwilke bo rodzinka przyleciala na Swieta (no i powitanie hipcia oczywiscie) i nie mam niestety czasu na nic innego. Nawet teatr i opere zaliczylismy :szok: W domu tez mnie czesto nie ma bo z naszym miedzynarodowym 2-rodzinnym stadem to lepiej do restauracji na kolacje/lunch chodzic niz ciagle cos gotowac :baffled:. Z domu mi sie hotel zrobil, kazdy w swoim pokoju, dobrze ze chociaz druga lazienka skonczona bo chyba bym musiala w staroswiecki nocnik zainwestowac :-D


Postaram sie zagladac regularnie co tam u Was! No i powodzenia tym jeszcze 2 w 1 :-)
 
Z synkiem już ok - zwymiotował i jest dobrze, a juz się bałam, że to jakiś wirus.:baffled:
Mrówa to nie zazdroszczę koleżance - wolno idzie:baffled:
 
Asze supe ze Milo lepiej zeby tylko na Zuziaczka nie przeszło
kolezanka wreszcie urodziła ufffff sn ma Gabrysie:-)
 
hej! my dziś lecimy z Marysią do lekarza.. już się nie moge doczekać, zeby się dowiedzieć ile urosła i przybrała:-)

Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszego miesiąca na tym świecie dla Zuziaczka:-)

Mrówa uff dobrze, ze już po.. ale się bidusia namęczyła troszkę:-( Gabrysia jej wynagrodzi:-)
Asze to kamień z serca.. oby już było dobrze:-)
 
Witajcie z rana!
U mnie dzisiaj lepsze samopoczucie i nawet jakoś energii więcej niż wczoraj:wink:! Właśnie zastanawiam się co tu sobie wymyśleć do robotki, hehe:-D W nocy moja macica ładnie sobie ćwiczyła, ale w końcu zasnęłam, ufff

Mrowa1 to super, że w końcu się udało koleżance urodzić sn!:-) Trochę długo się męczyła, ale domyślam się, że ruszyło po kroplówce..:confused:? A to pierwsze dziecko czy kolejna ciąża?
Asze dużo zdrówka dla Milo - oby szybciutko mu przeszło;-):tak:!!
Darinia wszystkiego najlepszego dla Zuziaczka!!!
 
reklama
Do góry